Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Проблем със сексуалната орентация.


LuD wee

Recommended Posts

Здравейте,Незнам вече какво ми става адцки много се депресирвам...:/ :(,Сега щеви обесня как стоят нещата(на 17 години съм,и така,преди 5 месеца аз мама и татко ходихме на банните да се къпим,но мама и татко бяха в кабинка а аз сам,седнах да се къпя и един геи седна до мен някаде и ме попита изкашли дати духам и аз отказах и тои ми каза че щеми даде 20 лева , и аз си казах ами добре ем щеси направя кефа и щеси взема 20 лева ,но тогава (пениса ми беше мек и неми беше хубаво неме вазбуди) и тои ми направи в една тоелетна и то тогава яко се депресирах и имам лоши мисли , че и аз съм гей от тогава нямам , предишните ерекций към пениса-си и което още повече ме депресирва :( :( ...и например да се зарадвам на нещо и веднага ми влиза в главата това че съм гей,и направо нищо неме радва вече;( ..(а имах приятелка с която имам 3 годишна връзка,а преди тази случка с този гей,имах перфектна ерекция,и постоння правехме секс на вечер по 5,6 пътя даже и повече бях голям любовник със големи желания за секс и бях много голям первезник,но от този момент с този геи сякяш целият свят се преобарна ...постоянна си мисля че съм гей и имам лоши мисли които също много ме депресирват, не издаржам постонно плача ;( ;( направо незнам какво да направя зада си помогна... дори когато се опитам да правя секс с приятелката си нямам предишната страст несъм предишният первезник и винаги нямам пална ерекция , и къто правим секс някак си тези натрачиве мисли самими влизат в главата че съм гей и направо ми спира желанието , нямам никакво желание....незнам какво ми става искам да умра да се свърши тази моя гадна мъка , даже се разделих с приятелката си ......сякаш всичко покраимен лети ....сякаш времето е по бързо вече .... НЕЗНАМ Какво става постоянно едни и същи мисли че съм гей...моляви хора моляви моляви даите някакви отговори вече не виждам светлината ;( ;( :( ......изкам да съм предишният ....а това е някак си една мечта ;( ....

Редактирано от LuD wee
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...