Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Иво

Промени в сайта. Какво мислите?

Recommended Posts

Искам да попитам защо в този хубав сайт не намирам ни една тема за дарителство на пари ,според мен и от тук може да се провокира нещо по въпроса.Сигурно има бая богати,добре уредени бели братчета наоколо.Как може тай нищо да не се споменава по въпроса ,като има теми за толкова различни неща.Та малко критика от черната ложа получавате по въпроса....

Сподели това мнение

Иво от известно време забелязвам още нещо във форумите за изкуство. След като се публикува нова тема или мнение, не се отчита като новина от страни, т.е. не е видимо, има някакъв проблем с отчитане на новите постове и теми и това затруднява достъпа до форума, всички си мислят, че няма нови мнения и теми, освен ако не влязат в конкретния форум. 

​Би трябвало да се показват до около 1.5 минути след публикуване. Ако не се случва с някой конкретен форум - пиши.

Намерих си Молитвите  http://www.beinsadouno.com/old/index.php   

:3d_163:

​Да, и тук: www.beinsadouno.com/молитви

Искам да попитам защо в този хубав сайт не намирам ни една тема за дарителство на пари ,според мен и от тук може да се провокира нещо по въпроса.Сигурно има бая богати,добре уредени бели братчета наоколо.Как може тай нищо да не се споменава по въпроса ,като има теми за толкова различни неща.Та малко критика от черната ложа получавате по въпроса....

​Не съм сигурен какво имаш предвид. Моля да уточниш. Искаш да направиш дарения и се чудиш как да стане ли? 

Сподели това мнение

Иво от известно време забелязвам още нещо във форумите за изкуство. След като се публикува нова тема или мнение, не се отчита като новина от страни, т.е. не е видимо, има някакъв проблем с отчитане на новите постове и теми и това затруднява достъпа до форума, всички си мислят, че няма нови мнения и теми, освен ако не влязат в конкретния форум. 

​Би трябвало да се показват до около 1.5 минути след публикуване. Ако не се случва с някой конкретен форум - пиши

Да, веднага ти давам пример във форум музика публикувах нова тема за съвременната музика и това изобщо не е видимо, не знам по каква причина. Публикувах мнения и в музикалните поздрави, също не се отчете нищо. Просто само си стои "няма публикувани нови мнения и теми" и помислих, че това е поради обновяването на всички форуми, нали обясни, че изисква време да се качи всичко отново. 

Ето сега публикувах и във форум Изкуство, в темата за "Съвременните дизайнери. Световната мода и модата в България" и пак няма отчетено мнение. 

Сподели това мнение

В секцията с теми отдясно се виждат само новосъздадени теми.  Всичко останало може да бъде намерено в секцията Ново в Портала тук: 

http://www.beinsadouno.com/board/new-content/

И преди ъпгрейда беше така.

Сподели това мнение

Иво май не можем да се разберем. :))) В началната страница на форумите, нали са написани имената на всички форуми и под форуми от ляво и отдясно би трябвало да са изписани, последните мнения, които са публикувани в тях. Винаги това е било видимо, кой е писал последно в определения форум. В момента излизат публикуваните мнения само в определени форуми, а в други просто пише "няма нови мнения". Въпреки, че това не отговаря на истината, в по-горното ми мнение съм написала къде съм публикувала и изобщо не се отчитат в дясно, просто пише няма нови мнения. В момента са видими темите и мненията, публикувани само в определени форуми и това са "За Учителя и учението", "Новини от братския живот", "Езотерика" и "Астрология", "Общество, богатство и традиции" и "Други форуми". Ако забелязваш във форумите за изкуство пише няма нови мнения, въпреки, че има и нови мнения и нови теми, за това става въпрос. Моля те погледни самата начална страница на форумите. 

Сподели това мнение

Иво май не можем да се разберем. :))) В началната страница на форумите, нали са написани имената на всички форуми и под форуми от ляво и отдясно би трябвало да са изписани, последните мнения, които са публикувани в тях. Винаги това е било видимо, кой е писал последно в определения форум. В момента излизат публикуваните мнения само в определени форуми, а в други просто пише "няма нови мнения". Въпреки, че това не отговаря на истината, в по-горното ми мнение съм написала къде съм публикувала и изобщо не се отчитат в дясно, просто пише няма нови мнения. В момента са видими темите и мненията, публикувани само в определени форуми и това са "За Учителя и учението", "Новини от братския живот", "Езотерика" и "Астрология", "Общество, богатство и традиции" и "Други форуми". Ако забелязваш във форумите за изкуство пише няма нови мнения, въпреки, че има и нови мнения и нови теми, за това става въпрос. Моля те погледни самата начална страница на форумите. 

