Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Среща на Портала - лято 2014 година


Recommended Posts

Ето вече сега е моментът за програмата! 

От мен имате музиката и паневритмията събота и неделя сутринта - за желаещите :) разбира се. 

 

Това е добре. Да не забравяме, че на 12-ти е мача за третото място на Световното по футбол и ще е шоу. А на 13-ти ще е големият финал.

Така, че програма ще има за всеки през деня и през нощта. Важно е хората да се естествени :)

Дали ще е паневритмия, астрология за съвсем начинаещи или нещо такова, е все едно, важно е да се забавляваме :)

Линк към коментар
Share on other sites

Ще дойда и аз,особено ,ако Илиана ме вземе с нея.

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_039: Супер супер!

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Инка, :3d_009: ,домъчняло ми е за всички.Кой ще е с автомобил от София и има място???С вас и срещата в Малко Търново е свързан един приказен миг от моя живот.Обичам ви.

Линк към коментар
Share on other sites

Ние с Ина вече запазихме апартамента с бокса и двете спални. Ще пътуваме заедно от Хасково. Собственикът каза, че ще изчака до вторник и ще приема резервации за нашата група с предимство. Когато звъните на 

  • 0889 / 444354; 071843031

, предупреждавайте, че сте за срещата на сайта и казвайте моето име. Така сме се уговорили със собствениците. Всеки си запазва каквото и колкото иска от това, което е в наличност. За механата - ще се договорим, когато се съберем. Ако вече е заета, ще търсим друго място. 

Линк към коментар
Share on other sites

Аз ще съм с кола, от София - ако някой иска да се присъедини, да се чуем: 0878260634 (сутрин и вечер между осем и десет вдигам най-често). Тъкмо да ме насочва за пътя, че да не стигна в Анадола по погрешка... :)

Редактирано от Орлин Баев
Линк към коментар
Share on other sites

И така и аз капарирах двойна стая, пътувам от Варна имам 2 места, ако някой реши да се присъедини от тук или някъде по пътя. :) До скоро! 

Линк към коментар
Share on other sites

Хубава и голяма група. Колкото повече, толкова повече е казал Мечо Пух... Днес капарирах. Радвам се, че  ще се видим.  :3d_146:

Редактирано от Слънчева
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

И аз мисля да се присъединя към вас, но доколкото виждам Слънчева ми е "изневерила " :3d_135: и ще спи с Мария, въпреки, че може да си направим и тройка  :3d_065:  ако няма да е много тясно, а и не знам как ще се транспортирам до там....

Линк към коментар
Share on other sites

Еееееееееееей Крис колко съм се затъжилаааа за теб. Още помня кой и кога ме научи да си слагам резенче джинджифил във водата сутрин ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Ще питаме Орлин и Милкана за още едно място в колата им Крис.  :3d_064:

Ок. Благодаря! :3d_053:

Редактирано от Криси
Линк към коментар
Share on other sites

Изглежда групичката ни от София ще е с повече хора. За това, нека пак се  преброим, за да знам дали да тръгвам с моята кола, да се съберем и пътуваме комфортно. 

 

Орлин, Милкана, Мария, Криси, Илияна, Креми...

 

Наистина имаме време, но все пак до края на месеца да сме наясно с организацията на пътуването. 

Прекрасен ден  от мен!  :3d_064:

Линк към коментар
Share on other sites

Пратих капаро. В колата сме аз, Милкана, Мария, Илияна. Може още един, ама ще е тесничко - не е голяма машината. :) 

Линк към коментар
Share on other sites

Супер - значи резервираме веднага. 

Сега да не ме обвините в надуто его, обаче къщата носи моето име -  :3d_146: , обаче това си е чисто съвпадение. 

Мисля, че и на вас ще ви хареса офертата - Къща Дона

pic_15446_1.jpg

и тук още

 

Току що говорих с домакина - много общителен и услужлив глас. За 11-12 е свободно все още. Всеки си резервира каквото намери за добре сам. Паролата е - резервираме за 11-12 юли за срещата на сайта. Аз ще резервирам след малко - можете да казвате моето име като проверка, че сте попаднали на правилното място. 

 

Разбира се, ако някой си е харесал нещо друго - няма проблем, все сме на едно място :)

 

Телефонът е: 

  • 0889 / 444354; 071843031

 

Човекът с правото си иска капаро 50% за всяка резервация , което ще върне ако откажете ангажимента 7 дни предварително. Ще се договаря с всеки поотделно. 

