Jump to content
Порталът към съзнателен живот
r_at96

Търся добър психотерапевт

Recommended Posts

Здравейте! 
Студентка в София съм. Имам нужда от психотерапевт, заради страховете които изпитвам. Доста се порових из интернет и искам да се срещна с д-р Тодор Първанов, но не намирам никакви контакти за кабинет в София въпреки. че на много места пише той практикува там. Много ще съм благодарна, ако някой ми даде актуална информация. 

Сподели това мнение

Здравейте,

Аз също търся препоръка за добър психотерапевт. Проблемът при мен е, че живея в чужбина и трябва този специалист да работи чрез Скайп или друга предпочитана от него форма за комуникация от разстояние. Предполагам, че бихте попитали защо не потърся психотерапевт в държавата, в която живея. Отговорът ми е, че колкото и добре да говориш чужд език, никога не можеш да изразиш толкова добре мислите и емоциите си, колкото на родния език, а така връзката психотерапевт-пациент би била половинчата. 

Благодаря предварително!

Сподели това мнение

В 30.05.2017 г. at 23:13, emilyjo77 каза:

Здравейте,

Аз също търся препоръка за добър психотерапевт. Проблемът при мен е, че живея в чужбина и трябва този специалист да работи чрез Скайп или друга предпочитана от него форма за комуникация от разстояние. Предполагам, че бихте попитали защо не потърся психотерапевт в държавата, в която живея. Отговорът ми е, че колкото и добре да говориш чужд език, никога не можеш да изразиш толкова добре мислите и емоциите си, колкото на родния език, а така връзката психотерапевт-пациент би била половинчата. 

Благодаря предварително!

Здравейте,

Аз също живея в чужбина и имам подобно търсене. Бих могла да пътувам за и лични срещи, но не много често. Ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне с добра препоръка.

Редактирано от Mayamar

Сподели това мнение

преди 3 часа, Mayamar каза:

Здравейте,

Аз също живея в чужбина и имам подобно търсене. Бих могла да пътувам за и лични срещи, но не много често. Ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне с добра препоръка.

Георги Балджиев

Сподели това мнение

Да, Георги е добър избор, Друг такъв е Андрей Филипов. И двамата пишат тук. Успехи!

Сподели това мнение

Много се извинявам, но не знам как да намеря координати на Георги Балджиев. Можете ли да ме насочите. Спешно ми е, моля Ви.

Редактирано от Случайна

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега