Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Мисъл за деня - 25.06. - 01.07.2018 г.


Recommended Posts

Мисъл за деня - 25 юни 2018г. - понеделник 

Аз поставям нов закон: „Обичай всяко дърво, всяко цвете, всяко животно като себе си“. ...Аз превеждам старите закони на нов език, за да бъдат разбрани и изпълнени от всички.
Всяко живо същество – трева, дърво, цвете, животно е израз на някаква идея...

Моето иго

Рез�л�а� � изоб�ажение за love nature

Линк към коментар
Share on other sites

Мисъл за деня - 26 юни - вторник

Растенията представляват най-великата художествена изложба. Те са страници от великата Божествена книга.

Лечение с цветове

images?q=tbn:ANd9GcQGQTkCv00-LxpoYdahH1H

Линк към коментар
Share on other sites

Мисъл за деня - 27 юни - сряда

Най-главното е да се направи връзка с цветята и като се направи тази връзка, Божественото от цветето ще премине в теб и ще ти се изяви. През цветята да мине светлината, Божественото и да премине в теб. Това е важното.
Всички цветя са свързани с разумни същества.

Развитие на новите сетива

1464613628963

Линк към коментар
Share on other sites

благодаря .

Правил съм хиляди измервания върху главите. Веднъж като измерих главата на една от ясновидките в България, от центъра на съвестта излизаше много приятна светлина. Но тя обичаше да критикува. Казах й: „Ти си само справедлива, но не си религиозна". Тя минава за религиозна. Тя вижда всичко. Ако беше религиозна, щеше да бъде гениална, светица. Кое отличава религиозния човек? Чувството на благоговение, уважение към всички, във всички вижда доброто. Тази ясновидка беше сприхава. Развитие на новите сетива

:)

Линк към коментар
Share on other sites

Мисъл за деня - 28 юни - четвъртък

Когато цветята цъфтят, това е Божие благословение.

Доброта, разумност, любов

raznovidnosti-polevyh-tsvetov.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

Мисъл за деня - 29 юни - петък

Аз съм дошъл, за да изявя Любовта, да я донеса на Земята. Това е моята мисия. ...Аз се уча от Слънцето. Искам да бъда като Слънцето, като плодните дървета, като изворите, като скъпоценните камъни, като всичко хубаво в света. От всичко се уча...

Завеждам ви при извора

images?q=tbn:ANd9GcT7iLiAp6G05bAOthDfYS6

Линк към коментар
Share on other sites

Мисъл за деня - 30 юни - събота

Някой път са ме питали: „Ти кой си?“ Аз ли кой съм? Аз съм този, който наблюдавам Любовта, която заравя семето. И аз съм онзи, който гледам, как Мъдростта изтегля половината от поникващото растение нагоре. И аз съм онзи, който гледам как Истината го освобождава. За тия три работи съм дошъл.

Вечно подмладяване. Закон за вечна младост

images?q=tbn:ANd9GcQWWYtITH3AZ8KEyH0z_iK

Линк към коментар
Share on other sites

Мисъл за деня - 1 юли - неделя

Аз обръщам внимание и на най-малките работи. Като ми дойде гост, аз го черпя с чай. Нарязвам лимона, на мене поставям по-малко парче, а на госта по-голямо. Аз зная, че в големите неща е изкушението. Ръководя се от принципа: в малкото се крие благословението, И вие спазвайте този принцип.

Защо не можахме

chai-s-limonom.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...