Jump to content
Порталът към съзнателен живот

НЛО


Guest Apocatastasis

Recommended Posts

Има ги, разбира се.

Няма нещо, за което да мислиш и да не съществува.

Това е Принцип.

Всичко, за което мислиш, съществува в твоята илюзорна реалност.

Всичко е интерпретация на Ума.

А когато повече хора мислят едно и също се сътворява колективната реалност.

Свещена простота!

:)

Мисля, че всичкото написано от paparosko щеше да е изключително вярно, ако беше вмъкнал някакси само една единственна думичка в подчертаното изречение. И към тази колективна реалност беше добавил думичката "илюзорна". И тогава щеше да изглежда така:

А когато повече хора мислят едно и също се сътворява илюзорна колективната реалност.

Така може вече да се съглася с написаното.

Мисловният свят реално съществува, ние го изграждаме с мислите си. Но същото така е и илюзорен, защото може и да е неистински при погрешни мисловни композиции.

Често се получава например при предизборни манипулации и реклами на този или онзи политик.

Свещена простота! :rolleyes:

Не съм изпуснал думата реалност, тя просто става излишна по нататък щом като веднъж е употребена. Всичко, което Умът интерпретира се намира вече в съзнанието и не е абсолютната реалност. Все едно дали говорим за лична или колективна такава.

Абсолютната реалност за човека е непознаваема, защото в Света, в който живее се явява като страничен наблюдател.

:rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Плеядианците, тъй любящи същества, енергии, за които това да разделят хората на еди какви си и еди какви си не е познато, същества изпълнени с готовност да помагат в развитието на всички. За тях всички са едно цяло. Такива послания, ако случайно са изпратени от Плеядианците, то те са приети и пречупени през съответна човешка призма на ума и предадени и записани по този начин.

Линк към коментар
Share on other sites

Познавам лично 5 човека с преживени реални срещи и то не с корабите им, а със самите тях. Мога да кажа че за тях това което са преживели е Ад и са принудени дори да мълчат и го правят от страх, защото наоколо няма кой да им помогне и са се оставили на тяхно разположение.

А властите абсолютно немогат да ни предупредят за това,защото много хора ще се побъркат и ще ги обхване всеобща психоза и параноя и без това и от малкото тичаме на психиатри и отваряме книжките за съногадания,а представете си реално мобилизирано нашествие над човешкия род от извънземен вид под названието..................... Моля гражданите да запазят самообладание, препоръчваме ви да пиете само минерална вода и нестойте на открито ,нито сами,не предприемайте патувания в планината възможна е непредвидена среща с вероятен извъземен вид. Молим ,ако това се случи неползвайте оръжие ,нито каквато и да наранителна техника,защото тя не е пригодена за тях,а ние неразполагаме с необходимите средства. Отбранителните ни организации от дълго време наблюдават и разследват техния вид и имат известни предположения за техните намерения. Ние опитахме да направим контакт с тях и да постигнем мирни действия.Но! за техните идеи, ние сме излишни ,защото несъвпадат с нашите и няма кой да им освободи такъв терен за тях,нито ще оставим да ни попречат да живеем нашия си живот с нашите си цели. Затова те си вършат работите нощем и свободно над всички, докато дойде времето за следващия им ход.

На тях им трябва свободен терен за тяхна колонизация. Такъв е закона за градивността. ЕДИН ЦИГАНИН СЕ БОРИ ЗА СЪЩОТО,ПРЕДСТАВЕТЕ СИ ЕДНА КОСМИЧЕСКА ДИНАСТИЯ. Ние неможем да живеем с комшиите си по къщи,по градове,по държави ,по нации,по вяра......черни и бели......бедни и богати....красиви и т.грозни..............имаме си хиляди причини за раздор и само ТЕ ни трябват на главите.

Мога да кажа едно: ИМАМЕ СИ ЕДИН БОГ,СИН И СВЕТИЯ ДУХ , единствените които човек може да обича.

При тези условия ....или Ние или Те.

А и неразбрах те да споменават за Бог, а Бог е за всички и всички ние му се прикланяме.На кого служат тогава? Просто се надяват да ни се впишат те на Богове и да им коленичим пред Бога ни.

