Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Тревожно разстройство


Recommended Posts

Току-що, kris4ok каза:

Как да трансформирам този модел? От къде да започна? Записвам си час за психотерапия, но искам дотогава да съм задействала процеса

Прочети си пак последните постове и ще видиш, че вече си задействала процеса. И спри с това "Не мога" че е дразнещо!

Когато човек казва не мога, или не иска или не знае!

Посъветваха те кой да потърсиш за напътствие в този процес. Само поработи по отношение на "час за психотерапия", защото ползотворната настройка е "Среща с приятел"

Линк към коментар
Share on other sites

Съжаляваш - извинение. От другата страна на смисъла пък е : Съжалявам, че не ме разбирате и не ме уважавате, тъй като си позволявате да се дразните - обвинение.

Все двусмислици, отразяващи вътрешната ти борба и произтичащият от това хаос в мислите и чувствата, който пък се преекспонира във вътрешния ти свят като ирационален страх, който е неосвободена и изтласкана "навътре" агресия. Страх от незаспиване, страх от полудяване, страх от споделяне и т.н. А без да се усетиш, вече си изпаднала в режим на търсене на внимание.

Не само, че кратко ти описах "борбата с двете Ти", която не осъзнаваш, но и щом си "захапала" термина "мисловен модел", тогава ще ти кажа как се нарича този, които преживяваш в момента - МАНТАЛИТЕТ НА ЖЕРТВА.

Вече хората с терапевтичен опит ти казаха, а сега и аз ще го изкажа директно! Към момента НЕ можеш сама да се справиш с трансформирането в позитивен за теб аспект на преживяване на този модел!!! Процесът е доста сложен, особено когато умът е "замъглен" от силните емоции!

Минавал съм през процеса и без адекватното напътствие от опитен специалист, щях да се изгубя в дебрите на вътрешния ми свят!!!!!!!

Ако искаш ме послушай, твоя си работа!

Линк към коментар
Share on other sites

Не можете да си представите колко ми е силен страха и тревогата, от 3 месеца съм на лекарства без подобрение.Плаша се от мислите си. Страх ме ме ,че няма решение. Дори си казвам ами ако не си затворя очите като лягам, като,че.ли искам сама да се сабиторам.Плашещо е и не знам какво да правя. За това ви пиша тук във форума, за съвет какво.да.направя. Час за психотерапия си записах вече. 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...