Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Клиники за алтернативно лечение


Guest Кристиян

Recommended Posts

Клиники за алтернативно лечение

Виждал съм един апарат, подобен на прожекциония, с различни филтри, чрез които се създава определен цвят, така че човек да може да си прави "цветни душове"- виждал съм в списание този апарат, и още един, но доста по-различен. Там светлината е "студена" и чрез оптични влакна се предава до "инструмент", подобен на "поялник", завършващ с лампичка, а на него има бутончета за превключване на различни све3тлинни режими- цветовете се избират от самия апарат, който е голям наполовина колкото кутия за обувки- от там се избират бяла светлина, и всички спектрални цветовеу за точково светлинно въздействие, вероятно с етерични масла би било интересно да се комбинират и двата метода...но, са доста скъпимчко удоволствие...

Апаратчето с накрайник за светлинно стимулиране на акупресурните/акупунктурните точки беше около 800 евро, с няколко накрайника, включително и с представка за вкарване на иглата, която се "изстрелва" в точката, след като бъде локализирана с топчест накрайник (сонда), и вече може да се подава или непрекъсната светлина, или различни видове импулси, може да се нагласят така, че да се получв интерференция и прочие възможности- води се мадицинска апаратура, и май беше на Olympus производство...

Всъщност, у нас, не ми е известно да има обособени клиники, в които да се прилагат само алтернативни методи на лечение, като човек да можеда отиде официално и да бъде "стациониран" за определено време, в което ще му бъдат провеждани съответните процедури или лечебни сеанси...

Може да се направят специабни помещения звукоизолирани, пригодени за медитация- кой като иска- на пода да е седнал, или легнал, или на удобна кушетка...да има някакъв "дръжкофон", н акойто да може да се пуска музика, или да се записва да речем "словесни модели" и т.н.

Малко е извън темата, но...иска ми се да споделите, дали според вас има нужда от клиники, предлагащи алтернативна медицина, какви хора да работят там, каква квалификация би им била нужна, и къде ли да я придобият..

Дори може отделна тема да се направи, ако едмин и модераторите решат, нека постигна ми бъде изнесен в отделна тема- нещо като "Клиники по алтернативна медицина (холистична) у нас- мнения и предложения"...

Защото имам усещането, че на световно ниво, хората все повече и по-често започват да търсят алтернативни средства за лечение, при това- клиники от такъв тип има предимно в развити страни (европейски), трансатлантическите народи като САЩ също тук таме имат подобни наченки, но там принципно консерватизмът и средноинтелектуалното и духовно ниво са много ниски, затгова и потока емигрланти е нататък- всеки който не може и не иска да преживее трудностите и да се развива духовно емитрира в САЩ. За Канада имам други впечатления- там поне има мноооогооо място, и вероятно клиники с алтернативни методи за лечение има...

Но въпросът е у нас- да има ли, да няма ли, какви методики да се включат (сетих се сега и за лечебно гладуване под наблюдение от самия лечител, а още и рейки-терапия, или други видове енергийни лечебни системи, диагностика на чакрите, аромато, цвето, светлинно терапевтични методи, обучение за усещане на чакрите, заучаване на релаксационни и медитативни техники, вероятно хипноза- хипнотерапия, вода, кристали, масажи, лечение с хранене или с гладуване, лечние със сзвуци, възможности много има... и т.н.-да бъдат ли обвързани със "официалното" здравеопазване, какво заплащане, как, мениджмънт и устройство...

Дайте предложения, защото вероятно все някой може пък и да открие подобно нещо- с няколко "отделения", стационар, "поликлиника" - за "амбулаторни" прегреди и краткотрайни въздействия, естествено- документиране на процеса- с астролози, нумеролози, които да изготвят индивидуалния "лист" на "пациента"- и съобразно данните му, проблемите му, и да речем съобразно сезона, лунните фази и т.н. да се подберат един или комбинация от методи, чрез които да се лекуват заболявания- физически, психически, проблеми в отношенията между хората отвсякакъв вид- дори и семейна терапия за съпрузи, или цялото семейство....Просто току що всичко това ми "нахлу" буквално в клавиатурата...Имал съм идеи преди време за нещо като "кабинет", или най-много един апартаметнт, с няколко помещения, и двама-трима души да правят това-онова, но днес направо ме "зашлеви" цяла постройка- специализирана, с всичко "както си трябва"... :)

Приятен ден на всички! :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Изпитах голяма радост и благодарност и от двата ти поста, скъпи Кристиян

Радвам се да видя тази хубава идея във форума.

С удоволствие ще се включа в новата тема и пожелавам тази бъдеща клиника да стане реалност лесно и бързо!

Господ Бог и ангелите Му да благослови това твое благородно начинание,

и да те закрилят докато то се доведе до пълен успех и след това :angel:

с обич и уважение,

icon12.gif

Линк към коментар
Share on other sites

:) разумен мениджмънт на здравеопазването/идеята + благ лобизъм + реализация на намерението :v:

:smarty: може + ще го бъде + Амин

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Редактирано от Благост
Линк към коментар
Share on other sites

Всъщност, у нас, не ми е известно да има обособени клиники, в които да се прилагат само алтернативни методи на лечение, като човек да можеда отиде официално и да бъде "стациониран" за определено време, в което ще му бъдат провеждани съответните процедури или лечебни сеанси...

Бихме ли могли да разглеждаме Медицинският център на д-р Л. Емилова като

такъв за алтернативно лечение?:

http://www.emilova.org/bg/history.html

Но въпросът е у нас- да има ли, да няма ли, какви методики да се включат ...  обучение за усещане на чакрите, заучаване на релаксационни и медитативни техники,...да бъдат ли обвързани със "официалното" здравеопазване, какво заплащане, как, мениджмънт и устройство...

Идеята за обучението лично на мен ми допада - защото мисля, че се касае до Знание, което би трябвало да е достъпно и усвоимо /поне в определена степен/ от всеки човек /един вид самопомощ :) /.

Обвързани с "официалното" :hmmmmm: - би ли "признала" "официалната" медицина безсилието си - не вярвам...

Линк към коментар
Share on other sites

  "Клиники по алтернативна медицина (холистична) у нас"...

...........цяла постройка- специализирана,  с всичко "както си трябва"... :)

Здравей Кристиян,

Миналото лято, а и преди около месец с един приятел, който е лекар, говорихме точно по този въпрос. Той е бил принуден да замине и вече от 5 години е в САЩ, защото тук не намира подкрепа на идеите си за профилактика, за лечение не само на физическото тяло, а и на фините тела на човека. Като прочетох написаното от тебе и все едно чувам него. Ставаше дума да бъде изградено нещо като "Рехабилитационен център". Мислехме как може да бъде представено пред съответните власти в България, които разрешават функционирането на подобен род центрове, клиники. В представата ни се включваха и упражнения - от йога, Паневритмия...да са събрани специалисти, но те да са и съмишленици. Да се изгради и малко стопанство, в което да се произвеждат екологично чисти плодове и зеленчуци...

Той иска да вложи и средства в подобно начинание. Аз и съпругът ми бихме се включили със знания на база личен опит, но не сме с медицинско образование. Приятелят ни сподели, че ако не намери подкрепа в България, ще търси реализация в Канада, за където е чувал, че се толерират подобен род центрове. Според мене би било жалко, имайки предвид познанията му, опита и желанието да бъде полезен.

Ако проявяваш интерес, ще се опитам да ви свържа. В профила ми има е-мейл адреса ми.

Приятна вечер. :)

Линк към коментар
Share on other sites

У нас в областта на природната медицина вече има достатъчно специалисти, а и интересуващи се пациенти, но усилията й на нашего брата (по стар навик) са разпръснати. Например аз от доста време събирам база от данни в това отношение, а и имам доста конкретни идеи за реализациите на такива начинания. Проблемът обикновено се свежда до това, че потенциалните инвеститори - наши или чуждестранни - не се интересуват реално от природните методи, а гледат само да спечелят посредством тях - и затова лесно се отклоняват към някаква по-печеливша за тях, но по-отдалечена от идейния оптимум постановка. (така вече стана с някои "центрове" у нас, но е лесно да се види, че не са най-доброто за българина по една или друга причина). Някои "шефове" дори нямат търпение за 1-2 часа да им обясня за какво всъщност става въпрос или пък го чуват, а после си правят нещо твърде различно... Но ако се намери и между тези хора с по-различно действително виждане, ще е ценно да се обсъдят с тях доста възможности, не само аромато- и природолечебни опции, но и свързани с образование, психологична и медитативна култура, оцеляване в екстремални условия, професионално ориентиране и т.н. - това са важните неща в живота, които са масово подценени в училищата и средствата за масова информация. И това е всъщност един общ проект, с който скоро ще ви запозная (чакам да се ъпгрейтва достатъчно съответния сайт).

Линк към коментар
Share on other sites

Кристиян, добра идея, братко! Но от сега ли е?

Отдавна си мечтая за нещо подобно в България - клиника по нетрадиционна медицина. За съжаление българинът е индивидуалист и за сега у нас има два - три подобни центрове и няколко пръснати кабинета. И поради това, че тези китки са редки, съответно предлаганите там услуги не са по джоба на нашего брата, та хората са по - склонни да прилагат къде правилно, къде не самолечение, базиращо се на една - две прочетени книжки.

Предлагам на когото му допада подобна идея да се присъедини и да сподели мнението си, а и какво практически може да се направи за осъществяването й.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз също имам едни прекрасни мечти за Селище на Любовта и Чистотата, както и за детко възпитателно училище за морални и духовни ценности - това второто може да се сведе до по-лека за реализиране форма, нещо като Зелено училище или така нареченото от мен Розова Школа.

Това са все хубави мечти и идеи, но много трудно усъществими във времената на засилена динамика и неизбежно предстояща промяна на физическо и духовно ниво.

Бог винаги е подреждал, подрежда и ще подрежда всичко както намери за добре!

Дано волята и желанията ни съвпадат с Неговите!

Любовта ще преобрази света.

:)

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че има вече индивидуални пробиви и в двете посоки. При математическата гимназия има кабинет за зъботехника и Рейки. Нещо интересно, което все се каня да посетя. А пък в някакво списание прочетох, че в Горна баня има "селище", в което обучават в четене на Акаша и медитация. Сигурно има и други :feel happy:

Хубаво е да има такива места, само дано да не е поредното печалбарско търсене.

Аз също съм си мислила, че ако може да се съчатаят няколко вида от нетрадиционната медицина + традиционна ще е супер :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте Кристиан,

Чудесна идея ! Миналото лято се запознах с едно семейство французи, на лагера на Рила, които имат кабинет за лечение с кристали. Били са на обучение в Бразилия две години и от там са си купили специален апарат, който ми описаха, но единственото, което помня, че над всяка чакра на легналия пациент се спуска съответен кристал, енергийно зареден с вибрациите на чакрата. Но във Франция, ако съответният вид алтернативна медицина не е признат официално, както е с хомеопатията например, лечителите се преследват от закона. Техният учител, който е опитал да лекува в Испания, бил в затвора.

Те са пенсионери и са посветили живота си на това лечение, като го правят безвъзмездно, за да нямат неприятности. Казаха, че имат фантастични резултати, лечение на рак и т. н., но условието е и пациентите да вярват в ефекта на този вид лечение.

Те вече няколко поредни години идват всяко лято и прекарват поне 3 седмици в лагера на Рилските езера.

Казаха също, че през цялата година си танцуват двамата паневритмия и това много им помага да са във форма.

Имам им адреса и телефона, ако искаш да обмениш опит с тях, мога да съдействам.

Убедена съм, че като по чудо ще се намерят инвеститори за такава клиника в България и твоята идея ще се реализира !

Линк към коментар
Share on other sites

:hmmmmm: Може би ще има добро въздействие и върху деца с увреждания. Преди няколко години исках да събирам пари за лечение в Бразилия, при Жоао...

Но не се получи. ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Ние с Добромир сме обменяли бележки в тази насока. Бих се радвал.

Лично мисля че е най-добре когато всеки работи в посоката която най- му харесва и е най-добър, a и към това осъзнава че не може да направи сам всичко а трябват и други. Така най-накрая ще се стигне от "само себе си" до нещо значително.

Правете което ви подхожда, с радост, ако можете, но помнете, че любовта достига по-дълбоко от радостта и удоволствието. Обичайте момента. Обичайте идеята и практиката. Обичайте учителя си който ви учи, хората, с които работите (или поне някои от тях). Обичайте себе си. :thumbsup::P

Линк към коментар
Share on other sites

Сърдечно Привет! :sorcerer:

Вчера още към обяд прегледах предложената тема за клиника (с надеждата и че модераторите ще стигнат до нея, за да я отделят подобаващо в нова :) ) и бързайки за лекции, не успях да допрочета постинга на Кристиян, а стигнах едва до абзаца с предложението за клиниката..

