Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Геро

Честита Нова Година!

Recommended Posts

Честита да е Новата 2010 Година! Много радост, щастие и късмет за всички!

:3d_047::3d_109:

">
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

Редактирано от Ани

Сподели това мнение

Чебурашка подобна радост и при мен с късметите, но докато те четях си мислех, че Любовта не ти се пада защото тя винаги е с теб дълбоко вътре в сърцето ти! Ч.Н.Г. на всички! :3d_106:

Сподели това мнение

И във виртуалната баница на Елфа ми се падна любов. :D

Ми защото си обичен затова :3d_048: . А аз си спомних, че ощеее преди си бях пожелала тук в портала като добро дете дядо Мраз да ми подари цял вагон с вълшебни приказки (по спомен, че не ми се търси сега) и тази нощ си получих подаръка, даваха по btv cinema Али Баба и 40-те разбойника и то в две части една след друга та и аз летях нощес на летящо килимче висооооко над бомбардировките :D:sorcerer:

П.П. Най- смешното е че във виртуалната баница ми се падна късмет - Метлата, от теб зависи дали ще метеш или ще летиш :D

Редактирано от Eлф

Сподели това мнение

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА И ОТ НАС!

МНОГО ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ,КЪСМЕТ И УСПЕХИ!

ГЕРО И SOLEJ

http://www.bratstvoto.net/vehadi/vcardlite...23927BKzzGI8TkS

Сподели това мнение

Честита,благословена,пълна с радост и светлина да е тази нова година!

Поздрави с тази ария от Hector Villa-Lobos

http://www.youtube.com/watch?v=_06B1SQjRRQ...feature=related

и още нещо от същия автор в изпълнение на М. Майски

http://www.youtube.com/watch?v=crL1H8INb8c...feature=related

:feel happy:

Сподели това мнение

Честита да е и от мен, здрава, мирна и щастлива, благословена и изпълнена с Любов! :3d_064:

Сподели това мнение

Хрис, Елф - вие двамата сте се наговорили да се отървете от мен :3d_013: Единия ме дразни, че му се паднала "любов", а пък другия ме утешава с виртуална баничка :3d_088:

Е добре, изтеглих си 4 пъти и се отказах.. Паднаха ми се "пари", "весела ваканция", "здраве" и "жасминова капка за теб". Това последното не ми е много ясно, но със сигурност ми замириса на заговор да ме пратите на някой остров със здраве и пари на ваканция, да се опивам с аромати.. Дали да не изтегля още веднъж - може и "банани" да ми се паднат :3d_119:

П.П. Ей, разсмяхте ме :D Много ви обичам и двамата :3d_139:

Сподели това мнение

Споко :3d_123: Жасминовата капка ми се падна също щото и аз не се задоволявам само с един пък другите неща ми се паднаха в домашната баница, същите които са се паднали и на теб. Така, че от вълшебния килер с карфиола и морковите отлитаме заедно на почивка. :hmmmmm: Само че се чудя къде!? От една страна си мисля за Копакабана от друга страна се чудя дали да не посетим русокосата фея Лу и заедно с нея и дядо Коледа (който вече трябва да е в заслужена ваканция) да се джмурнем в някоя сауна....ммммммммммммм, раздвоявам се. Май ще хвърляме ези/тура освен ако нямаш други идеи и предпочитания :)

П.П. :hmmmmm: А може и до о. Мартиника да се магипортираме, колко му е. Един приятел беше ходил там и снимките които разглеждах след това бяха изумителни.

Редактирано от Eлф

Сподели това мнение

Добрю тру! Кой спомена за феи? :3d_154:

Аз пък не съм ял баница и нямам късмети. Никой не ми подари и подарък. Всички ме мразят………… :3d_007: Казаха, че като съм имал пари – имал съм всичко! Ей сега ще се разрева……. В тежък дипрес съм. :3d_001:

И комшията (разбирай пухкавия червенобуз дядо) и той ме пропусна…. както винаги. На ръба съм да насъскам вълците ..ааааа…

Така че, мятайте се на совалката и идвайте. :3d_108:

Сподели това мнение

Смятай че вече сме дОфРъчАли, аЙ изтегли си едно късметче с/у дИпРеС докато запретнем ръкавите и ти сготвим истинска баница - http://www.banici.net/. На мен пък сега ми се падна - Среща - годината идва красива и съдбовна, ще бъдеш в плен на магията Любовна. Еййййй веднъж и на мен да ми се падне, друго си е, казват хората -"Сговорна дружина планина повдига" и прави са да знаете. Обичам ви и аз hug.gif

Редактирано от Eлф

Сподели това мнение

ЧЕСТИТА НОВАТА 2010 ГОДИНА И ОТ МЕН, МИЛИ ХОРА!!! ДА ПРЕБЪДЕ ЛЮБОВТА, МЪДРОСТТА И ТВОРЧЕСКОТО НАЧАЛО В СЪРЦАТА И УМОВЕТЕ НИ!!!

И понеже всяка Нова Година носи надеждата и вярата във вълшебните промени :) , пожелавам на всички и на себе си включително да придобием "магическата пръчица", за която ни говори Учителя:

Добродетелта е магическата пръчица, която магите в древността още са носели в ръката си. Магическата пръчица в ръката на човека струва повече от всички богатства на света. Тя е живата единица, подир която нулите се нареждат. На тази пръчица се подчиняват всички сили в природата. Добрият човек, в прав смисъл на думата, с едно вдигане на ръката си, може да разсее облаците и да поправи времето. Няма ли магическата сила в себе си, вместо да оправи времето, той го разваля. Добрият човек помирява хората, а лошият разваля отношенията между тях.

Източник: беседа"Единица мярка",кн. "Път към живота", МОК, год.Х (1930-1931г.)

Ани вече ме е изпреварила с любимата ми Новогодишна песен, но се надявам и това да ви хареса! :rolleyes::angel::3d_059:

">
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

Редактирано от Моника13

Сподели това мнение

честита нова година и от мен

Желая година изпълнена със смисъл и радост от постигнатото.

Дни на хармония и красота!

Редактирано от didi_ts

Сподели това мнение

ЧЕСТИТА НОВА 2011 ГОДИНА!

Да е мирна и щастлива, изпълнена с доброта и разумност, разбирателство и обич!

:3d_115::3d_047::3d_103:

Сподели това мнение

ЧЕСТИТА НОВАТА 2011 ГОДИНА!

Желая на всички здраве,щастие и късмет!

НОВОГОДИШНА УСМИВКА

Редактирано от Пламъче

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация