Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Велека

Съпътстващи здравословни проблеми при злоупотреба с алкохол

Recommended Posts

Здравейте, моля за напътствия към кого да се обърна. Става въпрос за трето лице в доста лошо здравословно състояние вследствие от дългогодишна злоупотреба с алкохол. Не обича лекари и изследвания. Лицето не признава проблема, но здравето му много разклатено. Ако успеем да го убедим да отиде на лекар, къде да отидем? Някой лекар, който ще задава много въпроси и ще обследва целия организъм. Иска ми се първо да добие пълна представа за физическото си здравословно си състояние, след това всичко друго. За София по възможност. Благодаря.

Сподели това мнение

В 14.01.2019 г. at 0:08, Велека каза:

Здравейте, моля за напътствия към кого да се обърна. Става въпрос за трето лице в доста лошо здравословно състояние вследствие от дългогодишна злоупотреба с алкохол. Не обича лекари и изследвания. Лицето не признава проблема, но здравето му много разклатено. Ако успеем да го убедим да отиде на лекар, къде да отидем? Някой лекар, който ще задава много въпроси и ще обследва целия организъм. Иска ми се първо да добие пълна представа за физическото си здравословно си състояние, след това всичко друго. За София по възможност. Благодаря.

Аз не пия вече осем години.Ако човека иска да спре да пие ми пиши на joroj256@gmail.com.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега