Jump to content
Порталът към съзнателен живот
nofunatall

Сънуваме ли всяка вечер?

Recommended Posts

@nastty, щом всичко друго изчезва, докато пишеш, може би би могла да използваш тази "техника" след напрегнат ден, в който си имала проблеми или ти се е случило нещо неприятно. Ако "обработиш" част от тази информация в съзнателно време, и се настроиш положително, дали това би повлияло неприятните сънища?

Сподели това мнение

Когато си легна и винаги си казвам молитвата и да, понякога си мисля какво мога да напиша, в смисъл как да си продължа това, което пиша в момента, за да се успокоя. Но не съм се сетила да видя дали помага. Дано да нямам скорошни сътресения и да ми се налага да го проверявам. :)

Благодаря за съвета!  Честит предстоящ празник на всички! И много любов ви пожелавам и на яве и на сън!

Сподели това мнение

В 12.02.2019 г. at 10:44, nastty каза:

...Виждам, че се е разразила разпалена дискусия :)  

...
Понякога сънувам хубави сънища - пътувам, летя или такива, които ми разрешават проблема, или ми показват какво ще стане на следващия ден...                

Не е имало дискусия.  Можем само да се надяваме на това.

Аз също често сънувам, че летя.  Много е приятно! 

Сподели това мнение

В 12.02.2019 г. at 10:44, nastty каза:

не желая да сънувам - поне, не толкова много.                           

Насти, сещам се и други неща, които могат да помогнат, но тук не е подходящо да се разискват.  

Мога само да ти кажа, че има решения, включително и лесни такива.  

Редактирано от Alexeo

Сподели това мнение

Каква молитва казваш?

Първо благодаря за всичко, което се е случило през деня, че сме здрави, и се моля да ми простят всяко лошо нещо, което съм направила или помислила през деня. После се моля за здраве на всички роднини, приятели, колеги... за когото се сетя и след това си казвам обичайната молитва... Това е, ако имам някое по специално желание - го казвам и него. :)

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега