Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Слънчева

Бисерчета

Recommended Posts

Моята племенница е на 3г. На 1.01.2007г., в 12.15ч. и звъннах по телефона. Тя вдигна слушалката и извика:

-Лельо, ЧНГ, ти ко/какво правиш?

-ЧНГ и на теб, Аз влизам в Европа, а ти какво правиш?

-Е, аз съм си при баба и при дядо....

:D:P

На 2.01. бяхме на гости, при моите родители и племенницата ми беше там.

Играхме си и четохме книжки. Баща и влезе в стаята и каза, че трябва да си тръгват. Тя се разплака и занарежда:

-Не искам да си ходя, много ми тъпо в къщи. Моля те, не искам....

След малко убеждение трябваше да си тръгне, но на вратата през сълзи каза:

-Толкова е тъпо, ко/какво да паи/прави човек в тоя живот?.....

:feel happy:

Сподели това мнение

Преди време казвах на племенника ми, който беше на 5-6 години, че най-добрата храна е вегетарианската, говорих му и за Бог, който е наш баща. Когато си отишъл, не искал да яде месо и разказал всичко на сестра ми. На другия ден тя ми се обажда по телефона ядосана и ми обяснява: "Какви неща си му наговорил? Не иска да яде месо, ще отиде в детската градина и ще изтърси нещо за Бог и тогава ще му се смеят и ще се изложим. Забранявам ти да му говориш такива неща". :lol:

Сподели това мнение

Когато бях малка, много обичах да увивам разни въжета и върви насам-натам. Понякога оплитах цялата къща и някой като искаше да мине се виждаше в чудо. Веднъж като съм пътувала в рейс - явно никой не ме е спрял - съм взела да угелпвам и там разни върви пред изхода. Една жена поискала да слезе и ме помолила, а аз съм грейнала и съм й казала :"Ама такава красавица като Вас, как няма да я пусна да мине!" Това изказване ми спечели 20 лева тогавашни пари :)

Благодаря на хамелеона за свежата тема :)

Сподели това мнение

:D Един приятел ми разказа следното. Преди време присъствал на някаква случка, а след време чул друг човек, който на всеослушание разказвал случката, но точно така, както не е станала. Приятелят ми се опитал да го поправи, като казал, че истината е точно обратната. Озлобен, разказващият човек се обърнал към него и го попитал "Ти откъде знаеш как е било?"

"Ами аз бях там" - отвърнал приятелят ми. "Ти може да си бил там, но на мене хора ми казаха!" - отсъдил човекът.

Сподели това мнение

хахаха :):)

еми да.... развален телефон се е получило.

Ама хората дето постоянно клюки си разказват със сигурност изкривяват истинската случка... Е, това не е много по темата, но в нашето семейство баба ми и сестра си от години си имат разни спорове и като слушаш едната имаш чувството че е права на 100%, като слушаш другата - също, и двете казват противоположности за това което се е случило! Не е ли интересно това?

Изобщо често ми се случва ако попитам двама души за една случка на която идвамата са присъствали и двамата да кажат съвсеееееееем различни неща.....

Разбрах че си искала да се запознаеш с мен силве, защо не ми пишеш лс?

Всищност ако искаш може да ми пишеш по icq - 214-635-387

Сподели това мнение

Една сутрин сина ми ме пита: Мамо ясно е къде са ми сперматозоидите, но не знам къде са ми яйцеклетките. :hmmmmm: Вечерта бяхме на рожден ден и споменах за случилото се сутринта, а един приятел му казва: Не се притеснявай ще си намериш яйцеклетки, като тръгнеш да ги търсиш ме вземи и мен, заедно ще ги търсим. :D

Редактирано от tainstvena_f

Сподели това мнение

Днес пак видях племенницата ми и не мога да не напиша още нейни бисерчета.

"Няма смисъл тоя живот.... ама мога да си го живея сама"

Баба и беше сготвила спанак с ориз и след дълги молби да хапне тя реши да опита. Още с първото кусване видя зелените листа и каза

-Ууу, какво е това? Баба е сготвила супа от боклуци. :P

Казвам и-ти си на леля златцето, а тя :

-Не, аз съм интелигентна, умна, добра, съвършенна-и с жест оправи плитките си :feel happy:

Сподели това мнение

E -e, много е сладко човек да се посмее от сърце, хубаво е да се смееш и висилиш....особено с малки дечица....Супер :D

Сподели това мнение

Когато дъщеря ми почна да говори, забелязала видимите различия между нас, ми каза:"Мамо, ще отидеш ли да ми купиш цици от магазина?"

:)

Сподели това мнение

Guest hrisko_89

Когато бях във втори клас , учителката по физическо ни накара да правим патешко ходене .Всички изпълниха желанието и , само аз не почнах да ходя като паток ,тя ме попита защо - аз и казах ,че съм водач на патките ,после разбрах че е влязла бясна в учителската стая и затова накрая на срока имах 5 вместо 6 , хахааха:)

Сподели това мнение

Моята племенница е на 3г. На 1.01.2007г., в 12.15ч. и звъннах по телефона. Тя вдигна слушалката и извика:

:D:P

Играхме си и четохме книжки. Баща и влезе в стаята и каза, че трябва да си тръгват. Тя се разплака и занарежда:

:feel happy:

"Няма смисъл тоя живот.... ама мога да си го живея сама"

Баба и беше сготвила спанак с ориз и след дълги молби да хапне тя реши да опита. Още с първото кусване видя зелените листа и каза

-Ууу, какво е това? Баба е сготвила супа от боклуци. tongue.gif

Казвам и-ти си на леля златцето, а тя :

-Не, аз съм интелигентна, умна, добра, съвършенна-и с жест оправи плитките си 60.gif

Ох, срутих се от смях! :thumbsup2: Чиста проба индиго!

