Jump to content
Порталът към съзнателен живот
mariya-13

Технически проблеми със сайта

Recommended Posts

Срещнах потребител, който търси начин да сподели аудио файл. Надълго и нашироко му обясних как може да стане със сайта http://soundcloud.com/ , който предлага код за вграждане. Ето примерен:

<iframe width="100%" height="166" scrolling="no" frameborder="no"src="http://w.soundcloud.com/player/?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F56431536&show_artwork=true"></iframe>[/CODE]

Оказа се обаче, че [b]HTML code [/b]бутона не работи или поне го възпроизведе погрешно, като една линийка.

Каква е причината?

Редактирано от vorfax

Сподели това мнение

Не знам :)

По принцип за аудио файлове, като mp3, може да се ползва media бутона на редактора или просто copy/paste на линка.

Сподели това мнение

http://ec-media.soundcloud.com/ns4X6K1je0eO.128.mp3

Я, вярно, мерси (:

Всъщност чува ли се нещо? При мен IDM не ми дава да слушам, зарежда ми се за сваляне.

Редактирано от vorfax

Сподели това мнение

Напоследък не мога да публикувам хиперлинк в текста. Аз ли нещо греша, защото виждам, че например в Мисъл за деня, всичко се получава добре?

Сподели това мнение

Какво точно се получава?

Сподели това мнение

Напоследък не мога да публикувам хиперлинк в текста. Аз ли нещо греша, защото виждам, че например в Мисъл за деня, всичко се получава добре?

Тест Тест

Редактирано от ivail

Сподели това мнение

Да, виждам, че другите се справяте. Но като натисна Ctrl+K, се отваря търсене в Гугъл.

Сподели това мнение

Защо ти е да натискаш Ctrl+K? Има си бутонче за поставяне на линк в редактора (нарисувана е верижка). Просто маркираш текста, който желаеш да ти служи за линк, натискаш бутона и в полето, което ти изскача поставяш желания адрес.

Сподели това мнение

Ми не само и в Ексел е така и аз наистина съм свикнала и ми е по-бързо така, но разбрах, ще ползвам другото, мерси!

Сподели това мнение

Забелязах, че, когато се влезе във форума (в акаунта или - не, няма значение), в дясната колона, където се вижда кои са новите теми и мнения, новите мнения, пуснати в раздела "Психотерапия онлайн", са пуснати от "Гост".

Защо липсва името (или прякора) на този, който е писал последен в тези теми, а се вижда, че е писано все едно от външен за форума човек?

Вижда се аватара на последно писалият, но не се вижда името/прякора му.

Много странно...

Редактирано от ISTORIK

Сподели това мнение

Като се влиза в сайта, антивирусната програма отчита троянски кон. Днес в Таро видях, че и други момичета имат същия проблем.

Сподели това мнение

Да, има проблем от известно време. Код, който краде трафик (посещения) от сайта. Още не е намерено решение.

Сподели това мнение

При влизане от Гугъл пак се е лепнал противен сайт....

Сподели това мнение

Сайта нещо ни е сърдит, надявам се да ни прости и да ни пусне да си работим добре... :3d_146::3d_064:

Сподели това мнение

При влизане от Гугъл пак се е лепнал противен сайт....

Да, проблема е от около 3 седмици. Още не сме намерили решение.

Това е злонамерен код, който краде трафик от сайта.

Сподели това мнение

Иво, направи си акаунт в Google plus.

После използвай webmaster tools ---> 

- google analitics 

- google optimizer.

Може по този начин да успееш да откриеш злотворния код и да го унищожиш. 

Редактирано от ISTORIK

Сподели това мнение

A, хубаво! :-)

Сподели това мнение

Във формата за влизане на регистрирани потребителя има опция "Запомняне", която е включена по подразбиране и за която е обяснено че не се препоръчва за компютри споделяни от много хора. При използване на такива компютри опцията трябва да се изключи, т.е. не трябва да се забравя да се чукне кутийката "Запомняне" при влизане. Лошото е ако веднъж поне регистриран потребител влезе без тази опция да бъде изключена, запомнянето остава за използвания компютър и всеки потребител от него който отива на сайта на портала бива разпознаван като регистрирания потебител. Дори и регистрания потребител да влезе наново през този компютър и да отмени "Запомнянето", то пак си остава активно за този компютър. Предполагам че трябва да се изчисти историята на браузера, бисквитките и т.н. за да отпадне, това обаче не винаги е лесно защото има различни браузери.

По-лесно да се изключи "Запомнянето" по подразбиране. Когато е нужно то се прави само веднъж за използван компютър и тогава трябва да се избере еднократно, няма нужда да е по подразбиране.

Сподели това мнение

Гост
Вие коментирате като гост. Ако имате регистрация, моля влезте тук.
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.