Не очаквах, че до тази сутрин темата ще се е разрастнала толкова - това неимоверно ме зарадва!! Че тази идея всъщност е узряла в съзнанието на толкова хора - а следователно, това предшества от своя страна и реализирането й! Подкрепям напълно мнението на Мекота, че "като по чудо" ще се намерят инвеститори! Да, така е! Със сигурност и сред тях има хора с по-широки възгледи..(и сърца.. :angel: ).

Това, което се питам е - и с което не съм запозната - наистина, дали и къде по света има създадени подобни центрове, бихме могли да осъществим контакт с тях и разберем повече за начините и пътя на тяхното реализиране. Явно на всички е било трудно в началото. Явно е, че в Блъгария липсват финансови условия, затова пък разполагамае с прекрасна природна база, която за съжаление в Западна Европа вече не е така, поради изгубващата се дива природна среда..

Това, с което започнах по-горе - че не успях да допрочета постинга на Кристиян е във връзка със странното ми събуждане тази сутрин и "прочитането" му предаварително още преди да стана от леглото. Именно с идеята за въпросната "клиника" и мислено я видях буквално с допълнението по-долу от Крис:

(сетих се сега и за лечебно гладуване под наблюдение от самия лечител, а още и рейки-терапия, или други видове енергийни лечебни системи, диагностика на чакрите, аромато, цвето, светлинно терапевтични методи, обучение за усещане на чакрите, заучаване на релаксационни и медитативни техники, вероятно хипноза- хипнотерапия, вода, кристали, масажи, лечение с хранене или с гладуване, лечние със сзвуци, възможности много има... и т.н.-да бъдат ли обвързани със "официалното" здравеопазване, какво заплащане, как, мениджмънт и устройство...

Тази година работих в Аляска на 2-3000м.надомрска височина, сред природа много наподобяваща нашата прекрасна Рила - с гъсти иглолистни гори, невероятен планинско(+океански..)въздух, стръмни скали и мъхести горски билкови килимчета..

Та туристическият комплекс бе не голям, няколко сгради, далеч от населени места, без магазини и т.н Обичах често да се изкачвам на хълма и да "вдишвам" пейзажа.. до един ден..когато тези приветливи на външен вид дървени къщи (но повярвайте ми, Вонящи отвътре, защото колкото и добре да се чистеха, през тях на ден минаваха огромно количество туристи, които често се опаковаха вътре и с дни не отваряха прозорците, а и самите стаи ставаха "енергийно замърсени" и тежки) ми се явиха като един прекрасен природолечителски център. Колко хубаво би било, мислех си, ако в тези сгради всъщност имаше наистина топли и лъчезарни хора като лечители(а не изтормозен физически и психически персонал, на който в договора му е заявено, че трябва да подарява винаги усмивки, пък било то и лицемерни и изкривени :harhar:, да така си беше! )..ако тези помещения бяха създадени в определени цветове, ако вътре се правеха лечебни масажи, йога, рейки и прочие..Всичко изредено по-горе от Кристиян!

Виждам го като цял комплекс. С прекрасен парк, изграден около минерален извор - малко в стил римски бани - със зали за гореща, студена и хладка вода +ароматни процедури в съседство с помещение за масаж. Както и стаи за лечение наистина с кристали, йога, Шамбала-Рейки, задължително..астрология+нумерология, стаи за цветолечение. Специално разработен хранителен режим - тук вече уникален според астрологичните, нумерологични, цветови и прочие специфики.. кабинет за хомеопатия, ирисова диагонстика например, чакро-диагностика..Стаички за медитации в различни цветови и кристалинни вариации..Дори една стаичка с определена литература в тази насока!