За такива случаи си имам такава приказка : Когато неприятелят ми в лице ме поздрави,очаквам ударът откъм гърба.

Редактирано от jolie
Линк към коментар
Share on other sites

" ЕДИН ЦИГАНИН СЕ БОРИ ЗА СЪЩОТО,ПРЕДСТАВЕТЕ СИ ЕДНА КОСМИЧЕСКА ДИНАСТИЯ." :D:D:lol:

" Молим ,ако това се случи неползвайте оръжие ,нито каквато и да наранителна техника,защото тя не е пригодена за тях,а ние неразполагаме с необходимите средства." - Не вярвам да представлява трудно за тях да се справят с човешките армии, може да нямат нужда за сега от подобно нещо, да нямат нужда да ни бият. Дали е възможно Земята да се закриля от добри извънземни, които служат на Бога и затова лошите да не смеят да ни атакуват, както по филмите ? Ама тия са големи хитреци и не биха играли честно, те ще ни препарират за нула време, без дори да се стига до бой. :D Правят така, защото са слаботелесни. :lol: Има извънземни, които не знам как се различават по външен вид, толкова си приличат. Ония с крушовидните глави и големите церни очи. :D Също така не вярвам в огромната вселена, само и единствено хората да служат на Бог. :unsure: Мисля че едно извънземно нападение би сплотило хората по света. :D Чудил съм се следното : Дали ако хората по света преодолеят различията си и заживеят в мир и хармония, дали пък тогава няма да тръгнат да се джавкат с разни извънземни и да воюват с тях ? Или пък може би щом ще имат сили да се помирят помежду си, няма да са агресивни към чужди видове от Космоса. А дали пък ако тръгнем из Космоса, ако започнем да посещаваме по - далечни пространства, няма да си спечелим врагове, освен приятели ??

Редактирано от hrisko_89
Линк към коментар
Share on other sites

По отношение на извънземните, не разбирам защо и на кого е нужно да всява страх?...

И що ние сме правите? Ех, това човешко его... ;) И това желание - да завоювам приятели и нещо ново, а не да спечеля приятели и новости...

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

;) Историята познава и такива случаи, но сега изобщо не ми се говори. Общо-взето човек е способен на много неща, за да задоволи его-то си. :feel happy:
Линк към коментар
Share on other sites

Ванга е проявявала понякога прикритост, включително и по отношение на извънземните. Като са я питали дали има такива с нашето ниво на развитие, не е искала да каже, все едно ще и стане нещо. :hmmmmm: А иначе е казала, че има по - развити като съзнание и най - вероятно като технологии.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Тук има изказвания на един мним извънземен, но поне нещата които казва са хубави :

http://www.vbox7.com/play:f5f39848

http://www.vbox7.com/play:cb396fdf

Hrisko, предполагам не очакваш някой да се изкаже за истинската самоличност на говорещия.

А ти кои изказвания определяш като хубави?

Кое от описаните явления на Земята отговаря / не отговаря на истината?

Кои от съветите не би последвал и защо?

:) Прав е "извънземния". Винаги съм си мислила точно това...Когато работех в един завод за фурнир, и не само там, навсякъде където съм била, съм го виждала това...

В завода бяхме буквални роби, беше нещо наистина нечовешко... и аз бях същия роб заедно с другите... Говорех с хората, казвах им:

"не виждате ли какво правят, а ние се съгласяваме"...Човека ми отговаряше: кво да права имам две деца живея на квартира тука, няма работа по нашия край...

А аз им виках: няма да идваш да работиш извънредно, чу ли?!

А човека ме гледаше и виждах в очите му съпричастие, съгласие, страх, мъка, любов и уважение... всичко това смесено накуп излизаше от очите им, и го виждах... а с думи ми казваха:

...как да не дойда?... Ще ме изгонят... <_<

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Извънземните ни критикуват за козметиката и изкуственото оплождане ? Да бе да, друг път.

