Jump to content
Порталът към съзнателен живот
mariya-13

Технически проблеми със сайта

Recommended Posts

Защо така сайта ту го има, ту го няма. Снощи например не ми се отваряше страницата, все едно няма такъв сайт. А иначе интернета си работеше нормално за други сайтове.И не само снощи, а доста често ми се получава така на мене.

Само в мен ли е проблема?

Сподели това мнение

Снощи имаше технически проблем. 

По принцип това е доста натоварен сайт със сложна функционалност и за малкия ни екип често е предизвикалтества да оправяме бързо всички възникнали технически проблеми. В последния месец имаше няколко такива по-големи проблема.

Сподели това мнение

Въпросът ми  не знам дали е за тук,но искам да питам, как да виждам активните теми за момента,защото са настъпили промени?

Редактирано от Мария-София

Сподели това мнение

Последните активни теми могат вече да бъдат разглеждани само чрез щракане на линка "Ново във Форума", който се намира горе вдясно над форумите

Ако искате да видите последното мнение за дадена активна тема, щракнете върху часът на последното мнение (например: Днес, 02:59) за дадената тема. 

Сподели това мнение

Часовникът на сървъра нещо се е разместил,струва ми се, че показва някъде към 6 часа напред

...по-точно 7 часа напред..

сега при мене е 22.04 часа

Редактирано от mvm

Сподели това мнение

А може ли да се добави функция да блокирам мненията на потребител? Аз да не виждам какво той пише и той да не вижда аз какво пише.

Редактирано от Божидар Цендов-БожидарЗим

Сподели това мнение

McAfee ми дава съобщение за опасни програми щом се опитам да вляза във сайта на форума, сигурно са fishing, но кой знае...

Сподели това мнение

Моля прати ми повече информация на ЛС. 

Интересува ме точното съобщение, което ти дава, на коя страница точно и т.н.

Сподели това мнение

Здравейте! Бих искала да има възможност да се въведе опция, разрешаваща да коригираш харесването на дадено мнение. Т.е. харесването, евентуално, е по грешка, по невнимание, и желаеш да го отмениш. Засега такава възможност не съществува.

Редактирано от _Маги_

Сподели това мнение

При писане на пост,иконите не ми работят и не ми позволява корекции от всякакъв вид,промяна на шрифта,оцветяване в цвят на текста и др.Как се оправя?

Сподели това мнение

Как да направя така, че таймерите ми в сайта да са верни? Вярно да показват кога някой е прочел мое лс, кога съм гледал профила му...

П.п.: Всъщност, коментарът ми е за темата с въпроси към екипа на сайта, но нищо. Може и за проблем да иде реч.

Редактирано от Кон

Сподели това мнение

Изображенията могат да бъдат изтрити по всяко време от модератор - ако някой има такова желание, моля да ми пише на лични с адреса на изображението. 

Сподели това мнение

Има проблем с инкорпорирането на линковете. Има явно някакви промени и днес не можах да вмъкна линк, би ли ми обяснил някой как се работи с вмъкването на линк, след като натисна иконката за линк, се отваря падащо меню с много опции, но след като въведа адреса на страницата в полето блокира всичко и не може да се продължи напред. Мисля, че има някакъв технически проблем, моля пишете ми ! Налага се да затворя цялата страница на портала, за да отблокирам нещата.

Сподели това мнение

Не разбирам за какво падащо меню говориш :) там има само три полета, но не е желателно да се променят двете, ако не сте сигурни защо и как се сменят. В третото поле, пред което пише URL, се въвежда адресът на страницата - при мен работи.

Сподели това мнение

Причината е била в браузера. Да знаете, че с Internet Explorer  нещо не се получава вмъкването на линк, изображения и видео. Мерси, Донке!

Сподели това мнение

Пише в даден профил, че еди кой си е влизал за последно в профила си на еди коя си дата, но това всъщност не е така и е влизал и по - късно? Проблем с датника (или каквото се води там)?

Сподели това мнение

Искам много да благодаря на хората, които са направили така, че в сайта, ако излезеш от даден прозорец без да си си публикувал съответния коментар, после да можеш да влезеш и да си го постнеш (понеже написаното се запаметява в полето за коментари)! Преди малко си помислих, че мой коментар е изгубен безвъзвратно, понеже не успях да го публикувам (и защото се оказа, че съм изхвърлен от акаунта ми и защото прибързано затворих прозореца с темата).

Сподели това мнение

Здравейте, изглежда че има проблем с качването на аватар. Опитвах да уплоадна но не ми дава, отделно ако го направя чрез линк ми дава url error.

Сподели това мнение

Сайтът технически е много добре направен, проблемът е че почти никой не пише в него и се използва предимно да се препоръчва психотерапия.

Сподели това мнение

Благодаря от името на екипа :) 

Имаше златно време, когато тук кипяха много интересни дискусии... После социалните мрежи отвлякоха хората... Но сега се връща добрият вкус. 

Всъщност лично за мен участието в този форум си беше психотерапия в чист вид - не си представям сегашното си аз и преодоляването на всички трудности, през които минах за тези години, без Портала. Ще се радвам много, ако посетителите на сайта влизат и четат беседите,  ползват формулите и молитвите. Те са безценното съкровище на този сайт. 

Надеждата ни (на екипа) е, че хората, които идват в психотерапия онлайн, за да решат свои лични проблеми, ще ползват натрупаното и съхраненото в библиотеките и форума. 

Сподели това мнение

Какво означава, когато някой те следва, но излиза с блед цвят и надпис до него (анонимни)?

Следва те, но се срамува да си признае?  Или грешка някаква?

Сподели това мнение

Гост
Вие коментирате като гост. Ако имате регистрация, моля влезте тук.
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.