Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Съвети, насоки , помощ


aboutme

Recommended Posts

Здравейте , 

От известно време наблюдавам форума и изчитах интересни теми , но най - накрая се реших да се регистрирам и да Ви споделя моя случай. От дете имам усещането , че не съм сам . Най - пресния ми спомен е на 3 годишна възраст ( родителите ми ме оставяха сам вкъщи , защото ходеха на работа , за да може да се издържаме ) , когато започнах да виждам във въздуха "мехурчета" ( ако мога така да ги опиша) , които променят формата си. Помислих си , че това е нормално за човека и не го бях споделял с никого . След дълго време разбрах , че това не е точно така . Започнах да виждам различни цветове , които циркулират в стаята , в която съм или навън например . Имам 1 случай , в който видях и ангел или архангел , който летеше в стаята ми . Постоянно усещам присъствието на някого и виждам силуети с периферията , а преди две години имах първото си видение . За мое съжаление предсказах и смъртта на дядо си , лека му пръст. Опитвам се да намеря отговори в езотеричната литература , но 90% от нещата , за които чета вече ги знам , незнайно откъде . Все още не мога да намеря отговор на въпросите си : 

Какви са тези мехурчета и какво ми показват те ? 

Какви са цветовете , които виждам и какво искат да ми покажат ? 

Опитвах се да се свържа с духовния си водач , но без успех . ( Не съм се отказал и няма да се откажа) 

Също така , когато поискам отговор на някакъв въпрос , преди сън . Отговора ми се връща в съня .. Но проблема е , че не мога да го разкодирам . 

Благодаря предварително , 

 

А.Н. 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...