Jump to content
Порталът към съзнателен живот

НЛО


Guest Apocatastasis

Recommended Posts

Източника е ИЗГРЕВЪТ НА БЯЛОТО БРАТСТВО ПЕЕ И СВИРИ УЧИ И ЖИВЕЕ Tom 2 , Борис Николов

http://www.izgrevat.com/page_36.html

http://petardanov.com/index.php?/topic/6978-58-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%B3%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B0/

И на мен ми се стори доста интересно , в рамите на няколко дни ми изпратиха първо линка с видеота за Слънцето и Нло-то , а после прочетох и думите

на Учителя....

Линк към коментар
Share on other sites

Периодите на уязвимост и поява на Героинята

Според "Изумрудение скрижали",всеки път, когато сме достигали до уязвимата точка на прецесията на равноденствията и полсюите леко са се измествали, извънземни същества са се опитвали да завладеят нашата планета.Това се е случвало от милиони и милиони години, продължава и до сега.Когато го прочетох в скрижалите, още не знаех за сивите, нито заякакви други същества, и си помислих"Някой си идвал от някъде си, за да завладее Земята?Ама,че глупости!"Но същото се случва дори и днес.То никога не е преставало и все още продължава.Нарича се просто битка между мрака и светлината.

Всеки път, когато ни заплашвали с нашествие, винаги се намирало някакво много чисто човешко същество, което успявало да разбере как да премине на следващото ниво на съзнание, после да открие кораба и да го издигне във въздуха.Слънцето и Земята се съединявали в него и му давали огромна сила; и каквото и да помислело или почувствало, то се превръщало в реалност.По тази причина кораба се нарича боен; каквито и раси да завладеят земята, този човек просто го изгонвал с мислите си- представял си ситуациата и това ги принуждавало да си отидат.Така нашият еволюционен процес е бил предпазван от всякаква външна намеса или въздействие.Поне така би трябвало да стане.Днес ние определено сме обект на външна намеса.Онова чисто същество се появи на земята и събитието вече се случи.Затова сивите си отиват.Проблемите им се дължат на една единствена жена- една 23- годишна жена от Перу(тя беше на 23 години през 1989., когато го направи)Тя първа издигна съзнанието си до новата решетка и се свърза с нея, съедини се със земята, откри кораба и го вдигна във въздуха.Най- напред установи някои важни и необходими връзки с кристалите на Земята, после извърши програмирането, което трябваше да бъде преизчислено.Следващото нещо, което направи, беше да помисли, че сивите и другите същества, които се опитват да завладеят Земята, ще се разболеят, ако останат тук, и няма да има лек за тяхната болест.

За един месец всички сиви започнаха да се разболяват и така започна целият процес, който тя беше визуализирала.Сега сивите са принудени да напуснат Земята.Наложи им се да изоставят своите бази и да променят плановете си.Днес присъствието на цяла армия от извънземни същества е сведено почти до нула благодарение на една малка, но свята жена.Това е поразително(Смях).Ние мъжете знаем за какво става на въпрос- и мен жена ми ме е правела на нищо.

"Древната тайна на цветето на живота" Друнвало Мелхизедек- първи том

Линк към коментар
Share on other sites

Изключвам възможноста извънземните да са злонамерени ,ако имаше нещо такова то Ванга примерно щеше да ни е казала вече .А тя е казала само ,че си правят някакви изследвания на Земята ,и пътуват по 3 на кораб .

Линк към коментар
Share on other sites

Само една осигуровка има в този свят! Не се ли осигурите при нашите банки, животът ви е свършен. Ние призоваваме сега целият свят да се осигури само в банката на Любовта, Мъдростта и Истината, да си принесе всичкия капитал там. Ще извадите капиталите си от другите банки! Не ги ли внесете в тази банка, всичко е свършено! Всички останали банки до една ще фалират. Няма да остане система, която да не фалира. Няма да остане църква, на която външната форма да не фалира. Ще остане само Един Велик принцип, само един Божествен Дух. Ще остане само Любовта, Мъдростта и Истината. Те са толкова красиви! Ще имаме един кристален свят и в него ще слизат други хора, каквито вие не сте виждали. И когато те дойдат на земята, знаете ли какво ще стане с вас? Ще ви обхване такъв ужасен страх, че онези, които нямат Любовта със себе си, ще дирят дупки да се скрият, а онези, които търсят Любовта, ще кажат: „Ние сме ваши братя и много ви благодарим, че дойдохте да ни спасите!“ Онези, които ще спасят света, идват сега. Те не са един-двама, те са милиони, милиони, въоръжени с оръжие, срещу които никой не може да излезе, против които нищо в света не може да противостои. Те са в състояние да съсипят света за една минута и нищо да не остане от него. Те са в състояние да превърнат цялата земя на прах и пепел. Толкова голяма е тяхната сила, че който им се противопостави, само за една минута от него нищо не остава. Това го усещате не само вие, но и всички лоши духове. Питам ви ще се подчините ли или не? Който каже „Да“, прощават му се греховете; който каже „Не“, свършена е работата му. Вие ще проверите това.

