Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Разтълкуване на сън - небостъргач-дворец.


Recommended Posts

Здравейте. Дали някой може да ми помогне с тълкуването на един сън? Сънувах, че съм си вкъщи, в спалянта, но леглото е обърнато към прозореца и изведнъж виждам, че навън има построена пред блока, точно пред прозореца ми, огромна сграда. Особеното е, че беше огромна висока сграда, хем небостъргач, хем и встрани продължава и виждам, че и отзад има продължение и е и като дворец. Блестящ в светлини, тържествена и много модерна, като на картичка. В началото виждам, че се достроява и има прозорци без остъкление, а понеже е небостъргач и знам, че високите сгради се клатят - чувам бученето от клатенето, но не се притеснявам, защото знам, че това е нормално и няма да падне. После докато я гледам, виждам, че е готова завършена и блестяща, а моята спалня осъзнавам, че е някак много футуристичен лукс и прозорецът също е като някакъв дизайнерски, все едно екран. Решавам да погледна какво е ландшафтното проектиране около сградата   :lol:  и почвам да поглеждам отпред отзад, обаче на моя си блок и гледам едно хубаво направено, чисто, ново, с място за градинки и т.н. Гладам отстрани на сградата ( отново моя блок), макар че мисля за небостъргача и виждам, че там има сгради - всичко е ок, нормални, спретнати, приятни, но съвсем нормални. Учуди ме, че виждам с такива подробности сгради, които никога не съм виждала. Насън такъв лукс и такова огромно нещо никога не съм виждала, макар че сънувам и помня всяка нощ поне 1 сън.Това е, много ще се радвам, ако някой каже мнение? 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...