Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Не знам какво ми е


Bebaaa

Recommended Posts

Здравейте, аз съм студентка 1 курс. Нов град, нови хора... От малка още съм си била притеснителна, но откакто съм в новия град имам чувството, че не мога да се справям сама без родителите си. Звъня им през 5 минути, защото имам притеснения от всичко.. Даже и от нелогични неща. Започвам да мисля, че полудявам, в главата ми е каша и реално абсолютно всичко ми изглежда много страшно, случва се да изпадна в шок от нещо и после дори не знам  защо така съм се почувствала. Въртят ми се мисли в главата, че съм луда и хората ме гледат странно, че не ме приемат,че няма да си намеря приятели, че съм лош човек и всякакви други.. Не мога  точно да дефинирам какво чувствам и какво ми има, поради което оставам Неразбрана и още по-объркана..Дори в момента се притеснявам дали правилно описвам симптомите си и дали няма да объркам нещо. 

Когато изпадна в шок стигам до пълно отчаяние и не виждам никаква радост в живота си. Страхувам се, че не съм нормална и нямам лечение. 

Линк към коментар
Share on other sites

Е, в най - обикновен стрес си ...и какво от това? Ще мине след седмици.

Ако искаш да е по-бързо , потърси психолог.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...