Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Влюбен ли е, или безразличен?


lala1

Recommended Posts

Това, което мен конкретно ме спира да реагирам е, че в много голяма част от случаите, в които съм правела аз първата крачка към някой, нещата не са завършвали в моя полза. Не желая да изпадам в стари ситуации, знам, че човекът е различен, че случаят е различен, но другото, което мисля е, ако един човек има интерес, няма ли да действа? Още повече ако е мъж.. ?

 Благодаря ви!

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Цитат

 

Дали най-доброто нещо не е да оставя нещата да се случат, пък каквото стане... 

Вие как мислите? Трябва ли човек да действа и как, или да изчака в такава ситуация? 

 

Най-доброто е. 

И да добавя - да насочиш потока на вниманието си САМО в неговата посока това значи да се намесиш в Божията воля за теб и за вас двамата. Светът около теб е 360 градуса. Обикновено вторачени в своя личен избор, пропускаме да забележим Неговия.... А той със сигурност е най-доброто за нас. 

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! :) 

Явно аз не разчитам знаците, не знам дали нещата, които се случват, значат нещо, или аз си въобразявам.. 

Искам този човек да е в живота ми, но не съм сигурна в него.

Линк към коментар
Share on other sites

Цитат

Искам този човек да е в живота ми, но не съм сигурна в него.

Съжалявам, че ще го кажа на глас, но последното изречение приляга на вещ, не на свободен човек. Ако не съм се изразила ясно, представи си за момент, че някой ТЕБ  иска в НЕГОВИЯ живот да те има, но не е сигурен в теб.... Как се почувства? 

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че имаше предвид, че ще вземе под внимание мненията ни - всъщност точно това е начинът, по който можем да си помагаме - когато изслушваме и вземаме предвид не само своята, но и други гледни точки. Поне в моя живот винаги е било така. А решенията винаги си вземаме сами и носим отговорност за тях сами. Аз също съм против следването на всякакви съвети сляпо, без разбиране и лично решение... 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...