Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Неврастения и хипохондрия


Recommended Posts

Здравейте д-р Първанов!Писал съм Ви във форума преди години за помощ при генерализирана тревожност,паникатаки и хипохондрия!Там доста пространно описвах как съм,какво чувствам,как живея и какви са преживяванията ми!От тогава до сега вече четири и повече години нищо кой знае какво не се е променило при мен!Живея на приливи и отливи взависимост от това дали тревогата и страха у мен са се разбушували или са в относително затишие и успявам някакси да ги потисна игнорирам и владея!За толкова дълги години/почти 30/ с това страдание разбрах че е изключително устойчиво,способно на невероятна мимикрия-симптомите и усещанията се променят,местят,лавират ,но си остават все толкова мъчителни,разнообразни и изтощителни!От много време съм с постоянна,перманентна умора която ме измъчва много! Правих си изследвания/стандартните кръв и урина/ за да угодя на хипохондрията си ,всичко е в норма а аз се чувствам като пребит.Умората не преминава нито от дълъг сън,нито лекарства,нито витамини!Почти на сто процента съм сигурен че е на неврогенна основа,но не зная как да и противодействам и да се справя с нея!Явно високите нива на тревожност,спорадичните паникатаки макар не толкова жестоки съвсем ме изтощават!Д-р Първанов кога и как мога да се срещна с Вас за помощ и съвет!Бих искал да проведем и психотерапия ако е възможно и да е по възможностите ми!Благодаря Ви предварително ,бъдете здрав !

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...