Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
никол_887

ревността :(

Recommended Posts

Моляви отново за съдействие,става дума за приятеля ми който по принцип не бил ревнив но с течение на времето ме задушава с подозренията си за изневяра и това че вече ме е страх да говоря с стари познати и наи вече приятели за да не си разваля връзката, дори семейството ми е проблем .....толкова съм объркана ....решихме да си направим бебче и от тогава сякаш всичко се обърна с главата надолу сега съм в петия месец а тои не спира с обидите,натякването за бивши,просто огромното съмнение....опитах да поговоря с него да изясним нещатапо между си но той ми отвърна ,че аз сама съм си го направила,и чакал да се променя ...невъзможно е съжителството ни ,толкова педантичен човек,не съм очаквала,а на път да става баща..... моля ви за помощ как да направя така че той да ми има доверие и да направим съжителството си възможно

Сподели това мнение

Браво. Той се сети кога да те бие с чук по главата, като си надула вече корема... страшен мъж, няма що.

Ох.

И аз съм така.

Уж голяма любов, много добри приятели и разбирателство, а като се появи нашето бебче и мъжът ми просто стана друг. Не, не като се появи, още по време на бременността. Няма спасение, примирявам се. И друга да има, ще го преглътна. Какво да правя? Да показвам мускули и да му поставям условия? Ще има да си плача сама с детето, ако си позволя да го критикувам. А за разговор и дума не може да става. Нямало проблем, всичко било както преди. 

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this