БАН: Извънземните са около нас, говорихме с тях

Извънземни са отговорили на 30 въпроса, зададени от наши учени от БАН, твърдят самите те пред „Новинар”. В момента експертите анализират и разшифроват получените чрез пиктограми и рисунки отговори на въпросите. Всички обаче са категорични, че среща с извънземните ще имаме в следващите 10-15 години.

"Те и в момента са тук около нас", казва заместник-директорът на Института по космически изследвания към БАН Лъчезар Филипов. Според него извънземните същества ни наблюдават постоянно.

"Те не са враждебно настроени към нас, по-скоро искат да ни помогнат. Ние обаче все още ние не сме дорасли, да осъществим пряк контакт с тях. Те са готови да ни помогнат, но ние не знаем какво да поискаме от тях при една подобна среща", смята ученият.

По думите му няма да успеем да достигнем до съществата прослушвайки космическия ефир с помощта на радиотелескопи. Самите извънземни били категорични, че връзката с тях няма да стане чрез радиовълните, а чрез мисълта.

"Дори Ватикана вече се съгласява, че извънземните съществуват", казва още Филипов.

Според него със сигурност през следващите 10-15 години ще имаме пряк контакт със съществата.

"Извънземните ни критикуват за аморалното ни поведение, като в това влагат отношението ни към природата или по-скоро вмешателството ни в процесите, които противоречат на природата. Съществата от други измерения, планети и галактики не разбират изкуственото оплождане или козметиката, която създаваме и ползваме. Според тях по този начин противоречим на природата", обяснява още и.служители на БАН.

По думите му извънземните смятат, че причина за глобалното затопляне е т.нар. инженерна инфраструктура. На въпрос, зададен от наши икономисти, „Кога ще свърши глобалната икономическа криза?”, пък извънземните отговорили - „Край на оръжията, единомислие”, твърди Филипов.

В момента той и неговият екип анализират получените от извънземните отговори, за да изготвят стратегията си за следващия контакт, който вероятно ще бъде през пролетта. Само за последната година на земното кълбо са се образували около 150 пиктограми или т.нар. житни кръгове. dir.bg

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...

Славка Севрюкова

- Разберете: летящите чинии, ракети и други машинарии, са примитивни приспособления. Ползват ги недотам извисени общества на извънземни. С тях се носят над Земята и в междузвездните пространства. Това е техника. Колкото да изглежда съвършена, да възхищава и зашеметява, е НИЗША! (Набляга на думата.)Част,от извънземните наистина ползват машини – инак няма да прелетят при нас. Прави сте. Многократно са ни надминали еволюционно, но, въпреки това, изостават от всемирното космическо развитие. С машини и скафандри са, защото и те като нас, горкичките, просто не могат без тях. Разбирате ли?

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Не мога да намеря темата за НЛО та затова тук ще пиша : Според един японски учен чувството за отвличане от извънземни се дължи на специфично сънно състояние наречено "канашибари", при което индивидът е обездвижен и му се струва, че е парализиран. :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Не мога да намеря темата за НЛО та затова тук ще пиша : Според един японски учен чувството за отвличане от извънземни се дължи на специфично сънно състояние наречено "канашибари", при което индивидът е обездвижен и му се струва, че е парализиран. :)

Това ми се е случвало на няколко пъти! Някакво усещане за страх и полубудно състояние, в което не може да се движиш, чуваш пищене в ушите и цялото ти тяло вибрира.. Усещах присъствие и , че нещо се е случило, но колкото и да се опитвам да си спомня какво точно е станало не се получава. След това винаги има осъзнат сън, който е тъмен и леко страховит. На сутринта колкото и да ме е било страх през съответната вечер чувствам някакво задоволство, което е абсолютно нелогично и не мога да си го обясня

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

:thumbsup2:Спокойно,земляни!Вече има кой да преговаря с извънземните,в случай че ни изненадат.

информация

Редактирано от Пламъче
Линк към коментар
Share on other sites

Като му дойде времето ,ще осъществим контакт с тях .Доколкото знам Ванга е споделяла ,че идват постоянно на земята ,и са по три в кораб .Според мен причнината за да избягват контакт с хората е ниското ниво на съзнание .Дори и някой да си мисли ,че е готов за примерно среща с тях ,на подсъзнателно ниво може би не е готов и ще усети голям страх ,или няма да може да го преживей .Другото което е те разбират и работят прекрсно с неписаните закони ,и на остават сами да намерим правият път и сами да се научим да "ходим" .Така си ги обяснявам нещата ,дано и да доживея ,когато осъществим контакт с тях :) .

