Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Молитва за повдигане вибрациите на България


Recommended Posts

лкото повече се молим, толкова повече килограма ни се снемат от гърба. И като снеме всичката тежест, Господ ни попитва: „Е, научи ли урока?“ – „Научих го хубаво.“ – „Ако искаш да не те товаря вече, трябва да бъдеш благосклонен и търпелив спрямо околния свят, към всички, които са около тебе, както и те към тебе трябва да бъдат благосклонни и търпеливи; тия малки твои братя може да грешат, но ти трябва да имаш търпение, както аз търпя; в деня, в който престъпиш закона, ще почна пак да те товаря.“ – „Не мога да нося.“ – „Ще носиш.“ Аз ви казах как можем да се освободим от нашия товар. Всеки от сърце трябва да каже на Господа: „Аз съм благодарен от душа и сърце за всичко, което Си ми дал“; защото Бог е дал на всеки човек хиляди блага..."

25 фев. сряда---втория ден за молитва . Жълтите лъчи ще са ни полезни .

Редактирано от АлександърТ.А.
Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

вечер , на колене

 

Господи, Боже на Силите, в Името на Христа, чрез което Име Ти си благоволил да Те призоваваме, ние, Твоите чада, идем тази вечер и припадаме пред Твоите нозе.

Молбата ни, Господи, е да разбиеш и осуетиш замислите на всички тъмни сили на лукавия, които искат да съсипят и разорят духовно и политически българския народ, между който си ни изпратил.

Господи, молим Ти се, чуй и приеми молбата ни и повдигни душата на българския народ, за да не губи Твоето благословение.

Амин.

3 пъти

 

молитва за България ;

 

Господи , Боже наш , Ти Който бдиш над света , чуй нашата молитва , озари ни с лъча на могъщия Си Дух и разпали в сърцата ни искрата , която Си вложил в нас .Укрепи в гърдите ни пламъка на Свободата и Правдата . Просвети ни да бъдем смели и доблестни българи , достойни за своя славен род , за твоята велика Милост . Ти Който Си вдъхновил за светли дела нашите духовни първенци ; Ти , Който Си благославял меча на нашия войн и си го водил към подвизи и величие , Господи , Ти няма да забравиш и нас . Простри десницата Си над нас да вървим по Твоя Път ,с нашия избран народ и нашите братя --Твои верни , заседнали в своята земя по Твоя Воля . Дай ни сила да живеем  и работим за благото и величието на Отечеството ни . Дай на нашата скъпа Родина твърдост в изпитанията , воля за живот и вяра в нейния успех , за да летим през вековете , водени от своя мъдър Баща към победа и възход , към могъщество и вечност , за Твоя слава .

 Амин .

 

Редактирано от АлександърТ.А.
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...