Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Да се опознаем


Recommended Posts

 Здравейте аз съм Георги -  черен брат ,който още не е паднал.

Ей тай, решил съм ариманичен проблем ...

 Това  е което мога да кажа че знам че някой от диаметрално противоположна гледна точка(на моята диаметрално противоположна) разбира за мен.

 Иначе и без да разбирам много дълбоко колко е дълбоко... ме Докосва Истината ...

 

Бейнса Дуно ...

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

Ами белите братя как разбират че са бели?

Явно не се пита кой получава отговор на молитвите си , какви "други" изживявания има и т.н.

Някой сън и аз мога да споделя ,но как съм разбрал ...

 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Здравейте, на всички.

Нов съм само в сайта, с известно количество натрупана информация и без капка практика :)

С учението на Учителя се запознавам косвено и самостоятелно от няколко години, бавно и полека като плашливо дете.

Къде ли не се лутах, кой ли прехвален гуру не гледах и четях. Като изваден от клиширана поговорка странях от своите(Българските и в частност, Учителя) братя.

Назряло е времето за мен (Доколкото усещам. Надявам се, наркотиците на нашето време(ТВ, интернет) не са претъпили докрай чувствителността ми).

Ще се радвам, ако имате желание и търпение да приемете още едно агне във вашето стадо, та да не се лута изгубено.

Поздрави от Братска Англия!

 

Линк към коментар
Share on other sites

Добре дошъл Пламен .

Който търси,намира.Бъди поздравен и ти сред нас

.Ще се радвам ,тук да ти хареса и да се ползваш от беседите и всичко свързано с Учението .

 

 

 

 

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Пламен и добре дошъл при нас! Надявам се и аз да намериш онова, за което душата ти и Учителя са те довели тук. Слях темата ти с нашите запознанства като знак, че вече си един от нас :) Очакваме да споделиш с нас всичко, което те вълнува, особено приложението на Учението в живота - най-ценното нещо! Бог е в малките неща, така че не се колебай, ако това, което вълнува душата ти, е нещо дребно и лично.... Ние сме обикновени хора като теб и в Учението няма по-напред, по-назад, по-високо и по-ниско.... както е във Вселената. 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...