Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Честита Нова Година!


Recommended Posts

Честита да е Новата 2010 Година! Много радост, щастие и късмет за всички!

:3d_047::3d_109:

">
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

Редактирано от Ани
Линк към коментар
Share on other sites

Чебурашка подобна радост и при мен с късметите, но докато те четях си мислех, че Любовта не ти се пада защото тя винаги е с теб дълбоко вътре в сърцето ти! Ч.Н.Г. на всички! :3d_106:

Линк към коментар
Share on other sites

И във виртуалната баница на Елфа ми се падна любов. :D

Ми защото си обичен затова :3d_048: . А аз си спомних, че ощеее преди си бях пожелала тук в портала като добро дете дядо Мраз да ми подари цял вагон с вълшебни приказки (по спомен, че не ми се търси сега) и тази нощ си получих подаръка, даваха по btv cinema Али Баба и 40-те разбойника и то в две части една след друга та и аз летях нощес на летящо килимче висооооко над бомбардировките :D:sorcerer:

П.П. Най- смешното е че във виртуалната баница ми се падна късмет - Метлата, от теб зависи дали ще метеш или ще летиш :D

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА И ОТ НАС!

МНОГО ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ,КЪСМЕТ И УСПЕХИ!

ГЕРО И SOLEJ

http://www.bratstvoto.net/vehadi/vcardlite...23927BKzzGI8TkS

Линк към коментар
Share on other sites

Честита,благословена,пълна с радост и светлина да е тази нова година!

Поздрави с тази ария от Hector Villa-Lobos

http://www.youtube.com/watch?v=_06B1SQjRRQ...feature=related

и още нещо от същия автор в изпълнение на М. Майски

http://www.youtube.com/watch?v=crL1H8INb8c...feature=related

:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Честита да е и от мен, здрава, мирна и щастлива, благословена и изпълнена с Любов! :3d_064:

Линк към коментар
Share on other sites

Хрис, Елф - вие двамата сте се наговорили да се отървете от мен :3d_013: Единия ме дразни, че му се паднала "любов", а пък другия ме утешава с виртуална баничка :3d_088:

Е добре, изтеглих си 4 пъти и се отказах.. Паднаха ми се "пари", "весела ваканция", "здраве" и "жасминова капка за теб". Това последното не ми е много ясно, но със сигурност ми замириса на заговор да ме пратите на някой остров със здраве и пари на ваканция, да се опивам с аромати.. Дали да не изтегля още веднъж - може и "банани" да ми се паднат :3d_119:

П.П. Ей, разсмяхте ме :D Много ви обичам и двамата :3d_139:

Линк към коментар
Share on other sites

Споко :3d_123: Жасминовата капка ми се падна също щото и аз не се задоволявам само с един пък другите неща ми се паднаха в домашната баница, същите които са се паднали и на теб. Така, че от вълшебния килер с карфиола и морковите отлитаме заедно на почивка. :hmmmmm: Само че се чудя къде!? От една страна си мисля за Копакабана от друга страна се чудя дали да не посетим русокосата фея Лу и заедно с нея и дядо Коледа (който вече трябва да е в заслужена ваканция) да се джмурнем в някоя сауна....ммммммммммммм, раздвоявам се. Май ще хвърляме ези/тура освен ако нямаш други идеи и предпочитания :)

П.П. :hmmmmm: А може и до о. Мартиника да се магипортираме, колко му е. Един приятел беше ходил там и снимките които разглеждах след това бяха изумителни.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Добрю тру! Кой спомена за феи? :3d_154:

Аз пък не съм ял баница и нямам късмети. Никой не ми подари и подарък. Всички ме мразят………… :3d_007: Казаха, че като съм имал пари – имал съм всичко! Ей сега ще се разрева……. В тежък дипрес съм. :3d_001:

И комшията (разбирай пухкавия червенобуз дядо) и той ме пропусна…. както винаги. На ръба съм да насъскам вълците ..ааааа…

Така че, мятайте се на совалката и идвайте. :3d_108:

Линк към коментар
Share on other sites

Смятай че вече сме дОфРъчАли, аЙ изтегли си едно късметче с/у дИпРеС докато запретнем ръкавите и ти сготвим истинска баница - http://www.banici.net/. На мен пък сега ми се падна - Среща - годината идва красива и съдбовна, ще бъдеш в плен на магията Любовна. Еййййй веднъж и на мен да ми се падне, друго си е, казват хората -"Сговорна дружина планина повдига" и прави са да знаете. Обичам ви и аз hug.gif

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

ЧЕСТИТА НОВАТА 2010 ГОДИНА И ОТ МЕН, МИЛИ ХОРА!!! ДА ПРЕБЪДЕ ЛЮБОВТА, МЪДРОСТТА И ТВОРЧЕСКОТО НАЧАЛО В СЪРЦАТА И УМОВЕТЕ НИ!!!

И понеже всяка Нова Година носи надеждата и вярата във вълшебните промени :) , пожелавам на всички и на себе си включително да придобием "магическата пръчица", за която ни говори Учителя:

Добродетелта е магическата пръчица, която магите в древността още са носели в ръката си. Магическата пръчица в ръката на човека струва повече от всички богатства на света. Тя е живата единица, подир която нулите се нареждат. На тази пръчица се подчиняват всички сили в природата. Добрият човек, в прав смисъл на думата, с едно вдигане на ръката си, може да разсее облаците и да поправи времето. Няма ли магическата сила в себе си, вместо да оправи времето, той го разваля. Добрият човек помирява хората, а лошият разваля отношенията между тях.

Източник: беседа"Единица мярка",кн. "Път към живота", МОК, год.Х (1930-1931г.)

Ани вече ме е изпреварила с любимата ми Новогодишна песен, но се надявам и това да ви хареса! :rolleyes::angel::3d_059:

">
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

Редактирано от Моника13
Линк към коментар
Share on other sites

честита нова година и от мен

Желая година изпълнена със смисъл и радост от постигнатото.

Дни на хармония и красота!

Редактирано от didi_ts
Линк към коментар
Share on other sites

  • 11 months later...

ЧЕСТИТА НОВА 2011 ГОДИНА!

Да е мирна и щастлива, изпълнена с доброта и разумност, разбирателство и обич!

:3d_115::3d_047::3d_103:

Линк към коментар
Share on other sites

ЧЕСТИТА НОВАТА 2011 ГОДИНА!

Желая на всички здраве,щастие и късмет!

НОВОГОДИШНА УСМИВКА

Редактирано от Пламъче
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...