Това, което ми изникна тази утрин бе..и наличието на едно прекрасно местенце, което да послужи за храм - място за усамотение и молитва, който да е изграден с принципите на сакралната геометрия, чийто символи са запазили през вековете всички религии по света. Това никак не е утопично, защото сакралните геометрични символи се разчитат в храмовото пространство както в една синагога, така и във всички видове архитектурни християнски съоръжения, така и в джамиите, ислямските мавзолеи например (спомнете си един Тадж Махал..), будистки храмове, ступи.. Това не би било дори в сблъсък с религиозните предпочитания за вътрешно изграждане на храмовото кътче между различните вярващи, защото се касае за определени художествени елементи с универсален характер, които ще намерим в интериора от Божи гроб в Йерусалим, Свети Петър в Рим, през.. да речем..Шах джамия в Исфахан, Иран, Храма на Скалата или Кайласанатха в Индия. Символите са се съхранявали и препредавали. Не случайно и в историята толкова често..със завоеванията от християнски- даден храм е ставал място на молитвата за мюсюлмани понякога и обратно(какъвто например е случаят с Мехмед Завоевателя и Света София в Истанбул, който при навлизането в Константинопол, удивен от храма го запазва, превръща в джамия и съхранява стенописите му) Т.е става на лице е едно сакрално "натрупване" без конфиктност..В този смисъл не би било утопично изграждането и на храмово пространство в такъв център..

И както съм го започнала..Още малко и ми дойде като един микроскопичен модел на бъдещ град...А и защо не.. :sorcerer:

Някога и Йерусалим е изграждан с подобна идея..

Реално погледнато това не е утопична идея. Има хора със знание и идеи да съградят този център. Има и достатъчно пари в света :) Не си представям в никакъв случай цените за пациентите да са обаче "до небето"...Възможно е.

Вярвам

Амин.

:angel:

Редактирано от jul
Линк към коментар
Share on other sites

Привет!

В България засега наистина холистичната медицина се смята за бабини деветини! Но - само от тези които имат капаци на очите си и не виждат по-далеч от носа си!

Сега в света има тенденция да се боготвори западната цивилизация и мислене, да се имитират нейните модели от останалата част от човечеството! Сигурен съм, че в Щатите има много холистични клиники, но доколко действат, доколко са успешни? Искамда кажа, че именно в източните нации хората са по-близо до Същността си и въпреки че официално имено там алтернативната медицина се отрича - точно там тя е най-силна и работеща!

В Канада бях на семинар с един филипинец, който представяше метода на филипинските холистични лечители да оперират с голи ръце! Това е метод, при който хирургът прониква в тялото на оперирания без никакви инструменти, с голи ръце, вижда всичко като рентген, "поправя" дисфункциите... След приключването на операцията, в кожата няма и следа от рана, разрез или разкъсване. Лечителите проникват в тялото като създават енергетичен канал, поле, в което измеренията се припокриват. Приближават нашата вибрация до астралната. По време на операцията вадят части от органи, гной и кръв, при записите, които гледах, ясно се вижда как ръцете проникват вътре в тялото, чак до лактите ... Това "науката", тоест псевдонауката, от която всеки свободомислещ човек получава клаустофобия, не може да обясни!

Познавам момиче, която преди месец завърши докторска степен по сравнителна религия и теология в Бостънския Университет. Тя има планове от типа на споменатите от вас в горни постинги - да основе нов тип училище - клиника, от холистичен тип. Скоро планира да се върне в България. Разполага с материална база. Самата тя има мощен дух, което е другият тип нужна база - духовната! Остава практическата работа. Ako някой желае да контактува с нея, мога да дам координати в л.с.

Може този форум да има и реални практически резултати!

Линк към коментар
Share on other sites

Сърдечно Привет! :sorcerer:

Реално погледнато това не е утопична идея. Има хора със знание и идеи да съградят този център. Има и достатъчно пари в света :) Не си представям в никакъв случай цените за пациентите да са обаче "до небето"..

:angel:

Пари има достатъчно, но ако те не се издигат в абсолютен проритет, и цените тогава няма да опират в небосвода. Обикновено инвеститорите не са заинтересувани от комплексни и достъпни за хората грижи, те предпочитат лесните и същевременно доходни варианти от рода на дебелариумите - приемат се само високо платежоспособни клиенти и се третират общо взето по еднакъв начин... Ще продължаваме да търсим изключения сред инвеститорите, доколкото ги има у нас или от страсство - или другият вариант е, ако можехме да работим в екип, заедно можем да направим това, което и един голям богаташ може. И при това няма да има кой да ни поставя условия. (Това последното винаги е било проблем, дори при успешни проекти. Даже в далечното минало езотеричната и здравна школа на Питагор се е развила от спомоществувателство, но веднага след сменянето на политически и финонсово силните на деня се е разпаднала...)