Новият и старият живот

http://triangle.bg/b...8-26-11-30.html

Редактирано от Alex_Pato
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Има теории, че биологичните създатели на човечеството са от извънземна цивилизация. Ако е вярно, кога ли ще има среща между родители и деца.

Линк към коментар
Share on other sites

Има теории, че биологичните създатели на човечеството са от извънземна цивилизация. Ако е вярно, кога ли ще има среща между родители и деца.

Възможно е ,има много теории .Колкото до срещи ,имало е още на Луната като са кацнали ,доста факти сочат за такъв контакт ,сигорно е имало и при случаят с Розуел .Също и група учени сред тях имаме и представител ,са изпратили сигнал в космостът ,със символи за това какви се от коя планета сме ,ДНК-то ни и други подобни ,като след време получават отговор в житен кръг със почти идентична графика с някои разлики в планетата и ДНК-а то ,но не се сещам под какво наименование е този експеримент ,българският учен проф. Лъчезар Филипов също го потвърждава .

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

http://www.youtube.com/watch?v=39YGhIZxmbs

Интерсни са ми коментарите на космонавтите ,които деликатно казват какво виждат с ясното съзнание ,че това се слуша и от обикновени граждани .Явно НАСА са знаели още преди пращането на хора на Луната какво ги очака ,а космонавтите са били в невидение .Тука казаното от Ванга за случилото се на Луната се оказва вярно .Същто така миналата година ФБР е разсекретило докумнт за съществуването на извънземни .Някъде бях чел от Учителят и че има същества под повърхноста на Луната ,или по точно определен брой адепти .Интересно какви са причините все още да се пази в тайна за съществуването на НЛО и извънземни ,ясно е че не са злонамерени .Мисля че тези които пазят тайната за тях ,все още не са направили реален контакт ,просто знаят за тях ,виждали са ги ,имат много информация за тях в известна степен и за тяхната технология ,но толкова без извънземните те да са пожелали някакъв вид общуване ,явно чакат повечето хора да се пробудят и тога да осъществят контакт с хората ,също вероятно и филмът в който иследват тяло на извънземно да е действителен ,както и филмът с Боб Лазар и това което казва явно клони към истината .Надявам се след 2012г. повече тайни да излезнат наяве :) .

Редактирано от veselinvalchev1981
Линк към коментар
Share on other sites

Славка Севрюкова

- Разберете: летящите чинии, ракети и други машинарии, са примитивни приспособления. Ползват ги недотам извисени общества на извънземни. С тях се носят над Земята и в междузвездните пространства. Това е техника. Колкото да изглежда съвършена, да възхищава и зашеметява, е НИЗША! (Набляга на думата.)Част,от извънземните наистина ползват машини – инак няма да прелетят при нас. Прави сте. Многократно са ни надминали еволюционно, но, въпреки това, изостават от всемирното космическо развитие. С машини и скафандри са, защото и те като нас, горкичките, просто не могат без тях. Разбирате ли?

книга "Бъдете в този свят, но не от този свят (Свръхфеноменът Слава Севрюкова)" от Христо Нанев.

........

Мили приятели, извънземните, както вие ги наричате, са другаде. Не там, където ги търсите.

Колко пъти съм ги виждала тези, как им казвате, летящи чинии.

На по-извисено ниво са от нашето, но на принизено, в сравнение с останалите наблюдаващи ни цивилизации. - Продължава притежателката на духовно зрение. - Разберете: летящите чинии, ракети и други машинарии, са примитивни приспособления. Ползват ги недотам извисени общества на извънземни. С тях се носят над Земята и в междузвездните пространства. Това е техника. Колкото да изглежда съвършена,да възхищава и зашеметява, е НИЗША! (Набляга на думата.)

НИЗШИ, помнете добре...

Машини... Високо развитите цивилизации, за разлика от тях, са на такова ниво, че не им се налага да "ползват съоръжения.

Въобразявате си, че им трябват приспособления?... Интересно...

Дааа. Човек е устроен да разсъждава така - тихо въздиша. - Трябва да се транспортира, за да види с очи. Прави сте. При инопланетяните, обаче, е различно. Тези същества са съвършени. Не се налага да пътуват в Космоса с органичните си тела, за да ни видят с очи или с апаратура. Разбирате ли? - Учителката е неп-роницаема. - Извисена еволюция. Машинарии на тях просто не са необходими. Те обслужват физическите тела. Авангардните представители на извънземни цивилизации се озовават директно при нас или което и да е кътче в Космоса без летателни апарати. Ясна ли съм?

. - Част,от извънземните наистина ползват машини – инак няма да прелетят при нас. Прави сте. Многократно са ни надминали еволюционно, но, въпреки това, изостават от всемирното космическо развитие. С машини и скафандри са, защото и те като нас, горкичките, просто не могат без тях.

- Има, обаче и други, слушайте внимателно – високо еволюирали. Не се нуждаят от летателни техники и скафандри. Но и те ни се представят в летящи чинии, за да си обясним как са пребродили космическите бездни и проникнали в затънтения край на нашата галактика. Трудно ви е да си представите придвижване по друг начин, нали?

За да възприемем най-напредналите от така наречените пришълци (за мен са част от съществата на Всемира), налага се да ни разиграват нещо като космически спектакъл.

- Проектират в съзнанието ни летящи чинийки, облекла, различни хуманоидни фигури. Ние ги "виждаме", "чуваме" и се убеждаваме в "автентичността им". Инак с нашата примитивна, за тяхното ниво на развитие система на мислене, никога няма да проумеем, че са тук. А те от памтивека са край нас. Уви, познанията и интелектът ни са твърде ниски, за да разберем това.

- Важно е кой контактува с тебе, с мене, с нея. Какво е неговото равнище. И още - тук вече сте прави - с каква цел. Освен това те не се намесват пряко в нашия живот, за да не нарушат естествения ни еволюционен ход.

- Човек трябва да се стреми към извисени мисли и дела. Не забравяйте - облагодетелствани сме със Сила. Несравнима, божествена! Силата на мисълта. Но не всички искрено, без вреда за другите и себе си, я ползват. Още по-малко пък за добро. Особено в политическия елит. Затова сред човешкия род предстои голямо отсяване...

* * *

Слава не признава наличие на извънземен разум. За нея той е част от света. Споделя: "Има високо развити светли същества. Животът на най-висшите от тях е на енергийна основа. Без физически тела са."

Племената и народите от древността са се стремили към Бога, независимо как са го назовавали. Духовно извисените личности, проводници на Висша светлина, някога са били наричани пророци. Такива в старобиблейски времена са Йезекиил (дал странно описание на космически кораб), Исаия, Йеремия, Мойсей... Имат труден живот. Потребен е - провокира стремеж към съвършенство. Сведенията, получени от тях, са съхранени в митове и легенди.

Древното познание - пропит от мистика спомен от суперцивилизации на милиони години пред нас.

Невероятна психотроничка. Със силата на мисълта прониква в неизвестното. На нея сякаш са й чели лекции висши същества.

- Лельо Славе, от колко време контактуваш с извънземни? Разкажи какво представлява алтернативният разум и...,

- Още преди тридесет лета (прекъсва въпроса) влизам във връзка с тях. Милиони години преминаха пред психотронния ми взор. Питайте, какво не съм видяла?!

При владетелката на сакрални знания е така - задаваш й един въпрос, а тя те провокира за още куп неща.

- Каква е гъстотата на Разума в галактиките?

- Неравномерно е разпределен. Светлината в центъра им е най-мощна. Там е неговата свръхконцентрация. Трудно ще го проумеете - на онези същества не са необходими планети или звезди. Високо еволюирали, проникват през звездите, съществуват в тях и извън тях...

