Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Визуализация "доверяване на Бог"?


Recommended Posts

Снощи докато си лежах в леглото ми хрумна идея за духовна практика и преди евентуално да съм се захванал за нея и да съм я препоръчал някъде ми е интересно да знам какво мислите.

Визуализацията е следната. Представяш си, че си на ръба на много дълбока пропаст. Долу - скали. Ако паднеш ще станеш на нищо. С гръб си към пропастта. На ръба си. Пускаш се назад и падаш. Представяш си как падаш и малко преди да се удариш в скалите някаква невидима сила (Бог) те хваща.

И да речем те издига нагоре към небето.

Линк към коментар
Share on other sites

преди 8 часа, Кон Круз каза:

Снощи докато си лежах в леглото ми хрумна идея за духовна практика и преди евентуално да съм се захванал за нея и да съм я препоръчал някъде ми е интересно да знам какво мислите.

Визуализацията е следната. Представяш си, че си на ръба на много дълбока пропаст. Долу - скали. Ако паднеш ще станеш на нищо. С гръб си към пропастта. На ръба си. Пускаш се назад и падаш. Представяш си как падаш и малко преди да се удариш в скалите някаква невидима сила (Бог) те хваща.

И да речем те издига нагоре към небето.

Вие, ...... имате отлично чувство за хумор.

 

преди 2 часа, Кон Круз каза:

..........................

Евангелие от Лука 4 глава

9 Тогава Го заведе в Ерусалим, постави Го на крилото на храма, и Му рече: Ако си Божий Син, хвърли се от тук долу; space.gif
10 защото е писано: - "Ще заповяда на ангелите Си за Тебе, да Те пазят; space.gif
11 И на ръце ще Те дигат, Да не би да удариш о камък ногата Си". space.gif
12 А Исус в отговор му рече: Казано е: "Да не изпитваш Господа твоя Бог".
Редактирано от Донка
Почистване на темата от разводняващи мнения, които са нарушили правилата на форумното поведение.
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...