Jump to content
Порталът към съзнателен живот
stela1508

22 СОУ - впечатления за базата и обучението?

Recommended Posts

Здравейте аз съм осмокласничка и ми педстои тази година да уча в 22 СОУ.Бих била благодарна ако някой с повече познания ми сподели мнението си относно базата и обучението.И ако е възможно да ми отговорите на два въпроса който много ме вълнува:''Използват ли се шкафчетата и като цяло как стоят нещата относно тях?'' и ''Униформите всеки ден ли трябва да се носят или само на официални случаи?''.Предварително ви благодаря и се извинявам, че поствам темата в два през нощта, но просто се рових навсякъде търсейки отговор на въпросите си и тъй като съм много любопитна, а не успях да намеря отговор, реших да пробвам ТУК.Вие сте последната ми надежда!Моля помогнете ми!Благодаря!^_^

Редактирано от Донка

Сподели това мнение

Здравей, Стела,

В този форум, хората, които имат преки впечатления от това училище и могат да ти бъдат полезни с нещо, са единици, да не казвам голяма дума, но може и да няма такива. Най-удачният форум в българското пространство, в който може да получиш желаната от теб информация e БГ Мама . Там, може да получиш пряка информация от майки или ученици, които в момента учат в това училище или са учили в него преди. Успех в начинанието!

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега