Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Геoрги

Колко от Вас са вегетарианци?

Вегетарианци ли сте?  

9 гласа

1. 1. Вегетарианци ли сте?

• Да, от раждането.
      0
    • Да, от няколко години.
    • Да, но с определени паузи.
    • Не, но мисля да стана.
      0
    • Не, и не го намирам да удачно.
      0
    • Веган съм.

Recommended Posts

Именно - от душевността, чувствата, естествената нравственост (не отвън наложената, но идващата отвътре), оттам мислите и поведението. В баланса е всичко комай. 

Сподели това мнение

Ванга  споменава месото така: "Яжте повече бели продукти. Пийте чай  от горски треви. Намалете мазнините в своята храна. Тези, които са здрави, могат въобще да се откажат от месото. Всички ценни вещества, които се съдържат в него, могат да бъдат получени и от растителни храни. Яжте поне един път в седмицата варена пшеница и пийте вода,за да имате сили. Нужно е да се сее много ръж, хората трябва да ядат ръжен хляб, за да съхранят здравето и за да оцелеят.  В това време ръженият хляб има голямо значение."

Сподели това мнение

Ако няма линк към това ръженото , няма проблем . Но е на дневен ред . Много видове хляб се наройха в последните години .

Сподели това мнение

Току-що, АлександърТ.А. каза:

Ако няма линк към това ръженото , няма проблем . Но е на дневен ред . Много видове хляб се наройха в последните години .

Цитата е взет от книгата "Ванга. Пророчества и мудрость. Автор Жени Костадинова"

Сподели това мнение

Донка

Благодаря за опита . Подобно , съм го преживявал само при постене . Като че ли пада завеса и ума ти вижда много повече .

Сподели това мнение

Нито един от дадените отговори не пасва на моя случай. :D Ми ако някой е на 40 г. и е вегетарианец от 20 г.?! Това не е нито няколко, нито от раждането, нито е "веган съм", нито пък е от тези с "не".

Има една мисъл, че с каквото се храниш и за каквото мислиш това ставаш. В кръга на шегата: "Ако се храниш с вегани и мислиш за вегани...?"

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега