Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Моля за помощ!


Recommended Posts

Здравейте, бих искала да споделя моят проблем, на който се надявам да намеря решение. Получих първата си  паник атака  преди 1 година. Не знаех, какво става с тялото ми, беше просто както си стоя на лекция и не мисля за нищо такова. Следващата получих след няколко месеца и започна порочният кръг. Започнах да приемам антидепресанти, пих ги 6 месеца, в които дори летят със самолет. Паниката беше изчезнала. Проблема дойде тази година, юни месец, когато започна да става топло. Веднъж в метрото беше много топло, нямаше климатик, прозорците бяха затворени, при което на мен ми прилоша, най-вече получих паник атака и от тогава имам неописуем страх да пътувам с автобус или метро. Същото се случва и когато сутрин превозните средства са препълнени, чакам по половин час, за да се престраша да се кача. Гледам да се прибирам преди да стане обяд, тъй като мисля, че ще е много топло в превозните средства. От няколко дни вече блокирам и дори не мога да си преставя да се кача, страх ме е и тази ми фобия ми ограничава живота напълно, тъй като не мога да живея нормално. Опитвала съм да овладея положението, но винаги един глас в главата ми крещи, ами ако се задуша или припадна, няма въздух и се принуждавам да слизам на следващата спирка и така по една по една спирка, докато стигна на мястото. Вече нямам желание за излизане, за реализация, за нищо. Имам чувство, че живея само, за да се страхувам :(

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...