Линк към коментар
Share on other sites

Пари има достатъчно, но ако те не се издигат в абсолютен проритет, и цените тогава няма да опират в небосвода. Обикновено инвеститорите не са заинтересувани от комплексни и достъпни за хората грижи, те предпочитат лесните и същевременно доходни варианти от рода на дебелариумите - приемат се само високо платежоспособни клиенти и се третират общо взето по еднакъв начин...

:hmmmmm: За съжаление е така. Но може би има надежда. Преди 3-4г. разбрах за един бразилец (casa de Joao), който лекува с нетрадиционни методи-кристали, медитации, билки и т. н. И като всяка майка се хванах за сламката. Намерихме с приятели имейла, изпратих снимка на детето си и отговора беше " Доведете я, мога да помогна." Но за такива лечения не мога да събера пари официално. Приятели започнаха да събират, но се събраха 100-150лв. А трябваха 10 000евро.

Хората около мен не вярваха и ме убеждаваха, че са глупости, но ми помогнаха все пак.

Та, мисълта ми е вместо да се ходи при разни баячки/гледачки/лечителки със съмнителни способности, защо да няма нещо, което да е регламентирано. Проблема е, че не трябва да се търси бърза печалба, а по-скоро резултати.

Липсва вяра в такива неща. Трябва изследователски дух и с риск да се започне...

Ох, ще ми се да съм оптимист, но като знам, че не се вярва в хомеопатията, която все пак работи и има реални постижения... Но, дай Боже да се случи.

За рождения си ден получих поздрав от Ш. Маклейн (нейния форум), но не отлепвам нищо на английски и не мога да започна да пиша там. Може пък някой, да подаде ръка :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Вяра ли?

Има вяра!

Това е толкова естествен процес - създаването на подобен център. Всичко се подготвя и макар още да изглежда утопично в известен смисъл, нещата назряват..интересът към подобен вид лечение расте.. Та вижте само ние желаещите - да работим, да се включим в подобно начинание колко сме - а по света?

Много са и хората, които биха могли да помогнат - и във финансово отношение. Касае се за Обединение на усилията..в подходящия момент..И той ще дойде.

:thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

:) идеи добри има в пространството безброй + те са общо дело + всички ги подхранваме и някога някои от тях някой ги реализира :v: та и сега ...има едно налично пространство :) около 12 декара в чудесна местност + сграда незавършен стреж с "два апартамента" ( силно казано)...сградата е "наша" собственост...сега се действа за изкупуване на 11 декара + целта за закупуването е точно за нещо като клиника / дом , където водещите фактори ще са три : Слънцето + Въздуха + Водата ( налични са и са чистички).Процедурите ги разучавам все още.

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Хameleona, прочетох желанието ти за получаване на нетрадиционно лечение от бразилски лечител. Знам за действаща лечителка в България гр.Варна на която и е дадено от горе да лекува. Няма нищо общо с екстрасенси, гадатели и др. и не го прави с цел печалба на бързи пари. Работи с Учителя Петър Дънов, като се пази от медийна известност.Ако може някой да помогне в твоя случай мисля, че такъв човек би могъл. Мога да ти съдействам, ако пишеш на I-meila ми. Относно темата на коментара - за започване работа на център за алтернативна медицина според мен не трябват много пари, организация, помещения и др. Ако е дошло времето за това около човек като гореописания може да се създаде една малка група от други специалисти / по негов избор/ в т.ч. астролог- специалист по медицинска астрология, диетолог, общ практикуващ лекар и да се продължи започнатата работа , но този път в екип. На път е да се реализира подобно начинание.

Линк към коментар
Share on other sites

:) така е Буги + има запалени малки "светлинки" на доста места...светят + трептят + пулсират + пламтят :thumbsup2: има и много добри "тесни" екипи + ще има и динамични"широки" екипи ...съвременните комуникации съдействат :v:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Редактирано от Благост
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря, Bugi. Търся и съм опитвала какви ли не лечения. Пишете на ЛС ако имате информация за нещо такова, комплексно лечение.

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...