Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сънувам един и същ човек близо година?


Recommended Posts

Здравейте на всички, не съм много запозната с тези неща, затова реших да се обърна към по-компетентна аудитория. 
Сънувам един и същ човек, на различни интервали от време около вече година. В действителността с този човек дори не си говорим и никога не сме си, освен да се поздравим, ако се засечем на улицата. Съученици сме, но не сме от една компания. Никога не е имало нищо повече от едно просто познанство. Не е представлявал интерес за мен.
Помня първия си сън с него, търсеше интернет и седна до мен, защото твърдеше, че до мен има... :D и аз му казах да стане, защото момичето, което стои до мен, ще дойде всеки момент. И той се премести, но след малко се върна и ме прегърна и на мен ми беше ужасно неловко и просто стоя така.. Повечето ми сънища с него са такива, не мога да си го обясня - или се опитва да ме предпази от някого в сънищата ми, или просто вървим безцелно през гори и се привързвам в съня си.. но няма конкретни разговори, сякаш просто се радваме да сме двамата. 
Мисълта ми е защо този човек, с който в действителност няма нещо, което да ни свързва.. съм толкова свързана с него в сънищата ми, вече година? 
Благодарна съм на всякакви коментари, които ще ми помогнат да разбера какво се крие зад тези сънища.
Лек и спокоен ден! :3d_011:

Линк към коментар
Share on other sites

Зад тези сънища се криеш ти самата.Мъжът в сънищата ти е тази част от теб,която не познаваш, и която много иска да те прегърне ,да се сприятелите.Иска да ти каже нещо и моли за съзнателно отношение.

 

 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...