(Как да приемем това ние, считащите се за единствени представители на Разума? А всъщност обитатели на провинциалната периферия на Млечния път...)

- Твърдиш - съществува извисен Разум на звездите.Би трябвало да е и на Слънцето?

- За проявленията на Висшата Светлина е без значение къде пребивават, през какво преминават. Не можем да ги възприемем. Еволюционно сме далече от тях. Колкото маймуната проумява процесите в компютъра, толкова разбираме същността на Вселената. Забелязваме странични резултати и последици. Съпоставяме ги с примитивни изводи.

- Защо често пъти НЛО се явяват над места, известни като средища на земни енергийни потоци? Такива са Стоунхендж, Беленташ...

- Зареждат се от екологично чисти енергийни канали на Космоса. Ползват и тези на Земята.

- Има ли край животът във Вселената?

- Не, Разумът е вечен. Изпълва всяко ъгълче на Всемира. Животът на една или друга планета или звезда са временни.

- Съзираш ли свършека на живота на нашата пл¬нета?

-Да.

- А след това?

- След това - съществуване на по-извисено еволюционно ниво. Форма на живот без физически тела.

(По-подробни отговори по въпроса се дават в една от следващите книги за Слава Севрюкова - б. а.)

- Различават ли се инопланетяните от нас и едни от други? Колко вида са?

- Контактувам единствено с благородните. Повечето са такива. Представете си - да преодолеят необятни междугалактически пространства и стигнат до нас, колко са еволюирали. Почти няма морално принизени. Доколкото знам, извънземните, както вие ги наричате, а за мен са част от съществата на Всемира, измежду онези, които ни посещават, са седем вида. На една стъпка са под Христа...

- Как изглеждат?

- Видях живота на пребивавалите на Земята. Имат нирвана и, когато искат, пренасят се от своя обетован свят на нашата планета.

(Не дава конкретни описания на извънземните.)

- От нас какво зависи за бъдещото ни развитие?

- Трябва да бъдем добри, искрени, честни. Лъжа и горчилка да няма!

(Както винаги, акцентува на морала.)

- Ванга твърди - след 200 години се задава среща с извънземни. Така ли ще е?

- Що за въпрос! Контактът с тях не е преставал. Малцина го съзнават. Устремен към материалното, човек получава материално. Търси ли духовно, дава му се. Но кой се стреми към него? Има време... Ето, питате за извънземните. За да ви отговоря, трябва да преценя вашето ниво на познание. И тогава да реша доколко и как да ви осветля. Всеки човек е вселенски уникат.

- Би ли споделила една съкровена тайна? Как осъществяваш връзка с пришълците?

- Много просто. Направя ли ей тъй (свила длан, дясната й ръка се извива, сякаш лови нещо и внезапно се отваря), те са тук, наживо пред мен...

До днес още се питам: необясним свръхреалист, непоправим мечтател ли е тази жена? Или представител на бъдещето?

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

http://www.youtube.com/watch?v=39YGhIZxmbs

Интерсни са ми коментарите на космонавтите ,които деликатно казват какво виждат с ясното съзнание ,че това се слуша и от обикновени граждани .Явно НАСА са знаели още преди пращането на хора на Луната какво ги очака ,а космонавтите са били в невидение .Тука казаното от Ванга за случилото се на Луната се оказва вярно .Същто така миналата година ФБР е разсекретило докумнт за съществуването на извънземни .Някъде бях чел от Учителят и че има същества под повърхноста на Луната ,или по точно определен брой адепти .Интересно какви са причините все още да се пази в тайна за съществуването на НЛО и извънземни ,ясно е че не са злонамерени .Мисля че тези които пазят тайната за тях ,все още не са направили реален контакт ,просто знаят за тях ,виждали са ги ,имат много информация за тях в известна степен и за тяхната технология ,но толкова без извънземните те да са пожелали някакъв вид общуване ,явно чакат повечето хора да се пробудят и тога да осъществят контакт с хората ,също вероятно и филмът в който иследват тяло на извънземно да е действителен ,както и филмът с Боб Лазар и това което казва явно клони към истината .Надявам се след 2012г. повече тайни да излезнат наяве :) .