​Погледни сега и пиши дали проблема още съществува.

Дали в 'Блоговете' ще има опция-'Редактирай'?

​Би трябвало да можеш да редактираш собствените си блог постинги. Пиши дали е така и дали има проблеми.

Сподели това мнение

Здравей Иво, току що публикувах в новата тема за съвременната музика и отново не се отчита поста. :)))

Сподели това мнение

Здравей!

Как мога да изтрия едно писмо от пощата си?Откривам как да изтрия всичките но не и едно.

Мерси предварително!

Сподели това мнение

А сега как се трият съобщенията от пощата? Не всичките, а конкретно съобщение? 

​Няма вече концепция за триене. Когато всичи участници в един личен разговор го "напуснат", съобщението се изтрива само.

Здравей!

Как мога да изтрия едно писмо от пощата си?Откривам как да изтрия всичките но не и едно.

Мерси предварително!

​Напускането на разговор е като изтриване.

Сподели това мнение

Бих променила категорията Топ допринасящи на Най-активни потребители. Изразът топ допринасящи е странен и не е подходящ.

Платформата си остава все така свежа и хубава, просто трябва да се опознае повече. 

Сподели това мнение

Съгласен съм, че Топ Допринасящи (Top Contributors) може да бъде преведено по-подходящ начин. Ще се радвам, да чуя предложения.

Това е съвсем различно от най-активни потребители обаче. Топ Допринасящи - това са хора, чиито постове и др. публикации са били харесвани/одобрени от най-много други хора от онлайн общността в портала, Социален подход, който си има и минуси, но като цяло е в хармония с моето разбиране за обща работа, подкрепа и благодарност.

Сподели това мнение

Проблемите с форматирането в десетки хиляди текста (мнения, статии, други секции и т.н.) са почти напълно оправени. Оказа се, че това е много по-голямо и сериозно технически предизвикателство отколкото отначало си мислех. Сега има още някои неща за оправяне с форматирането, но като цяло е много по-добре.

Остават обаче още да се възстановят и други секции от преди ъпгрейда (например: притча за деня, молитва за деня и др.), които след ъпгрейда не работят. Също да се завърши превода на български (има над 300 страници още за превод) на ъпгреднатия софртуер, както и работа по интегриране на секции от стария сайт в новия.

Това ще става по-бавно и с времето, че става въпрос за доста работа. Ако някой иска да се включи с нещо да ми пиши.

Разкачам тази тема от заглавната страница засега, защото смятам, че най-основните предизвикателства по ъпгрейда са решени. Темата остава отворена за предложения и мнения.

Сподели това мнение

Иво, имам още един въпрос към теб, ясно е, че предишния проблем, за който писах настоятелно няма да се реши скоро.:))))

Исках да те попитам, какво стана с видеата, май вече и тях ги няма?

Сподели това мнение

Има разни все още проблеми да.

Да, отделна специална секция за видео засега няма и още не знам дали ще се пусне отново.

Сподели това мнение

Имам въпрос. Защо преди , когато просто копирах линк и го слагах се появяваше картината от клипа,
а сега се появява само линка. Коя ви е иконата за това , не я намирам .

Сподели това мнение

Как да използвам кавичките на сайта? Рамката, в която излизат цитатите. Например копирам част от нечий пост и после го слагам в рамка за цитиране.

Сподели това мнение

В 11/2/2015, 7:56:56, vasilena каза:

Имам въпрос. Защо преди , когато просто копирах линк и го слагах се появяваше картината от клипа,
а сега се появява само линка. Коя ви е иконата за това , не я намирам .

Правихме голям ъпгрейд наскоро, пробвай пак. Няма отделна иконка за youtube видео, би трябвало ако слагаш правилния линк, автоматично да се появява видеото в мнението.

преди 17 часа, Сингам каза:

Как да използвам кавичките на сайта? Рамката, в която излизат цитатите. Например копирам част от нечий пост и после го слагам в рамка за цитиране.

Под мнението, което искаш да цитираш, има линк "Цитирай". Щракваш върху него и така.... 
Ако искаш да цитираш повече от едно мнение, щракваш върху + за мулти цитиране. След това, коментираш или редактираш.

Сподели това мнение

Привет, като извадя списъка на новите теми и ми излиза някаква служебна информация в началото започваща с "Showing теми ..." и това 30-40 реда?! После, като избера някоя тема, не ме праща на последната страница, а винаги в началната й.

Редактирано от Божидар Цендов-БожидарЗим

Сподели това мнение

Showing.... засега не мога да го махна, въпреки, че ми се иска да намеря начин.
За да видиш не началото, а там докъдето си прочел, щракни върху точката или звездата отляво на името на темата.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега