Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Слънчева

Бисерчета

Recommended Posts

60.gif Един ден взимам дъщеря ми от градината и и казвам: "Сега ще отидем до магазина да купиме мляко." Тя: "Мами, а ще купим ли едно слънце?"

Аз: "то не се продава в магазина."

Тя:"А къде се продава?"Аз и казвам: "Слънцето, това е звездата, която свети на небето. Ето това там, но не гледай към него..." Тя ме изгледа и каза: Защо, мами? - Защото грее много силно, казах аз. Тя се загледа в слънчевата светлина на стената, и каза: аха, видях го. Значи това било...3d_146.gif

Сподели това мнение

Пам-7годишна:

-Бабо, защо има лоши хора по света?

-Не са лоши бабе, но някои не са имали разбирателство, семейство, не е имало кой да им каже как се обича. Други пък са обидени, сърдити за нещо и за това се правят на лоши...

Не, бабо. Има лоши хора. Разбирам кучето Арчи /мини-пинчер/, че е лошо. Но то има малка главичка, малко ум и може да е лошо. Но човека, като има мозък, може да мисли и значи трябва да помисли, че е добър и да бъде добър...

Ника:

-Бабо, ти знаеш ли, че аз съм от една специална планета. И там всички са добри. Ние нямаме сол, имаме само захар и за това всички са сладки.

Сподели това мнение

Guest pavletA

Децата са в час-  първокласниците пишат усърдно.Между другото учителката разказва за това, че има много  професии  и всеки работи нещо занимава се с някакъв вид дейност.В един момент на първия чин седящия малчуган учудено пита:Госпожо ами ти какво работиш?Как какво  бе момченце, нали се занимавам с вас да ви уча! :3d_146: 

Седят всички първокласници, изрязват и лепят картинки.Едно момиченце нещо не го свърта на мястото му и казва:Госпожо искам нещо да подреждам.Госпожата го съветва да остане на мястото си и да продължи да пише буквите.След секунди момичето пак се моли:Госпожо искам да подредя  боклука в кошчето. :3d_146::3d_146::3d_146: Моля ти се- отвръща госпожата, това не е твоя работа.Продължаваш и пишеш.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this