Мисля да предоставя един филм ,който снощи гледах и въпреки ,че това което знаех за извънземните се потвърди филмът си ме "разтресе" ,мисля че ни предстоят много интересни месеци и много тайни ,ще се разбулят,ще се отприщят в близките години ,доста хора ще им е трудно да го усмислят заради лъжите в които са решили да вярват.Живеем в невероятно преходно време ,предстоят ни много хубави мигове :) .

Приятно гледане :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Има теории, че биологичните създатели на човечеството са от извънземна цивилизация. Ако е вярно, кога ли ще има среща между родители и деца.

Това не са теории.. а недоказани хипотези, базирани на митологията (предимно шумерската) и на множество езотерични фантасмагории, ченълинги.. и прочее "контакти".

То е ясно, че не сме сами в Космоса!

И ако трябва и когато трябва - ще осъществим "ползотворни съседски или роднински отношения на по чаша чай с бисквитки".. :D

Обаче, да се вкопчваме в разни фентъзи-крими сюжети за това как ей-сега ще дофтасат някакви си там гущероподобия и ще ни видят сметката.. или че ще кацнат разни светлоструйни пеперудоподобия и ще ни "спасят" от нещо си.. или пък да вярваме на всеки психичноболен, че е прекарал по-голямата част от изтерзания си живот на космически кораб, където някакви си зелено-сиви индивиди са експериментирали с неговото "уникално интересно" човешко тяло - всичко това са смехории :D

Всъщност, да се спори дали има НЛО и да се разубеждава някой, който чака "Спасение" или "Наказание" от извънземни - е все едно да вземеш играчката на едно дете, да му удариш два шамара и да му кажеш строго "Дядо Коледа не съществува!" :D

В такива случаи резултатите са два - то ще те намрази, че си му разбил илюзиите (това е по-малкото зло), а от друга страна - ще се вкопчи още по-силно в илюзиите си (това е по-голямото зло).

Всеки има нужда да вярва в нещо - според степента си на Вяра. За някои хора вярата в мистификации е нужна - като мост да повярват в Бог. И затова, според мен, не е добре да им вземаме "помощните колелца" - а с времето те сами ще се научат да вярват в по-съществени неща и да се уповават в Този, Който трябва.

Редактирано от Ирина - Horus - Чебурашка
Линк към коментар
Share on other sites

Може би не всички твърдящи, че са отвличани, лъжат. А и да не забравяме, че и ти си се вихрила на подобни теми в Екснета. ;)

Абе, според мен - лъжат :D

Преди време, когато нашумя филма "Четвъртият вид", пуснаха статистика на всички регистрирани уж "отвличани" от извънземни през последните стотина години .. И се оказа, че над 90% от тях са с някакви психични отклонения още отпреди "отвличането". А останалите десетина процента са били склонни към психози - и след "инцидента" са били регистрирани с психични диагнози. И че всички травми и рани, които уж били следствие на "експерименти с тях", всички те са си ги причинили сами.

Та, питам се аз братле, как пък тия извънземни не взеха да отвлекат поне веднъж някой нормален - който после да разкаже не под хипноза какво е преживял, ами ей-така съвсем адекватно и с реални доказателства!?

Или пък, как така не отвлякоха поне веднъж.. някой циганин например.. ами все американци предимно "отвличат"?! :D

Затуй и на мене тия истории ми понамирисват на комерсиализъм, да знайш.. :D

п.п. За "вихренето ми" в подобни теми - не отричам! Влизала съм в достатъчно излишни спорове по всякакви въпроси.. Затова и твърдя от личен опит, че това е безсмислено. От една страна, защото всяка една хипотеза все от някъде "издиша", ако я разгледаш в детайли.. и не си струва губенето на времето.. А от друга страна - губене на време е и да доказваш или отричаш пред някого нещо, в което той иска да вярва.

Линк към коментар
Share on other sites

Има теории, че биологичните създатели на човечеството са от извънземна цивилизация. Ако е вярно, кога ли ще има среща между родители и деца.

Всъщност предполагаемият носител на живот на планетата ни са микроорганизми донесени с комети.

Линк към коментар
Share on other sites

Е как са се появили на тези комети? Според мен, Дядо Коледа ни е създал от скука, за да може по Коледа да ни подарява подаръци.

