Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Житен режим 2007


e_alchemist

Recommended Posts

Да, в момента луната нараства. Житен режим при нарастваща луна се прави ако искаш да ти потръгне в дадено начинание, отговор на труден житейски въпрос, изработване на дадено умение и т.н.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Да, в момента луната нараства. Житен режим при нарастваща луна се прави ако искаш да ти потръгне в дадено начинание, отговор на труден житейски въпрос, изработване на дадено умение и т.н.

Да точно това искам. :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Здравейте,

Аз никога не съм правила житен режим, но от 5-6 месеца си мисля за него и реших сега да го направя, защото съм свободна, а предпочитам да го направя когато не съм на работа.

Кажете ми моля, какво означава разсип на луната. Скоро беше пълнолуние. Може би разсип е фазата след пълнолуние. :3d_075:

Линк към коментар
Share on other sites

Реших да започна житен режим в сряда на 20.06.2007. Тогава е 2 или 3 ден след новолуние. И понеже е нещо, което не съм правила реших, че трябва да е във фазата на новолуние, защото е ново начинание. А и тогава качествата, които ще развия са точно това, което искам да постигна. Ако някой може да ми даде съвет ще съм щастлива да го чуя.

:thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте,

Направих житния режим без никакви проблеми. Нямах главоболие. Но аз от около година съм преминала на 50% растителна храна. Усетих моменти, в които бях раздразнителна. Това показва, че имам още доста работа.

Прочетох и една статия във вестник Братски живот, че рижима се прави само февруари и следващия път ще го направя тогава.

Много се радвам, че имах сила и желание да го направя, защото е чудесен метод за цялостно пречистване.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...