Резервирах , идваме двама с кола, в която има още 2 места. За едното каня Криси. Ще пиша и на лични. Другото е свободно.

 

 

Ако искате програма от моя страна, дайте ход на фантазията си и питайте - всичко се разрешава чрез прана. Но за някои неща е добре да нося материали все пак. И да се подготвя предварително.

Редактирано от Креми Стоилова (късметче)
Линк към коментар
Share on other sites

Страхотно, Креми! Заформя се супер среща! Няма да забравя на какво ни научи в Априлци - беше много полезно за мен лично. Може би ако ни намерш нещо такова полезно за ежедневието и за работата дори :) 

Линк към коментар
Share on other sites

Аз пък вече съм забравила, какво съм обяснявала в Априлци ( бях толкова начинаеща тогава, че чак ми става умилително към себе си). Моля те. Донче, припомни ми в 2 - 3 точки, за да не се повтарям.

Линк към коментар
Share on other sites

Пропускате най-важното нещо.Срещата ще се случи на Рождения Ден  на  УЧИТЕЛЯ,дами и господа,и на Пълнолуние.

Моля Дончето да подготви наряда и да се подготвим с музика на Учителя.За Паневритмията е ясно.

Имам питане,някой платил ли е за мен капаро,че нещо се отнесох....?

 

 

НАРЯД ЗА 12 ЮЛИ 2014, ПЕТРОВДЕН

150 ГОДИНИ ОТ РОЖДЕНИЕТО НА УЧИТЕЛЯ

НАЧАЛО 6 ЧАСА

  1. Добрата молитва
  2. Песен „Бог е Любов“
  3. Молитва на свещената чистота
  4. Песен "Духът Божи"
  5. Формула:

 

Няма любов като Божията Любов,

само Божията Любов е Любов.

Няма мъдрост като Божията Мъдрост,

само Божията Мъдрост е Мъдрост.

Няма истина като Божията Истина,

само Божията Истина е Истина.

Няма правда като Божията Правда,

само Божията Правда е Правда.

Няма добродетел като Божията Добродетел,

само Божията Добродетел е Добродетел.

Няма слава като Христовата Слава,

само Христовата Слава е Слава Божия.

Няма сила като Силата на Духа,

само Силата на Духа е Сила Божия.

  1. Песен „Фир фюр фен“
  2. Молитва на избраните
  3. Прочит от Евангелията:

Матей 23:8-12

Марк 4:14-20

Лука 4:18-22

Йоан 15:7-8

  1. Беседа: „Ново раждане“
  2. Молитва „Мисията на Учителя“
  3. Песен „Поздрав на Учителя“
  4. Молитва „Отче наш“
  5.  Песен „Химн на великата душа“
  6.  Формула на Братството: „Да се прослави Бог в Бялото Братство и да се   прославят Белите Братя в Божията Любов“ /три пъти/
Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

Мария! Наистина датата се избра някак сама. Сигурно има някакъв смисъл, който предстои да разберем. 

Нарядът ще е готов - нали ще трябва да оставя копие на нашите хора в Хасково така или иначе. 

 

Креми - ти тогава обясняваше най-началните неща - за енергизирането, за прости упражнения, с които можем да усетим праната и такива неща. Дори и да ги повториш, ще има много хора, които не са били, а и повторението е майка на запомнянето :) 

 

Предлагам  всеки от нас да приготви нещо интересно в своята област и ще се постараем да си даваме думата още от самото начало - обикновено това започва да се случва едва последния ден... след като разчупим леда и/или се наприказваме за дреболии :) 

Линк към коментар
Share on other sites

Донче,разпечатай беседата,аз не  я знам точно от кой клас е.

Линк към коментар
Share on other sites

Тя си върви с наряда :) както е редно. Дори ще имате и текстовете на песните и молитвите и нотите и всичко. На Кенана сме така - Девата си е дева. 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мария сега виждам въпроса ти. Капарирах двойна стая, т. е. за нас, двете. Разбира се на място ще доуточняваме.  :3d_164:

Линк към коментар
Share on other sites

Съжалавям приятели, но няма да мога да дойда на срещата!

 

Креми, благодаря ти за милото предложение за транспорт!

 

Пожелавам ви приятно изкарване!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...