Линк към коментар
Share on other sites

От други планети, далееч, далееч през Вселената. Така обясняват от BBC. Иначе дотогава знаех версията, че са възникнали в анаеробна среда в горещите кладенци. Изобщо е кофти да гадаеш какво е станало преди 3 милиарда години, когато имаш да мислиш по въпроса само няколко съзнателни десетилетия.

Линк към коментар
Share on other sites

Изобщо е кофти да гадаеш какво е станало преди 3 милиарда години, когато имаш да мислиш по въпроса само няколко съзнателни десетилетия.
:3d_146:

Би било тъжно да сме толкова краткотрайни.:)

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Емил от Льонеберя

Това с микроорганизмите и кометите... звучи странно.

Толкова глупапютри създадоха учените, а една проста митохондия не са създали, камо ли цяла клетка.

Много са сложни, за да може да се обясни, че е въпрос на мутация /естествен подбор/.

Аз съм поразен от сложността на процеса на делене на една клетка - това делително вретено какви фигури описва, какво чудо... и това било само... случайно подредили се белтъци? Да, бе - аз не мога да им запомня имената, камо ли да успея да възпроизведа техните случайни конформационни изменения...

Има един въпрос, който ме кара да се замисля - и по-точно - митохондриите.

Учителят ни е казвал, че интелигентността се предава по майчина линия - и разсъждавайки - само митохондриите могат да бъдат носител на тази интелигентност.

А защо ги набутвам в темата за извънземните? Понеже организмите били анаеробни /нямам представа дали сме били стигнали до ниво многоклетъчни или сме били просто клетчици с ядра/ - и митохондриите влезли в клетките и ... направили възможно да се продължи напред!

Този процес не ми е ясен. Възможно е този процес на навлизане на митохондриите в нас да се е случило по времето на някое от всичките грехопадения. Или пък наобратно. Казва ли ти някой?

Във всички случаи глупаво е да казваме на хората из космоса "извънземни" ... все едно бълхите на едно куче да казват на всички останали бълхи "извънкучешки", понеже решили, че само тяхното куче ще се казва "куче".

Последно за митохондриите бях прочел, че наистина отговарят за интелигентността на човек, но по-скоро като отключващ фактор, без който тя не може да се прояви. С други думи - майката отглючва интелигентността, но само ако заедно с бащата са успели да я предадат на детето си.

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_146:

Би било тъжно да сме толкова краткотрайни. :)

Е да де. Мечтаем си да се прераждаме, за реинкарнации като Буда, но твърди доказателства за това няма, говорим само за вяра в това. Пък и се сещам за онзи банален въпрос как, като населението на планетата расте има нови души за новите хора. Пък и дето нищо не си спомняме от предишните животи е точно толкова гадно, колкото и да ги е нямало.

Линк към коментар
Share on other sites

Толкова глупапютри създадоха учените, а една проста митохондия не са създали, камо ли цяла клетка.

А кой е казал, че го искат? И сравнено със съществуването на живот на планетата генетиката е още бебе, да не кажа още и незачената. Хората създадоха клонирането. Хората създадоха запаметяващи устройства, които могат да надживеят човешкия живот. Хората създадоха и самообучаващи се машини, т.нар. изкуствен интерект. За какво им е да създават нещо, което могат да копират и носи със себе си всички недостатъци, които могат да бъдат избегнати, когато се гради нещо от нулата.

... случайно подредили се белтъци? Да, бе - аз не мога да им запомня имената, камо ли да успея да възпроизведа техните случайни конформационни изменения...

Ти не можеш да преброиш и песъчинките на планетата и много други неща. Сложността не е показател за невъзможността за естествено образуване. Освен това живота на планетата съпоставен с нейното съществуване е един кратък отрязък от време.

Ако приемем зараждането на живот на планетата като пренесен от извънземна среда, то да не забравяме, че въпросът за формиране на извънземните си остава.

Сигурно има нарочна тема за еволюционната теория обаче...

Линк към коментар
Share on other sites

Ми то само 0.0001% от хората са земни.

Сичко друго - извънземен мат`риал!

Всъщност планетите са образувани от избухването на звезди, чийто облак се сгъстява под силата на гравитацията. Всеки един атом от планетата ни е участвал някоя звезда. Имаше един филм където дори се обясняваше в кой миг, при какви температури и налягане при взривяването на Супер нова се образуват конкретните елементи от периодичната таблица.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...