Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Спиране на антидепресанти след 6-7 години


Recommended Posts

  • Отговори 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Когато се чувствам тревожен ми е тревожно вътрешно с напрежение,някой път по слабо някой път по силно,може да утихне за малко и после пак.Като че ли е по цял ден даже и като лягам да спя ми е някакси тревожно но успявам да заспя.Спя нормално по 7-8 часа но сутринта се събуждам изморен,без настроение и с някаква подтиснатост.Когато ми е депресивно чувствам силна потиснатост в главата,отчаяние,малко ми е трудно да обясня какво точно чувствам но се чувствам много гадно без ясна причина.Също искам да кажа че варират състоянията,някои път само тревожност,някои път депресивност или някои път едновременно чувствам и двете състояния.Като симптоми имам деперсонализаця,стягане и напрежение в главата,лек световъртеж  и гадене ,те са най изразените.Мога да дам пример за това което чувствам например мога да кажа за вчера как мина деня ми.Сутринта станах имах тревожност,напрежение след това към 5-6 часа се появи депресивното настроение,силна потиснатост в главата,отчаяние все едно главата ми е на пихтия и вечерта премина отново към тревожност,напрегнатост.Гледам да не стоя вкъщи и да съм на вън някъде и също така спрях да взимам ривотрил колкото и да ми е трудно.Някой път усещам че в това депресивното състояние изпадам след като усещам силна тревожност явно е някаква защита незнам!Депресивното състояние го усещам в главата ми,някаква силна подтиснатост в главата която ме кара да се чувствам много зле.Ето сега в момента чувствам това нещо в главата си подтиснатост,отпадналост а преди това имах тревожност,след това спадна малко и сега това.И в момента усещам лека тревожност деперсонализация и стягане в главата и гадно чувство някакво.

Редактирано от Bery
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...