Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хомеопатия и паник-атаки ( панически атаки)


Recommended Posts

Както писах и в другата тема, впечатлена съм от бързото и силно действие на хомеопатичните лекарства.

 

Още по-впечатлена съм обаче от въздействието им не само върху физиката , а и върху психиката. Силни паник-атаки могат да бъдат спрени още с първия прием на лекарството. Препоръчвам на всеки, който има такива проблеми, да ползва хомеопатични лекарства. Освен бързото и категорично въздействие, удобно е, че човек може да ги носи навсякъде и да ги приема във всякакви условия на ежедневието.

Бъдете здрави и щастливи!

Линк към коментар
Share on other sites

Ама недей така с тази реклама. Сега всички страдащи от паник атаки ще хукнат да си купуват хомеопатични лекарства, които предполагам излизат по-евтино от група сеанси при психотерапевти....и психотерапевтите  ще останат без работа

Защото е по-лесно да вземеш хапче по всяко време, когато е нужно, отколкото да се съобразяваш с уговорен час за сеанс..и по-евтино пак казвам

Линк към коментар
Share on other sites

Не, не е така. Никой не може да замени добрия психотерапевт! Хомеопатията може да "отключи" случая и при добро взаимодействие с психотерапевта успехите да са по-добри и трайни.

Линк към коментар
Share on other sites

И аз смятам, че все повече хора в наши дни имат нужда да говорят открито за проблемите си с някого, така че психотерапията си има своето място.

Бързият ефект от хомеопатията обаче дава светлина в дъното на тунела. И наистина съвместяването на двете ми се вижда най-добър вариант. При наличието на добри специалисти, разбира се.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...