Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сексуален проблем


Recommended Posts

Здравейте, аз съм момиче на 23 години, имам приятел, който е по-голям от мен  с 8 години. С него сме заедно от около половин година, така се случиха обстоятелствата, че живеем  с него. Проблемът е следният- до около преди месец правехме секс всеки ден и доста често по няколко пъти, нямахме никакви проблеми. Напоследък (от около месец) сексуалните ни контакти станаха по-редки -около 5 пъти седмично. Когато го попитах  дали има някакъв проблем според него ,той каза, че абсолючно не и че вече се познаваме по-добре отколкото в началото , затова и сексът според него е по-духовен, по-добър, макар и не толкова чест. Питам се дали страстта му към мен вече не е изчезнала и щом сега е така дали с годините, ако сме заедно разбира се, няма да се влошат още нещата.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, аз съм момиче на 23 години, имам приятел, който е по-голям от мен  с 8 години. С него сме заедно от около половин година, така се случиха обстоятелствата, че живеем  с него. Проблемът е следният- до около преди месец правехме секс всеки ден и доста често по няколко пъти, нямахме никакви проблеми. Напоследък (от около месец) сексуалните ни контакти станаха по-редки -около 5 пъти седмично. Когато го попитах  дали има някакъв проблем според него ,той каза, че абсолючно не и че вече се познаваме по-добре отколкото в началото , затова и сексът според него е по-духовен, по-добър, макар и не толкова чест. Питам се дали страстта му към мен вече не е изчезнала и щом сега е така дали с годините, ако сме заедно разбира се, няма да се влошат още нещата.

 

Няма духовен секс, това са глупости. Просто го е домързяло или пък толкова го е бивало.

Изобщо не става дума за страст, просто всичко умира с времето, трябва да свикнеш с това, особено с мъжката страст - както избуява, така и умира.

А и мъжете не се славят със сериозна потентност, особено българските. Така, че не преекспонирай, не е болка за умиране. Те общо взето са мързеливи и са до време. 

Има и други мъже. 

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

Имаш много, много нереалистични представи. Пет пъти седмично и отиваш да го питаш дали има проблем... Какви са очакванията ти, ще споделиш ли?

Линк към коментар
Share on other sites

Хаха, ох, стана ми забавно :) Аз също смятам, че очакванията ти са нереалистични. Секс всеки ден по няколко пъти е нещо, което може да се случва в самото начало на връзката. Съвсем в реда на нещата е с течение на времето контактите да се разредят. 5 пъти седмично за мен лично също е много. При нас се случва около 2 пъти седмично (заедно сме от 5 години). Лично аз нямам нужда от повече, мисля, че и половинката ми е доволна. Сигурно има доста хора, които го правят по-често, но има и доста, които го правят по-рядко. Важното е как се чувствате добре. Освен сексът, съществуват много други интересни неща, които също изискват време и внимание. Смятам, че е добре да се търси един задоволителен баланс.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...