Jump to content
Порталът към съзнателен живот

добър психолог-психотерапевт за тревожните разстройства


Recommended Posts

Здравейте , търся съвт за добър психолог . Спрях се на името Атанаска Катранджиева , имате ли мнение за нея ? Изглежда ми млада това ме накара да мисля , че може би е неопитна, какво ше кажете правилно ли се ориентирам .Става вапрос за специалисти които имат опит със социалните фобии.

Линк към коментар
Share on other sites

Не съм я чувал. Но няма как да съм чувал всички... Субективно е и изборът си е ваш. Можете да питате нейни справили се пациенти, които сега посещават групите и. Или да проверите в интернет за отзиви... 

Линк към коментар
Share on other sites

За преодоляване на социална фобия по - ефективно е, да се насочиш към групова терапия.За съжаление, не знам кой провежда такава-с насоченост социална фобия.

Но, може и да започнеш при колежката, ако тя смята,че може да ти помогне започни.Сам ще разбереш след 3-4 среща това така ли е или не.

Линк към коментар
Share on other sites

Така е, личната терапия при социофобията е само старт - при нея се започва с работа по мисленето, хипноза... След това се разчита на групова терапия, групи за социални умения, група за публично говорене, поведенчески експерименти в реална среда!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...