Jump to content
Порталът към съзнателен живот

ПОМОЩ


infinity7

Recommended Posts

Здравейте аз съм момиче на 18г от София.Преди бях нормална тийнейджърка,но преди 4 години баща ми почина.Той беше най-добрия баща в света.От там животът ми се обърка.Първоначално не разбирах какво се случва не исках да го приема държах се сеедно нищо не е станало,но от година насам нещо започна да се случва с мене мисля че съм изпаднала в някаква депресия никъде не ми се ходи не ми се излиза надебелях с 20 кг...липсва ми мотивация с всичко.Чувствам се супер самотна.Има моменти в които просто се сривам и започвам да плача и доста често си мисля за самоубииство.Понякога просто не мога да търпя всичко около мене.Не знам побърквам се изпадам в някакви състояния където и аз не мога да ги обясня.Пред хора се държа нормално,но когато съм сама просто се побърквам и мислите за самоубийство стават се повече и повече.Не знам какво да правя вече не ми се живее не мога да продължавам да живея с тази болка.Имах няколко гаджета в този период и те ме зарязаха и аз разделите ги приемам супер тежко особено като се привържа.Не знам моля ви дайде ми съвет обяснете ми искам да не съм в това състояние искам да си бъда пак нормална...

И вчера ме хванаха да крада блуза за 12лв...а дори не ми трябваше и ми написаха акт знаете ли каква ще е глобата...и понеже получавам помощи заради баща ми дали те ще бъдат спряни?И може ли някак си чрез връзки да не плащам глоба и да се изтрие това? Наистина не знам какво да правя помогнете ми 
Линк към коментар
Share on other sites

Не си самотна, баща ти продължава да е  с теб и не би искал да страдаш

А по повод на кражбата, не съм чак толкова компетентна, но по принцип всяка глоба си има давност от 3-до 5 години, ако не се плати, тя отпада. Не мисля, че заради това ще ти спрат помощите, но е по-добре да не повтаряш

Линк към коментар
Share on other sites

Направи преглед на живота си . Определи какво искаш да преживееш , да бъдеш . И започваш да работиш по списъка . Каквото и да се случи , ще си сигурна , че си направила най доброто.

Казаха ми че акта за шофиране без светлини е минимален--20лв. За друго не знам. Не се притеснявай , вече си го направила , зад теб е . Сега е момента мъничко да определиш бъдещето си . В близкото бъдеще , по далечното , след 20 години . Каква ли ще бъдеш ? Това в голяма степен зависи от теб .

Редактирано от АлександърТ.А.
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...