Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Всъщност човекът е бил искрен и просто е искал да си поговорите откровено.. А вярванията, които споделяш, твои са си (отхвърлена, изоставена, разочарована...)...

Сподели това мнение

Никъде не видях, да казал,че не те харесва или иска.Ти просто му приписваш своите мисли и страхове.Преди много години, аз казах същото на ученическата си любов.Тя не си тръгна, а ми даде срок да реша какво искам и уреченият срок аз и казах,че искам да съм с нея.Така две години бяхме щастливи и ни разделиха интриги на нейната най-добра приятелка, а не нещо друго.

Сподели това мнение

преди 2 часа, д-р Тодор Първанов каза:

Никъде не видях, да казал,че не те харесва или иска.Ти просто му приписваш своите мисли и страхове.Преди много години, аз казах същото на ученическата си любов.Тя не си тръгна, а ми даде срок да реша какво искам и уреченият срок аз и казах,че искам да съм с нея.Така две години бяхме щастливи и ни разделиха интриги на нейната най-добра приятелка, а не нещо друго.

Държеше се по-студено,умислено,дръпнато,не влагаше ентусиазъм последната седмица,вие какво бихте си помислили? Усещах,че нещо се "вкисва". Днес като се поуспокоих вече съжалявам за постъпката си.

Ако трябва да си дам съвет като страничен наблюдател,бих си казала,че той заслужава да бъде щастлив.Да проявя разбиране и да му кажа да направи това,което смята,че е най-добро за него.Аз съм голям човек и ще се погрижа за себе си,не е негова отговорност.

Късно е вече,оплесках се.

Редактирано от krasidim1

Сподели това мнение

преди 50 минути, д-р Тодор Първанов каза:

Ето, това е разумно. Звънни и му се извини.

А как ще осъзнае липсвам ли му,харесва ли ме,иска ли ме,ако отново аз поема инициативата за контакт,вместо да го оставя да усети и ако прецени ще ме потърси? 

Сподели това мнение

Ти непрекъснато мислиш, какво той мисли за теб, това не е важното-важното е, какво ти мислиш за него  и какво му даваш.

Сподели това мнение

преди 13 часа, д-р Тодор Първанов каза:

Ти непрекъснато мислиш, какво той мисли за теб, това не е важното-важното е, какво ти мислиш за него  и какво му даваш.

Добре,че ви послушах.Чувствам се много по-добре,извиних се.Дадох му цялото си разбиране и подкрепа,важното е да сме щастливи,приятно ми е да знам,че го има в живота ми и му казах,че на този етап като приятели бихме се справили доста по-добре.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега