Jump to content
Порталът към съзнателен живот
hrizantema

Меланом и хомеопатия.

Recommended Posts

Здравейте.Не видях такава тема никъде във форума и понеже ме вълнува, реших да я отворя.Става въпрос за дъщеря ми(23 г.).Има много бенки по гърба и коремната област.От известно време(2 г.) това особено много я притеснява,като има много изчетени теми по въпроса.Има прегледи при различни дерматолози и всичките казват, че някои от бенките трябва да се премахнат,защото са рискови.Моето мнение по въпроса беше - не мога да кажа със сигурност дали е правилно да се премахват или не,но ако след премахването им дъщеря ми се чувства спокойна психически и това,че може да има меланом не я тормози, е по-добре.И така,през месец март премахна пет бенки и през месец април още четири.Премахването е оперативно при пластичен хирург с последващи хистологични изследвания.От девет бенки,пет са нормални,две са с някакви клетъчни изменения, и на две направиха допълнително хистохимично изследване и се оказа,че има меланом в много начална фаза.Казаха ни,че са премахнати навреме и изрязани до здраво.Само да уточня,че въпросните бенки бяха изпъкнали, изглеждаха съвсем нормални,но бяха паднали от самосебе си и на тяхно място имаше петънца.Следва премахване на още някои бенки.Моите притеснения са-дали с това се ликвидира проблема и до колко.Как и дали в случая може да помогне хомеопатията за превенция на  евентуален бъдещ проблем.И изобщо,къде може да се корени този проблем.Моля,ако някой се е сблъсквал с подобно нещо,да сподели.Благодаря!

Редактирано от hrizantema

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега