Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
nidra

Невродермит

Recommended Posts

Здравейте, от доста време имам уретрит и влагалищен дискомфорт. След пускане на стерилна урина и влагалищен секрет се установи, че няма нищо, което да ме притеснява. Гинеколожката ми каза, че влагалището ми е чисто и няма нужда от изследвания за венерически болести. Каза, че се касае за невродeрмит, но нищо не ми предписа. Боцкането в уретрата ме побърква и сърбежа. Каква хомеопатия мога да си взема? :(

Сподели това мнение

В 11.02.2015 г. at 20:15, nidra каза:

Здравейте, от доста време имам уретрит и влагалищен дискомфорт. След пускане на стерилна урина и влагалищен секрет се установи, че няма нищо, което да ме притеснява. Гинеколожката ми каза, че влагалището ми е чисто и няма нужда от изследвания за венерически болести. Каза, че се касае за невродeрмит, но нищо не ми предписа. Боцкането в уретрата ме побърква и сърбежа. Каква хомеопатия мога да си взема? :(

Възможно е да са и паразити: Chlamidia или Trichomonas vaginalis. Гъбички: Monilia - albicans или Candida - albicans. От бактериите: Gardnerella vaginalis, Mycoplasma hominis, E. coli (Escherichia coli) или Ureaplasma

Редактирано от Alexander

Сподели това мнение

Моля регистрирайте се, за да коментирате

Вие можете да публикувате коментар след като влезете в акаунта си

Влизане Сега
Sign in to follow this