Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Да се опознаем


Recommended Posts

:huh: наистина не разбирам по какъв начин могат да ми навредят.Аз съм си аз със всички мои недостатъци и цялата ми вяра.Приемам се и опитвам да се променям към по-добро.Не се срамувам или страхувам от себе си.

Имаш ли смелостта да качиш своя снимка на аватара, да напишеш адреса и града, в който живееш, да напишеш трите си имена и рожденна дата, местоработата...? Не е въпросът дали човек е искрен пред себе си, явно е че всички тук сме, но има информация, която ако даваме, можем да бъдем застрашени от недоброжелател. Това исках да кажа.

Редактирано от Максим
Линк към коментар
Share on other sites

О да,просто досега избирах снимка на която да харесвам себе си и бебчето си,града не съм посочила,защото съм живяла навсякъде,чувствам се от всякъде и имам приятели навсякъде където съм била а и има възможност скоро да се преместим.Никакъв проблем сега ще оправя пропуските :)Благодаря за забележката ти.Ако се появи опасност ще сигнализирам :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Цвета, голяма сладурана е малката Йоана! :feel happy:

Максим, ти също си посочил датата си на раждане, сложил си своя снимка, посочил си родният си град. И името си. Аз досега си мислех, че така се казваш, това истинското ти име ли е? Само дето няма месторабота, презиме и фамилия.

Линк към коментар
Share on other sites

Максим, ти също си посочил датата си на раждане, сложил си своя снимка, посочил си родният си град. И името си. Аз досега си мислех, че така се казваш, това истинското ти име ли е? Само дето няма месторабота, презиме и фамилия.

Да, парадоксалното е че точно аз го казвам. Поел съм риск. :whistling:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, ПРИЯТЕЛИ!

Много се радвам, че на 8 ден след такава тежка операция аз съм вкъщи и сред вас! :3d_053:

чудеса има, тогава когато има любов и доброта. Дори и да не вярвате. Толкова непознати хора ми помогнаха, към мен бяха отправени толкова положителна енергия и добри помисли, че както казаха близките ми, просто трябваше да се отпусна и всичко беше наред. Дори лекарите не можаха да повярват, че изходът е добър, а възстановяването изключително бързо.

:feel happy:icon12.gif

Бъди ни жива, щастлива и здрава дълги години, мила Ася!

Изглежда най-после пролетта идва в Монреал. Днес се разходих на хълма Мон Роял.

Хълмът е покрит със сняг, но вече е топло.

Природата се събужда за нов живот.

Красиво е.

Радвам се че ви има всеки ден, скъпи приятели.

Благодаря ви за вашата божествена Светлина.

Редактирано от Валентин Петров
Линк към коментар
Share on other sites

Къде се изпокрихте? :)

Тъй пусто ли е всеки път в среднощен час?

Какви ли сънища ви се присънват?

Какви ли мисли ви вълнуват?

Утрото ще ми разкрие ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, странно беше в съня ми. Сънувах и едновременно с това си анализирах съня, сякаш разказвах на някого.... :1eye::whistling:

Но иначе я вижте какъв хубав ден е днес. Ще посея семенцата, които Сони ми изпрати. Пожелавам ви много усмивки :3d_139:

Линк към коментар
Share on other sites

И ние днес ще сеем. Очаквам и аз семенца от Sony, но вчера съседката ми даде от нейните. Поглеждам темите тук и слизам на двора.

Поздрави за вас! :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Добър ден, на всички! :3d_097:

Да засадите и за мен малко цветенца, че аз ще пропусна този път.

Миналата година на терасата си отгледах над 50 корена босилек, с едни огромни листа - направо мутант, или може би желанието ми беше огромно. Само като го погалиш и те дарява с аромат. Чиста ароматерапия.

Взимаме си и второ котенце :3d_049: Той е над метър дълъг като се протегне, а тя е пухчето от аватара ми. С нетърпение чакам да видя срещата им.

Много усмивки на всички! :3d_047:

Редактирано от AIM
Линк към коментар
Share on other sites

Sony, днес получих семенцата и утре ще ги засеем. Благодаря ти!

Чудесно е, че го има този сайт и форум. Чудесна си Sony и всички добри хора, които пишат тук!

:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

"Вие гледате с очи на хора, които отдавна не гледат, и живеете със сърцата на хора над гърдите, на които отдавна растът поляни."(Й.В.А.)

Модераторска бележка: Моля посочете източник и автор!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Липсвате ми!

Тия дни не пиша във форума, а само чета. Прекарвам свободното си време навън, сред природата или по слънчевите улици и наблюдавам живота(моя) и този на другите. Наблюдавам и имам чувството, че се намирам в момент, в който всичко около мен се движи с голяма скорост, включително и моето развитие(по мое нескромно мнение). Явно съм попаднала в някакъв водовъртеж и като ме "изплюе" ще се радвам да се "видим" отново.

Да, това са едни споделени мисли.

Поздрави на всички вас!

Хубави снимки, Максим!

Редактирано от wonderful
Линк към коментар
Share on other sites

Прекрасна тема! :feel happy:

Хареса ми,толкова мисли споделени,а и ако четеш между редовете.

Аз съм щастлива защото се завърнах тук.След дълго отсъствие. Една 25-годишна жена,носеща името на една прекрасна жена -баба ми Маргарита,малко по-порастнала и с един скорошен прекрасен подарък от Бог-моя син.

Щастлива съм,че ви открих преди време,точно когата имах нужда от Вас.

Спкойна нощ. :hypocrite:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Маргарита! :feel happy::feel happy:

Освен с прекрасно име на едно вечно усмихнато цвете, Господ наистина те е дарил с най-хубавото нещо - дете. Да ви е жив и здрав синът и само радост да ви носи!

Линк към коментар
Share on other sites

AIM сърдечно ти благодаря :feel happy:

Този форум...за мен е необикновен.Тук срещам хора които бил искала да познавам и в ежедневието,но уви.

Спокойна нощ :hypocrite:

Линк към коментар
Share on other sites

искам да знам как е по-добре да се живее:като се мисли постоянно и всичко което се случва се анализира или да се отпуснем на течението и да оставим живота да си върви и времето да си минава просто така,без грижи.

Линк към коментар
Share on other sites

А какво пречи да са и двете в хармония? :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...