Сподели това мнение

Велизар 1 клас влиза в дирекцията и мълчи.

Директорът:

Защо си дошъл, момченце?

Велизар: Прати ме госпожата.

Директора: Защо?

Велизар: Да видите какво ще ме правите.

Директора:??? И какво се е случило?

В.: Изцапах си якето с дъвка.

Д.: А къде беше тази дъвка?

В: На пода е паднала.

Д.:А какво правеше якето ти на пода?

В: Не, то не беше на пода, беше си на мене облечено.

Д: Ами тогава ти как се оказа там?

В: Ами паднах.

Д: Подхлъзна ли се, как?

В: Не Миро ме бутна, даже ме търколи на пода.

Д: Защо?

В: Амииии... сби се с мене, защото му изсипах чантата. Голям смях падна, а той се разсърди.

Д: Ясно, И сега какво да те правим?

В: (мисли) Ами и аз вече не се сещам какво, и госпожата вече не знае. Затова ме прати при вас - вие да видите какво.

Сподели това мнение

Guest Ла Горда

Вчера пих кафе с един приятел и хлапето на шефа ме видя. После ме попита: Иве, това гаджето ли ти беше? Аз казах - Не! Колежката която беше наблизо му направи забележка да не задава такива въпроси, а той отговори: Аз съм шеф и трябва всичко да знам :feel happy::3d_146:

Сподели това мнение

Братовчедка ми е на 7 годинки,бяхме излезнали в скай ситито аз,тя и приятеля ми!През цялото време ми опяваше,че искала да ми покаже един жираф който си мърда ушите.Приятеля ми като си тръгна и ме целуна за довиждане а братовчедка ми естествено бързаше за жиравчето и като се извика:

-"Хайде бе какооооо,няма време за секс!"

Казвам ви,паднах! :3d_001:

Сподели това мнение

Мои приятели решили, че е време да поговорят с 11 годишната си дъщеря по темата секс. Обяснили, че когато мама и татко се обичт и правят секс... мама забременява и така се появяват децата. Обяснили за мъжките и женски полови органи...

Детето ги слушало с интерес, но след кратък размисъл казала: "Всичко до тук разбрах, но ми става ясно, че вие двамата поне два пъти сте правили секс-единия път съм се появила аз, другия път-братчето ми. Добре де, но втория път аз къде бях? Защо не съм видяла?"...:P

Сподели това мнение

Когато голямата ми дъщеря беше на 5 години, имаше един период, в който ръсеше бисер след бисер. Вървим един есенен ден и тя поглежда към дърветата, които са останали вече без листа, и казва: "Хм, тези дървета нещо са оголели... като главата на Слави Трифонов." :) Или пък през зимата се заслушва в скърцането на обувките ни в снега и възкликва: "Как само скрибуцат тези обувки в снега като... салата от зеле и моркови." Трети случай: майка й я къпе в коритото. Тя си оглежда леко сбръчканите от водата ръце и казва: "Аз май нещо съм остаряла... като рекламата "мост между партньори." :) (Имаше тогава една такава реклама)

Сподели това мнение

Мои приятели решили, че е време да поговорят с 11 годишната си дъщеря по темата секс. Обяснили, че когато мама и татко се обичт и правят секс... мама забременява и така се появяват децата. Обяснили за мъжките и женски полови органи...

Детето ги слушало с интерес, но след кратък размисъл казала: "Всичко до тук разбрах, но ми става ясно, че вие двамата поне два пъти сте правили секс-единия път съм се появила аз, другия път-братчето ми. Добре де, но втория път аз къде бях? Защо не съм видяла?"...:P

Хехехехееее Хамелеона :3d_146:. Това ми напомня, за една приятелка и нейният син :3d_146:. Когато беше малък задал въпрос на майка си - "Абе, аз как съм дошъл?", а тя "Ами през корема на мама." Той се поогледал, поогледал и попитал - "Ами как съм влязъл бе :rolleyes:" и тя му отвяла на бързо плявата, рекла - "Чрез сперматозоид." И той млъкнал, сложна дума значи, но явно дълбоко се е замислил по въпроса, защото сутринта се събудил с отговор. Казал, аз знам как съм влязъл, а тя - "Как?", "Ами през устата :feel happy:"

:3d_146:

Сподели това мнение

biggrin.giftongue.gif

60.gif

С дъщеря ми се разхождахме в южния парк, тя беше на три години и половина. Аз я питам:

"Ако пуснем една топка по земята, ще се търкаля ли?"

"Да".

"Защо?"

"Защото е топка..."

"А ако пуснем едно кубче, ще се търкаля ли?"

"Не."

"Защо?"

"Защото е кубче".

"А ако пуснем един камък в езерото, ще потъне ли?" - "Да." "А ако пуснем листо, ще потъне ли?" - "Не."

"Защо?"

"Е, мами, ами за да стъпи жабката на него"...3d_146.gif

Сподели това мнение

Пак с дъщеря ми вървиме, и тя ми казва:

"Мами, аз знаеш ли за какъв ще се оженя? Да знае много, да е научил много и в бебешката група, и в детската градина и в училище, да не се бие и да е добър". Аз и казвам:

"Не всички които знаят много, са добри."

Тя: "Мами, нали гледам децата от нашта група: които се бият, не знаят!"3d_146.gif

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this