Линк към коментар
Share on other sites

smile.gif Предпочитам да не мисля за неща, които не искам да разбирам и мисля.

Така се случи обаче до мен стигна една информация съвсем не търсена. Няма да конкретизирам и да казвам имена.

Това лято на един варненски плаж, от който много добре се вижда нос Галата, има една каравана, един близък познат изкара цялото си лято живеейки там и пазейки през нощта инвентара в нея.

Та в една августовска вечер седейки на плажа и гледайки небето вижда как 3 светлини образуващи триъгълник се спускат много бързо над Галата, той се загледал, защото е бивш дългогодишен летец и познава както небето така и летателните машини които се движат по него. Докато успее да уточни какво по- точно е това, към тези светлини от двете страни се появили по същия скоростен начин още две по две. Той разбрал, че това няма как да е самолет, хеликоптер или какъвто и да е познат му летателен апарат. Скоростта с която са изчезнали е била необяснима, това потвърдило съмненията му. След секунди едната двойка светлини се появила по същия скоростен начин , задържала се няколко секунди над Галата и по същия начин изчезнала.

На другата сутрин, първото нещо което чухме беше този разказ, естествено го обявихме за подпийнал, smile.gif позадрямал , посмяхме се. Но човекът никак не се чувстваше добре, опитваше се да ни убеди, че като бивш пилот не може да сбърка. Това не е било летателен апарат изобретен от хора. След като го взехме на майтап, той се обади на свой приятел от военно - въздушните сили за обяснение. Човекът отсреща му каза, че е докладвал десетки пъти за подобни неща, има доклади и писмени отчети, от различни пилоти, но те са дълбоко потънали в прах. Никой не им обръща внимание.

Дали е НЛО или непрекъснати военни проекти не знам, но небето ни е доста живо smile.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Ами има, ООН от вчера даже си имат официално назначен дипломат "контактъор" за извънземни ! :3d_097:

Така е ,и аз чух такова нещо .Но дали ще върши някаква работа ,според мен по скоро не :) .

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Моето мнение е, че "извънземни" има. Ще е загуба на пространство, ако няма!

Сигурен съм, че някъде там има толкова развити цивилизации, колкото дори не можем да си представим. В същото време подкрепям и тезата, че тук на земята има извънземни, при това няколко вида. По-малко развити от другите, но много повече от нас. Чел съм доста неща на тази тема. Според някои книги, хора и факти те били 6-8 вида. Някои били гущеро подобни, други с размери от порядъка на 7-8 метра, трети можели да изглеждат както искат и тн. Основно живеели под земята, но имало и много сред нас, изглеждащи точно като нас и въобще не можеш да ги различиш. Хората, които имат контакт и работят с тях са малко повече от 1.000, най-властните в света, за които почти никой не знае.

Навярно всичко звучи доста налудничаво. Аз да ви кажа, все пак вярвам в това. Че те са сред нас, под нас и могат да ни наблюдават, когато и както поискат. А на въпроса, защо не се представят пред нас, "обикновените" хора, аз си отговарям, че много голям процент от населението на земята не е готово за среща с тях. Ще използвам и пример от една книга. Ножа е много полезен в кухнята, но никой няма да го даде на малко дете, докато не стане готово да борави с него. :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Защо извънземните искат да създават хибриди с хората ?

Срещи от 4 вид с Еленко Ангелов 1 част Hd

Високо качество HD запис 10 декември 9:15 NOVA темата на Еленко е "Близки срещи от 4 вид" в "На кафе" с Гала

http://vbox7.com/play:ab06ac3f

Еленко Ангелов и Гала говорят за италианка, която от малка е била отвличана от извънземни. Забременяла е от тях, получил се е спонтанен аборт, зародишът е бил хибрид между човешката раса и съответната извънземна раса, обаче е приличал повече на извънземните. Показват и интервю с жената.

Ето втора част на предаването :

http://vbox7.com/play:7aa6d3c1

Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Тайнствения живот на слънцето (видео)

http://30dumi.eu/2011/06/taynstveniyat-zhivot-na-slantseto-video/

Огромни НЛО се гмуркат в Слънцето

http://30dumi.eu/2011/06/ogromni-nlo-se-gmurkat-v-slantseto/

58. МЕТЕОРОЛОГИЧНАТА КЛЕТКА НА ИЗГРЕВА

На събора в София през 1926 г. бяхме сковали от дъсчици на Учителя

една катедра и един подиум, на който Той се качваше като на него бе поста-

вен стол. Учителят седеше на него пред катедрата, а отгоре върху главата Му

бяха сковани дъсчици и между тях опънато бяло платно, за да бъде като на-

вес и да предпазва Учителят от горещото слънце. Обаче след събора Учите-

лят нареди да се използва този дъсчен материал, за да се направи метеоро-

логична клетка. Приятелите отидоха и видяха в гората как е построена мете-

орологична клетка при обсерваторията към университета, дойдоха и направи-

ха по техен терк и нашата. В клетката имаше и метеорологични инструменти,

както при всяка станция, които Учителят бе дал:

1. Пишещ термометър, записва минималните и максималните темпера-

тури.

2. Барометър, също пишещ, той се върти с барабан.

3. По-дребен барометър.

'4. Хидрометър.

Всички метеорологични инструменти Учителят ги даде на Георги Радев

и той даваше подробен доклад на Учителя всеки ден.

Той му даде един военен бинокъл, доста силен и с него Георги Радев

трябваше да прави редовни ежедневни наблюдения на слънчевите петна.

Жорж направи и скица и всеки ден, като наблюдаваше слънчевите петна как

се явяват, как се разширявлат по слънчевия диск, то той ги отбелязваше на

скицата, след това ги занасяше на Учителя. Учителят ги разглеждаше, праве-

ше своите заключения и понякога споделяше с нас някои мисли за слънчеви-

те петна. Веднъж Той каза, че слънчевите петна, които ние виждаме са изход-

ната врата за същества, които живеят на слънцето. Те са вратата, през която

слънчевите жители излизат и влизат. Друг път каза, че слънчевите петна пред-

ставляват отвори, през които слънчевите жители излизат от него и тръгват в

Космоса. Това е една невероятна слънчева енергия, която тръгва от слънцето

като един голям прожекторен сноп, имащ своя посока и предназначение, ко-

ято ние не знаем. Понякога Учителят открехваше завесата и ние получавахме

толкова от това знание колкото можем да носим. Вероятно Жорж да знаеше

много повече за тези слънчеви петна, защото той е докладвал за тях и непре-

менно е чул и други думи на Учителя за тях. Но това трябваше да си го напи-

ше Жорж. А дали го е написал, това е друг въпрос.

Беше направен и слънчев часовник. Бе поставена една бакърена плоча,

имаше един триъгълник и нянката му определяше часа. Това беше слънчевия

часовник до самата клетка.

Има запазени записи от пишещия барометър и термометър. Но жалк

че Георги Радев, който беше физик, математик и беше лично натоварен от

Учителя не написа нищо. Но има запазени снимки от метеорологичната клет-

ка, дори някои приятели се бяха заснели с нея за спомен.

Пред мен на масата стои една скица на слънцето и отбелязаните от ми-

лия Жорж слънчеви петна. Ето тук са отбелязани кога възникват, колко са го-

леми и в каква посока се движат. А Учителят придаваше голямо значение на

тях. А чак сега учените говорят за тях и за разни магнитни бури. Но те не зна-

ят истината за тях. А ето и друго изказване на Учителя. „Те са врати, през ко-

ито ангелите излизат и влизат в слънцето." Затова искаше да Му се докладва

всеки ден. Така Учителят следеше редовно живота на слънцето. А веднъж

един журналист Го бе запитал: „Г-н Дънов, Вие кой сте?" А Учителят му отго-

вори ето така: „Аз идвам от слънцето и Ви нося светлина от слънцето, за ду-

шите които жадуват за нея."

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...