Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Донка

Среща на Портала - лято 2014 година

Recommended Posts

Здравейте,

Аз съм още нова тук.

Само възрастни ли се събират?

Ако се присъеденя към Вас с малко дете (3год) и дребно куче, дали ще е проблем?

Има ли още някой с деца?

Сподели това мнение

Децата са радост. Аз също имах вариант да съм с дъщеря си, но ще съм сама. Всеки е добре дошъл, стига на теб да ти е добре.  :3d_041:

Сподели това мнение

Здравей Валя :) (дано да съм улучила името поне приблизително)

Много ще ви се радваме - идвайте! Значи програмата се заформя горе-долу следната:

петък следобяд и вечер - пристигане, настаняване, опознаване и/или да си отприказваме старите :) !!! Заедно избираме мястото, където ще направим програмата и беседата за празника (150 г. от рождението на Учителя) и Паневритмията. Разпределяне на материалите... (отг. аз)

събота 12.07. 6:00 Започваме програмата - веднага след нея - 6тте упражнения преди Паневритмия и Паневритмия

- закуска и посрещане на новодошлите - обсъждане на програмата за събота и неделя. 

Какво имаме засега най-общо:

- разглеждане на забележителностите на Копривщица

- разходка по някоя от екопътеките

- нещо от програмата на нашия хотел (Близката борова гора е чудесна за туризъм и ще Ви накара да се почувствате по - бодри и изпълнени с енергия. Къща Дона предлага и безплатна за ползване тенис маса и велосипеди. По предварителна заявка може да ви бъде устроен пикник в Балкана с уговорено барбекю на открито и езда.) 

- Ние за себе си и за Портала - всеки път, когато се събираме, оставяме това за последно и все съжаляваме. Този път ще се опитаме да му отделим специално време през двата дни и вечери. 

Хубаво ще е да обсъдим и храненето, ако ще го споделяме :) 

неделя - 13.07. 6:00 упражнения от Учителя и Паневритмия 

-закуска

по програмата, която сме си сговорили и заминаване. 

Да си кажа, че ранно сутрешните занимания са само за желаещите, както и късно вечерния мач за третото място на 12.7 от 23:00 

Хайде сега казвайте вие :)

Сподели това мнение

Предни години сме си правили обща трапеза. Предполагам, че и сега ще е така. Ние сме основно на салати и някое парче сиренце / кашкавал през лятото. И плодове. Предполагам, че ще можем да си пазаруваме.

Сподели това мнение

Креми, предлагам да ни покажеш нещо интересно съвсем на начално ниво (макар че ще има и хора, които имат взети нива) - нещо неангажиращо, за ежедневието, съвети - ти си знаеш. Можем да помислим за медитацията - само желаещите, разбира се. 

Сподели това мнение

Ил,благодаря :3d_047: ,аз оставям всичко за последен момент,защото избягвам планове...Е,готови ли сте?Надявам се ще дойде и още един форумец,който не е писал тук в темата,но ми е много близък,има си транспорт.

Няма да имаме време и за екопътека и за забележителности,Предлагам Креми да подготви за петък следобяд медитацията за Земята,а за събота Сърцата .Ако някой иска лечение с прана,също да си каже,и аз ще се включа с Креми.

Сподели това мнение

За медитацията си мисля от доста време и аз. Креми твоя задачка е. Дано и слънцето е с нас. Ще взема моливи и скицник да рисуваме ако остане време..... Жалко, че Криси не успя да дойде, но нищо. Ще има и други срещи. 

:3d_064:

Сподели това мнение

Който има кана,да я вземе за всеки случай,защото това без което не можем е топла вода.Аз ще взема мед,там ще купим лимони.

Сподели това мнение

Още една изключителна среща, на която научих много и благодаря за възможността да съм с вас приятели! 

Имахме  много силни моменти, в чудесни места сред българската природа.

До нови срещи, винаги имаме, какво да си кажем и да обменим опит...

:3d_053:

Сподели това мнение

Приятели, качвайте снимките тук!

gallery_377_301_302066.png

gallery_377_301_238812.png

Сподели това мнение

Благодаря на всички форумци, които мога да нарека още и приятели, с които се срещнах и споделихме няколко прекрасни дни. Специално благодаря на Донка за превоза и приятната компания през днешния прекрасен ден, изпълнен с много приключения и весели разговори.

Сподели това мнение

Беше силно, наситено и чудесно, благодаря ви, приятели! Почувствах ви много близки. С братска обич, Орлин

Сподели това мнение

Благодаря ви,знам че ви има,прегръщам ви.

Сподели това мнение

Благодаря и аз на всички за неповторимата атмосфера, за приятелското и братско отношение.  Бяхме заедно с Учителя на едно чисти у красиво, много българско място! Чувствам ви като мое семейство. Прегръщам всички и - до следващата среща, която ще е пак така красива!

На мен тази ми даде много в личен план - направих някои преценки и от това ще произтекат добри промени.

:3d_052:

Сподели това мнение

Креми, забравила съм си сакото в нашата стая. Говорих със собственика и той ми каза, че го е дал на вас. Ако може някакъв телефон, да се свържа с  теб !

Мерси!

Сподели това мнение

Радвам се, че отново ви видях усмихнати, силни и пълни с енергия хора. Имах голяма нужда от това пътуване, взех си много хубава емоция. Благодаря на Дончето за прекрасния избор на място и къща и на всички останали за невероятната компания и атмосфера. Беше ми изключително приятно.  :3d_064:

Редактирано от didi_ts - Диляна Колева

Сподели това мнение

Ехоооооо, качвайте си снимките! 

med_gallery_377_301_31463.jpg

med_gallery_377_301_237116.jpg

med_gallery_377_301_108582.jpg

med_gallery_377_301_250657.jpg

med_gallery_377_301_154265.jpg

албумът! - събирайте ги тук! 

Следващата среща - между Коледа и Нова Година на Белинташ! 

Сподели това мнение

Много хубави снимки, радвам Ви се искрено....и мъничко съжалявам, че не съм била с Вас!

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this