Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сложна история


Recommended Posts

Привет ! Запознах се с едно момиче когато бях в гимназията .  Тя също беше в гимназията но тя е по-малка от мен .Когато  тръгнахме ходихме няколко месеца и скъсахме при което се събирахме и разделяхме няколко пъти . Но последния път вече сме заедно доста дълго време . В началото на този път заедно се разбирахме беше яко и готино. Но по това време много започнахме да се затваряме  и да излизаме само двамата . Не сме излизали с общи компании много от доста време . И просто така се случки, че почнахме да се караме за всичко . За минало ,бъдеще ,настояще , дори и за интимност . .Бяха отправени към мен обиди .  Мен лично ме отблъснаха тези неща като караници обиди и натяквания за миналото за онзи момент и скандалите станаха толкова сериозни с викове истерии и нервни кризи, че и дори не исках нищо интимно с нея за онзи момент . Задоволявахме се не напълно . Просто тези скандали натяквания и обиди ми дойдоха много . Държи са на ровичкането на проблем толкова много че трябва да се обяснява до край за всичко до карфица  . С течение на година заедно имах ме  доста сринати отношения един към друг . А момичето не беше го правила и когато сме говорили за това съм и споделял че искам да е по-специален първият път (обстановка  настроение място и така ) . Но с течение на времето скандалите се увеличиха и почнахме и за това да се караме  за интимността и всичко ескалира супер сериозно . С целият му късмет се разболях от болест която лекувам и се чувствам по-добре .   Момичето остана при мен подкрепяше ме ( оценявам го ) но скандалите си продължаваха и продължаваха . А аз изпаднах в депресия от всичко ставащо .Изгубих си живота който имах работа , приятели , университет, дори и качих килограми .  И точно когато бях в депресия тя започна да ми говори че не сме правили нищо заедно като гаджета и ,че преди това заедно не сме правили нищо(интимно)  . Че не съм е искал  ,че само ми  говорила и ми търсила вниманието  . И разговори тип минало и даване на примерни .Викове обиди мрънкане натякване ирония и номера . Приех нещата сериозно и казах ,че искам да се успокоим и да се случат нещата хубаво за нея и мен .Но тя упорито мрънкаше и дрънкаше за някакви глупости натяквания и за интимността   . Имах  чувството че ако го направим ще е на сила и не го исках ...  И по този начин нещата се влошаваха супер здраво . Тя ми говори аз оправдания ... Имахме някакви затишия но докато се отърсим пак се почваше и така до ден днешен . Не сме били интимни постоянно си намираме кусури и проблеми . И не можем да се успокоим и да сме заедно както трябва.Тя приема акта като каша а не като нещо хубаво между нас . Сега сме ту добре ту зле .  Мислих си да го направим и да видя как ще се развият нещата но ...  И да го направим тя ще ми натяква после и това ,че ми е говорила за интимност  и заради това че са се случили нещата така  . ( А така не ми е окей )  Мисля си от няколко седмици какво ли ще е да се разделим . Но ме е страх и имам някакво чувство на срам в мен и на вина не мога точно да го опиша и леко се чувствам притеснен да не остана сам ( по точно страх от неизвестното и съм се спрял на сигурното ) А как да и го кажа ? Заедно сме помагали сме си споделяли сме си и просто не мога ей така . Нищо не става ай де чао  . Хора много ми объркано в момента помагайте хем искам да сме заедно хем не мога да ги търпя вече тия неща  . Качили имам някакъв страх да съм интимен с нея и като цяло с момичета .От страх да не забременеят или да не стане нещо защото не съм готов за деца и такива неща . Прости не знам какво да правя ... Тя говори само за това и се обърква при мен е някакъв страх ...

Аз съм 20 години тя е на 18 години  и сме заедно от три години ...

Редактирано от Nikel1
Линк към коментар
Share on other sites

До колкото разбрах :(  и двамата натоварвате нещата излишно . Имате предварително мненние и огромни очаквания . Така ли е ? Май не за някои детаили .Но нещата трябва да следват своя естествен път . Без усилие/насилие от ваша страна .Също без прикриване/залъгалки . Когато нещо не се харесва го споделяш , Може да не е в детайли а по общо , като насока . Например изнервяте се и това може да попречи на близоста .А близоста е резултат на взаимно усилие .Не е достатъчно само желанието .Усилието е насочено в разбиране на другия и направляване собственото поведение в посока да му е  добре на другия .
 

Цитат

 

Но тя упорито мрънкаше и дрънкаше за някакви


 

:)  Някои хора са си такива . Трудно откриваш смисъл в думите им . Това е защото сте различни . Добре е да търсиш смисъла на говоренето , не в конкретните думи . Потърси го в комбинацията между говорене и поведение .Усети чувствата и желанията :) по възможност без да фантазираш .Значи нейните , не твоите  желания .

Цитат

Качили имам някакъв страх да съм интимен с нея

Това е добре да разнищиш .....

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...