Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Roemy

Eмиграцията

Recommended Posts

Нещо, което ме изненада и вероятно ще изненада и част от вас.

Аз  имам някакъв проблем с браузърите ми и не виждам видеото. Ако и вие не го виждате - пишете.

Австралийско семейство заселило се в бедно българско село (заедно с децата си), доволно от образователната и здравната ни системи (намира ги за по - добри от австралийските) и харесва патриотизма ни.

В Австралия пеенето на христински песни и празнуването на Коледа все повече замира, защото се гледа на него като на расизъм, на обида към мюсюлманското малцинство. Рамадан е на почит и се рекламира по магазините.
Казват, че ако в Австралия държиш на традициите си, на това ще се гледа като на расизъм. Държавата им е разпродадена почти изцяло на чужденците, най - вече китайци!

Редактирано от Кон Сивобелев

Сподели това мнение

Цитат

пеенето на христински песни и празнуването на Коледа все повече замира, защото се гледа на него като на расизъм, на обида към мюсюлманското малцинство. Рамадан е на почит и се рекламира по магазините.

Това си е политика . Расизъм има само когато има и насилие .Смешно е да се предлага една вместо друга религия и същевременно да се твърди че ще е расизъм ако е обратното .

Сподели това мнение

В 17.09.2018 г. at 21:43, Кон Сивобелев каза:

Може ли да има расизъм без насилие?

Расизъм е (да искаш) налагане на привилегии или дискриминация спрямо други хора въз основа на цвета на кожата им или друг расов белег .Така че не бях точен :) .Бях изумен от

Цитат

пеенето на христински песни и празнуването на Коледа все повече замира, защото се гледа на него като на расизъм, на обида към мюсюлманското малцинство.

Явно казалия това е нужно да даде повече уточнения . Това не може да бъде :)

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега