Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Здравейте,

Снощи сънувах сън....специален, пъстър, много цветен! Днес мислех за посланието, за преживяното в него....реших да споделя, тук на вас, които намират време да разсъждават върху тези по-различни вибрации, а именно сънищата. Сънувах, че съм на нечия чужда земя, на висок хълм, стоях си сама извесена и около мен, нещо прекрасно. Наслаждавах се на гледката.Зелени поляни, прекрасни дървета, слънце. Сред тази прекрасна природа стояха  красиво- дворци и крепости. Събудих се! Казах си...това е Грузия, запомни! Затворих очи и се пренесох в съня обратно. Тук отварям скоба....никога до сега не съм гледала снимки било то на картички, интернет и т.н., за да знам как изглежда самата Грузия! Дори в съзнателния ми живот, не ми е хрумвало, че мога да я посетя. Не защото я подценявам...просто така се е случвало все да посещавам други дестинации. Продължавам....озовах се в един дворец, в една огромна приемна, сред мен прекрасни хора, жените с прекрасни рокли от 16 век, мъжете джентълмени...танцуваха някои от тях може би грузински танц, а други хапваха, пийваха...Поглеждам се в огледалото и виждам себе си в пъстра красива рокля и с капела на главата , а до мен стои един непознат мъж, с който  затанцувахме! За мен бе, непознат!  Съня будеше възхищение от мен самата , и по-скоро от Грузия :) 

Редактирано от Stefi123
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...