Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Проблеми в секса


В.Борисов

Recommended Posts

Здравейте.Имам постоянна приятелка,с която много се обичаме,но когато се стигне до секса нещо се обърква.Успявам да се възбудя,но когато слагам презерватив,ерекцията ми бързо се губи и не  успявам да проникна в нея.Знам,че може да звучи дори смешно това ,което пиша,но съм отчаян.Вече не знам към кого да се обърна,надявам се да получа някакъв отговор от вас.На какво може да се дължи това и към кого мога да се обърна за помощ,към уролог или психолог?Благодаря ви предварително.

Линк към коментар
Share on other sites

Никак не е смешно, а си е проблем, с който трябва да се справиш. От какво се получава трудно може да се каже, предвид липсата на всякаква информация. Добре е да се обърнеш към психолог, по възможност занимаващ се със сексуални проблеми.

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че дори една, две консултации биха ти били от полза, затова е добре да потърсиш такъв специалист в най - близкия по - голям град.

Линк към коментар
Share on other sites

Ако някой друг е имал или има подобен проблем,може да пише тук.Готов съм да изслушам и други мнения.Мисля за всеки случай да посетя и уролог и да си направя изследвания,просто за да съм спокоен.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...