Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Да се опознаем


Recommended Posts

Тъжно ми е. Уморена съм. Уморих се да съм силна.

Няма проблеми, които да не можем да решим. Всичко е на подходящото му място. Всяко животно си има подходяща опашка-мишката няма опашка на крокодил... :3d_146: Всяко нещо идва там, където му е по мярка, където е посилно.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте хора...тъжен съм,гадно ми е...чувствам се ужасно,с разбито сърце съм.

Никой около мен обаче не може да го забележи,тъй като по никакъв начин не го показвам...

знам знам ... "споко момче това е живота" или "клин клин избива" хаха <_< ,само глупави работи

чуваш ако покажеш,че си наранен от някого ... Момичето беше прекрасно,времето ни заедно буквално летеше...съвсем сериозно и за двама ни беше така...просто един ден стахът я обзе...нямало какво да

ми даде,чувствала се идиотка,заслужавал съм нещо по-добро :sleeping: ... как да не те заболи от нещо такова...

иииии така да...една песъчинка от плажната ивица е тази моя болка,но нали е моя та реших да драсна няколко реда...

лека нощ ...

и моля ви не обещаваите неща,които няма да изпълните,не изразяваите чувства,които не

чувствате...много фалшиво

...

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Stuklen JmeLL !

Всеки човек в живота си преживява своите радости и разочаровaния, усмихва се, а понякога плаче. Когато обичаме някой човек какво може да ни спре да се борим за любовта му, да му покажем колко ни е скъп и че раздялата боли...

Ако ли пък отсрещните чувства не отговарят на нашите, то тогава можем да запазим едно топло приятелство с човека, с когото сме били близки. Любовта между двама души е взаимност, лишена от всякакво насилие и натрапване. Тя е изразяване на най-хубавото от човека, насочена към другия, нежност, топлина, подкрепа, разбиране, уважение...

Преодоляваме различни трудности. Понякога, поглеждайки назад миналите ни се струват като ниска ограда, защото сега сме изправени пред висока, стръмна и незвестна земя(планина), но колко е хубаво да стигнем до върха и да погледнем отгоре, защото така ще видим много повече неща, а може би от другата страна има чудни места, има щастие, което сме заслужили да изживеем истински. И ако помним всичко, което сме научили щастието не ще има край!

Редактирано от wonderful
Линк към коментар
Share on other sites

Когато обичаме някой човек какво може да ни спре да се борим за любовта му, да му покажем колко ни е скъп и че раздялата боли...

Уважението към неговата свобода и право на избор, както и разбирането, че не можем да притежаваме ничия любов. Любовта разбира, грижи се и оставя хората свободни....

Ако наистина обичам някого и неговото щастие (не той самият като моя вещ) ми е скъпо, едва ли ще го завързвам за себе си само защото МЕН ме боли от неговата липса... Ами ако той е щастлив някъде там... не до мен?

Линк към коментар
Share on other sites

Ако обичаме някой човек просто трябва да му го покажем, без да се натрапваме ако любовта ни не получи отговор. И да продължим да го обичаме и ... един ден отговорът може би ще дойде.

Линк към коментар
Share on other sites

Не , че се чувствам засегнат от отговорите ви,но незнам,защо трябва всички да повтарят : Ако обичаш някого,трябва да го оставиш да бъде щастлив,независимо дали е с теб или не... хора това е пределно ясно на всеки нормално мислещ човек...все пак аз не обвинявам някого,най-малко момичето...

просто понякога имаш чувството,че губиш нещо много силно,нещо което няма да се повтори повече...

всеки човек има една своя неповторимост,а и всеки човек си има някакъв идеал за свой спътник...

просто исках само да споделя,нищо повече...

Пък и както винаги е малко по-сложно от колкото изглежда :).

Чао ! И бъдете добри към околните

Линк към коментар
Share on other sites

просто понякога имаш чувството,че губиш нещо много силно,нещо което няма да се повтори повече...

всеки човек има една своя неповторимост,а и всеки човек си има някакъв идеал за свой спътник...

Винаги е така, когато някой е мноооого специален за нас! Години ми трябваха да го преодолея!

Линк към коментар
Share on other sites

Винаги е така, когато някой е мноооого специален за нас! Години ми трябваха да го преодолея!

На мен също, но когато го преодолях разбрах, че мога и съм щастлива само, защото нося този човек в сърцето си и раздялата е без значение....

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...

Здравейте приятели!

Отдавна не съм писала. Но не съм ви забравила.

За себе си мога да кажа, че моята месечинка е изгряла и огрява цялото ми същество, като ме изпълва с най-нежното щастие на земята. Някои от вас знаят какво имам предвид.

Обичам ви и ви желая да следвате своят път, и това , за което най-много копнее сърцето ви да се сбъдне.

Бъдете щастливи! :3d_044:

Редактирано от wonderful
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Аз съм Веси на 31г. зодия близнаци. Благодаря , че има този сайт /това е моето малко уазисче , където се чувствам свободна да споделя неща несподеляни на друго място в реалния живот/ Често казано не вярвах на виртуалното пространство за лични изповеди но се оказа, че не съм била хич права....

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 years later...

Добре дошла, Милена! Радваме се, че ти и твоето прекрасно ангелче сте между нас.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Милена и добре дошла !

Не им обръщай внимание на тароведките, те с всички се държат арогантно и високомерно

Благодаря ви,за топлото посрещане.Дано има повече хора,като вас.Хубав ден,пълен с усмивки:)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте.Обаждам се ,тук във Форума ,от време на време,и се чувствам задължен да се представя.Вече  60 години наблюдавам как хората се променят , а взаимоотношенията им не.По образование съм телевизионен техник,но практикувам много занаяти.Нали ние Българите сме пенкилер,всичко можем и умеем .Като хоби се грижа за няколко кошера.Първоначалната (1982г.)идея бе , да имам занимание докато си харча пенсията . :)леж и яж :) ...Е, не става.Практическо доказателство в какво има смисъл да влагаш усилия.Не съм имал щастието,да се изправи ,пред мен духовен учител,да мога да го пипна.За това съм опитвал различни неща.Единственото което можах да разбера е ,че на всякъде двигателя е един . Всичко е породено от силата на живота.

Редактирано от АлександърТ.А.
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Здравейте!Пиша ви за първи път!Казвам се Нина на 32 години съм имам едно малко слънчице на 5 години!Обичам да общувам с нови хора и наскоро започнах работа.Просто усещам как не се вписвам там а иначе работата ми е приятна.Зная че не е задължително с всички да се разбираме но всичко е много различно от предишните ми работи!Нямам конфликт с никого от тях говорим си но усеща една невидима стена между нас когато общуваме!В началото полагах много усилия да ме харесат но се уморих и се отказах!Приемам нещата такива но се терзая !Не искат да ме опознаят може би затова са дистанцирани.Иначе аз съм усмихната личност смятам че съм зрял и здравомислещ човек но се питам защо тяхното мнение за мен е толкова важно?Това че работя с тях че заемат голямо време от деня ми не означава че трябва да заемат и място в душата ми!Много бих се радвала ако някой намери време да ми пише  :D  :3d_047:

Редактирано от никол
Линк към коментар
Share on other sites

Добре дошла Никол! Радвам се, че се чувстваш спокойно и красиво между нас. Тук ще откриеш много хора като себе си, много приятели - разходи се из форумите ни и ако харесаш нещо или някого - пиши мненията си или лични съобщения. Всеки от нас се радва, когато усеща, че другите го приемат, интересуват се от него, разбират го и го подкрепят. В същото време всеки се чувства свободен да общува с другите както той самият намери за добре. Всеки от нас тук си има свой професионален и личен живот и отделя толкова време, колкото е в състояние. Разговорите и срещите ни, обаче, винаги са рядко сърдечни и искрени. На последната в Копривщица собствениците на хотела ни споделиха, че за пръв път имат толкова лъчезарна, точна, интелигентно весела и задружна група. Не можеха да повярват, че ни свързва "само" един форум в нета. Е, ние си знаем, че не е просто форумът... 

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Никол !

Може би това , че е нова работа , те амбицира да търсиш одобрение от колегите .Сигурен съм , че човек  може да е перфектен независимо от мнението на околните .Достатъчно е да поддържа стремежа си за добро справяне и одобрението ще дойде . :)  Нали знаеш , трудностите ни усъвършенстват .

Линк към коментар
Share on other sites

 Благодаря за топлото посрещане  и приятен ден на всички :yinyang:                                 Благодаря за добрите думи и за куража Александър!Знам че когато човек насочи енергията си - положително-това все някога му се отплаща!Но понякога човек губи вяра-трудно ми е да приема това!Вярвам в себе си и в доброто в мен-интуицията ми рядко ме е лъгала.Харесвам работата си и се старая-това за мен за сега е достатъчно!У дома ме чакат две любими същества-детето и съпругът ми-и съм напълно отдадена на тях!Тук намирам спокойствието от забързаното ни ежедневие нови неща за много аспекти от живота ни и надявам се и нови приятели :D

Редактирано от никол
Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...

Здравейте, слънчеви хора! ^^

Аз се казвам Диана, на 13 години, от Габрово. Обожавам всякакъв вид изкуства, включително бойните. Да рисувам, пея и ходя на карате е моят живот! Харесвам литературата и по-скоро сама да създавам различни творби. 

Не мога да живея без сладолед и бонбони линдор - на ден изяждам по 3-4 големи кутии сладолед и половин кутия бонбони линдор. Човек спокойно може да каже, че съм пристрастена към тях. Много харесвам Мирян Костадинов - участник в X Factor. Излъчва толкова позитивна енергия, че може да накара дори най-депресирания човек да се усмихне и да гледа по-бодро на живота.

Наскоро открих този форум и мисля, че това е едно много приятно място, пълно с мили хора. Ще се радвам да се опозная с вас и да завържем приятелства! :3

Това е доста накратко за мен. Хубава вечер на всички и не спирайте да се усмихвате! :)

Редактирано от Д И А Н А
Линк към коментар
Share on other sites

Не прекалявай със сладоледа и сбонбоните, дори да са Линдор, не е здравословно. Иначе добре дошла във форума и дано тук да тибъде интресно. Ако ти бях майка, не бих ти купувала толкова много бонбони и сладолед всеки ден.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...