Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Проблем с изхождане, често уриниране


Recommended Posts

Здравейте,

Проблемът е от няколко години при момиче на 24г. 

Изразява се в трудно изгождане, веднъж на 2-3 дни, понякога до 5-6 дни. За да се изхожда е нужно да се пият предварително разхлабителни чайове, детокс,  хапчета на билкова основа, кафе с мялко и т.н.

Храненето е изключително равномерно, набляга на зеленчуци, плодове, жива храна. Често похапва и сладко. Не яде почти месо, хляб и т.н. 

Често болки в корема. 

До голяма степен предполагам, че проблемът е психологически, защото често уринира, най-вече вечер преди лягане или преди излизане.

Моля за съвети как да се подходи, определено хранене, практики, спорт. Някой справил ли се е с това?

Линк към коментар
Share on other sites

   Здравейте! 

Защо смятате, че проблемът е психологически? Може ли да разкажете повече? Консултирахте ли се с личният лекар? 

Линк към коментар
Share on other sites

Личните лекари  и като цяло лекарите дават глупави и грешни диагнози без успех. Коремът и е в отлично здраве, гледан е на всички видове апарати, изписват се пробиотици без успех.

Според мен е психологически, защото момичето е имало панически атаки и като цяло е потенциално тревожно. Може би се задържа някаква енергия, дали то негативна, страх и т.н., но наистина не съм специалист и не мога да кажа. 

Линк към коментар
Share on other sites

Вие се опитвате да помогнете, което е чудесно. Какви са ви отношенията с момичето и  от кога е диагностицирана с панически атаки? Тя консултирала ли се с психолог?

Линк към коментар
Share on other sites

Мой партньор е. Не е диагностицирана и не е ходила на психолог. Получавала е паник атаки със сърцебиене, плач, затруднено дишане. Аз самият съм минавал през това и знам какво е.

Линк към коментар
Share on other sites

Тези страхове, които преживява вашата приятелка са вик за промяна към по осъзнато живеене. Как ще стане това? Съветът ми е да потърсите Психотерапевт и да работите всеотдайно в насока преобразуването на страховете в смелост. Започнете с четенето на книгата на Дейл  Карнеги "Как да престанем да се безпокоим и да заживеем пълноценен живот" и спортувайте активно.

Успех по пътя на промяната!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...