Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Видения и сънища


Recommended Posts

Така как да започна....от скоро време имам разни сънища,който някои път става,а друг път не.Не им обръщах много внимание докато до скоро бях почти заспала нали знаете онзи момент в който сте между съня и реалността?. Изведнъж се озовах в нещо като в тъмен тунел всичко стана за секунди....отзад някой дойде и ме сграбчи след,което аз се събудих и усетих как ръката,която ме хвана ме пусна,а вече бях будна.Честно казано се уплаших и заради това потърсих в интернет  и се оказа,че   това било видения или поне така пишеше ..та въпр​оса ми е при кого да отида за да мога да разбера какво става с мен?

Линк към коментар
Share on other sites

 ..та въпр​оса ми е при кого да отида за да мога да разбера какво става с мен?

 

Прочети си поста, там пише какво става. Сънуваш сън, озоваваш се в нещо като тъмен тунел, идва някой и те сграбчва за ръката, събуждаш се и ръката, която те е хванала те пуска и после търсиш в интернет и се оказва, че всичко е видение и т.н.

Линк към коментар
Share on other sites

сега ще ти кажа при кого да идеш. Отиваш пред голямото огледало и заставаш пред него и се оглеждаш едно хубаво. След което се засмиваш на опулените си очи и неспокойния поглед :) 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...