Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сън с парализа - самовнушение или внушение?


Recommended Posts

Здравейте,

забелязал съм следния проблем.Заспивам вечерно време след полунощ.Обикновенно ми прави впечатление, че събитието се случва като първи сън.Започваш да сънуваш че нещо в тебе ужасно трепери или издава някакви странни звуци.Опитвам се да се събудя и забелязвам,че това с тава с големи усилия мисловни ако изтласкаш лявата си ръка нагоре, която я усещаш като парализирана.Дори веднъж имах усещането, че нещо в мен се опитва да гони това, което го парализира и вика "махни се или махай се"и изчезва все едно организма почва да гони това, което се опитва да те плени.Това ми се е случвало доста често понеже съм охрана ако се унеса по време на пост лека дрямка след два часа.Същото го усещам и сутрин към 10 сутринта.Все едно нещо ме кара да се събудя и да не спя до много късно.Възможно ли е  да е вид магия или внушение?Преди време ходех в едно кафе дето имаше едни образи, които твърдяха, че практикуват някаква магия и не знам дали не съм омагьосан и дали да не ходя да си лея сребърен куршум.Чувал съм и за духове и призраци и че където живееш ако има някакъв мъртвец или човек, който познаваш и е починал се опитва да комуникира по-някакъв начин с тебе.Подобни кошмари ми се случват и на пълнолуние в това съм сигурен, че когато има пълнолуние се сънуват ужасни  и кошмарни неща.Не гледам филми на ужасите, за да е свързано с това.Съмнявам се да не сипват нещо в кафето което пием, защото го пия по три пъти на ден.Ще ви бъда благодарен за отговор-възможно ли е това да е вид магия?Или някакво внушение породено, чрез телепатия от друг човек.

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

Едва ли е важно значението на друг човек .По скоро , напрежението или предварителната настройка , те будят .Ти си ,,буден" и наблюдаваш усилията на тялото да се раздвижи .Когато се будиш , първо потърси усещанията по тялото си .

Какво е магия ? Това е твоето разрешение на нечия чужда мисъл да ти влияе( вярваш и) .

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...