Jump to content
Порталът към съзнателен живот
pavlinD10

Извънземните и тяхното послание

Recommended Posts

Така, да започна отначало, усещам присъствието на извънземни, кои са и за какво са тук не зная, имам чувството, че имам някаква мисловна връзка с тях, но не мога да ги чуя(Това го написах вчера, а днес получих посланието, нещо от рода, защото не си го спомням добре, "Идваме с добро безволево,"), а те говорят та говорят повтарят едно ис също нещо вече няколко дни, един и същи сигнал, но не съм способен да си изясня, за какво е и какво означава.

Сподели това мнение

Току-що, Кон Круз каза:

Какво "безволево"?

Цитата беше друг, но това беше в същата мисловна линия, а какво безволево не зная.

В процес на подсещане съм какво беше точно посланието, сетих се - ще дойдем със непоколебима воля ... 

Сподели това мнение

,,Леле, пак трябва да сменявам планетата?!"

Започвам с този коментар на тази статия относно посещението на тримата шефове на руските служби в Щатите миналата година.

За настроение!!! Но и все пак с един съвет...

При диагностицирано заболяване от шизофрения, да чуваш извънземен шепот може и да е полезно!!!

Не са малко примерите на хора ,,с контакт", а това може и да е особен начин вътрешният ти глас да достига до теб...

Само си ,,чеквай'' връзката с реалността и може пък това да е твоят, малко куриозен начин да живееш сред хората.

Успех в комуникацията!!! И ако се сетиш - попитай в твоя случай какво биха ти дали като съвет.

Редактирано от kipenzov

Сподели това мнение

Моля регистрирайте се, за да коментирате

Вие можете да публикувате коментар след като влезете в акаунта си

Влизане Сега